Klicanje duhov - kako in to,...

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ja je*at te ne more, ker je duh in gr ečez tebe, ne v tebe
hysterical-1.gif
 

FoxyLady

Pripravnik
7. jun 2008
436
0
16
Maribor/Ljubljana
Ja no, če si tolk "pogumen" potem kar... Ko jaz sredi noči nekaj vidim/slišim ni šanse da poskušam navezat stik. Čeprav mi je potem naslednji dan žal, ko je zunaj sonček, polno ljudi okrog tebe in to. Pa si misliš, joj zakaj nisem rekla kaj, al pa vprašala kaj al pa karkoli...
Ampak sredi noči... niti slučajno.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
sam res, da maš tako v postli in ti začne komunicirat z nekimi tretjimi dimenzijami
shocked-1.gif
 

FoxyLady

Pripravnik
7. jun 2008
436
0
16
Maribor/Ljubljana
Ja jaz tud želim nek stik. Samo ko pride do tega ne upam nič nardit
smile-1.gif


Drugače pa, v OŠ je ena sošolka razlagala da se njena mama lahko pogovarja s svojo pokjno mamo (torej sošolkino babico). In da jo je baje enkrat vprašala, kako je zdaj tam, kjer pač je. In ji je ona odgovorila, da če bi mi vedeli kako je lepo, bi vsi želeli bit tam ...
Zdaj kolk je pa v tem resnice, ne vem.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik FoxyLady pravi:
In ji je ona odgovorila, da če bi mi vedeli kako je lepo, bi vsi želeli bit tam ...
Zdaj kolk je pa v tem resnice, ne vem.

Za podobne verzije sem že večkrat slišal in bral. Nikol pa "nihče" ni rekel kaj negativnega.

Torej kaj vemo o posmrtnem živlenju, klinični smrti, vsi opisujejo dobre zadeve,...
 

B81

22. jul 2007
34.904
9.210
113
Daj nea ga seri....
hysterical-1.gif


@malcom: idi v Zg. Koreno, tam je mercatorjeva trgovina in zraven je majhen kafič. idi noter pa reči: alo dedi, kaj se je leta 96 dogajalo v oni hiši?
Boš videl, kake oči bojo dobli vsi in začeli gledat v kozarec pred sabo
smile-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.904
9.210
113
Pa res ti pravim... sem sam to bolj iz heca rekel, ko sem mel en kafič v najemu tam... in narod je utihno...pol pa sem kelnarco peljal domov, je pa soseda od te hiše, pa sem rekel v šali: grem raje, da ne dobim kakega kamna v avto...ona pa cela po........: daj nena se zabavaj.... Jao....
grin1.gif

Sem že pisal o tem trikrat menda, na suxu pa tu tudi...
smile-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
sam res, da maš tako v postli in ti začne komunicirat z nekimi tretjimi dimenzijami
shocked-1.gif

ti si nepismen, pa čeprav sestavka nisem anpisal jaz.

uporabnica pravi, da raj umre k navezuje stik, ti ro prebereš kot ' ti začne komunicirat z nekimi tretjimi dimenzijami '

naj še nekaj uganem..volilno pravico imaš.

to je anrobe v tej državi. vsak klinc k še brat ne zna, kaj razumet ma pravico volit.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.411
-8.420
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Priporočam v branje sledečo knjigo - Usoda Duš:

http://www.najdi.si/search.jsp...rovider=najdisi

Dobite jo tudi v knjižnici. To je druga knjiga, prva je Popotovanje duš.
Trenutno me doma še čaka zadnja knjiga, ki sem jo naročil iz Book Depository - Life between Lives.

Priporočam.
A pol lahko jaz priporočim Rdečo Kapico?
Ker stopnja realnosti je pribljižno enaka
smirk-1.gif