Klicanje duhov - kako in to,...

B81

22. jul 2007
34.648
9.044
113
Te stvari so se dogajale vpričo večih ljudi, tako da teorija o pijanem dedu, ki polomi vse doma, odpade.

Počasi bom tudi jaz začel verjeti, da je ta kraj pod kakim čudnim (recimo električnim
smile-1.gif
) sevanjem in da so ljudje pač.....emm, malce čudni.
Aja, pa čuden je tudi miličnik ali komandir ali kaj je že bil, župnik je čuden (ok:)), pa še kdo...
 
Nazadnje urejeno:

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

A še nisi opazil, da so takšne bizarne izmišljotine - nalezljive?

Samo poglej religije... stvar je kot virus.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Za znanstveno nepismeno vsekakor...


Nekoga, ki ne razume niti osnov, kako svet deluje (beri: naravoslovje), je prav enostavno prepričat, da ga nekje nad oblaki čaka raj. Ali pa da obstajajo neke "paranormalne sile", ki so sosedu razsule bajto.
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Emm, če bi prebral tekst na onih treh slikah, bi videl, da to, kar se je dogajalo, ni bilo ravno nekaj normalnega....pa kamenja ne moreš naelektrit ali ga kako usmerjat...

Ti verjameš vse kar prebereš, slišiš, vidiš,...? Papir prenese vsako sranje, ki ga vržeš nanj. Cilj 99% časopisov, revij, oddaj, filmov je, da jih ljudje berejo in gledajo. Če ni zanimivo, se ne prodaja.
 

B81

22. jul 2007
34.648
9.044
113
Glede tega sem se pogovarjal z ljudmi, ki tam živijo in so bli 10 let po tem celi posrani, ko sem to začel omenjat....
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Samo poglej, v kakšne bedarije verjamejo ljudje. Tu in tam kakšna paranormalna zabloda je na nek način še precej nedolžna zadeva.
smirk-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

Meni že tudi počasi preseda ti tu razlagat o stvareh, o katerih bi se lahko naučil tekom srednješolske fizike ali pa jih prebral na Wikipediji.

Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Prosim, če lahko pustimo komentarje ala "to je lari-fari", "ne obstajajo" bla bla,...

Kdo nekaj vrjame, misli da neka paranormala obstaja se naj pridruži, ostali pa pač ignorirajte,
vsaj tolk da tema ne skrene...

Nevem kaj tu ni jasno :D

Z vsem spoštovanjem do tvojega znanja in poklica ki ga opravljaš, samo že v osnovi da se greš bockat z nami
ki se poglabljamo v neke bedarije... Razumem jest5 pa TRD, pač ti folk nima kaj za delat pa pride na alter j*bat,
za tebe pa...
smile-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Zdaj si me pa malce zmedel.

Zakaj misliš, da bi mi moralo biti pod častjo se oglašati v temi, katere avtor si dejansko ti sam?
confused-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.648
9.044
113
Mislil je pač, da verjetno bereš kakšne resnejše forume, kot so Blodnje na Alterju...

V citatu pa je spet omenil, da naj se nekateri vzdržijo komentarjev. (in naj ne vsiljujejo svojega mnenja).
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

Zdaj si me pa malce zmedel.

Zakaj misliš, da bi mi moralo biti pod častjo se oglašati v temi, katere avtor si dejansko ti sam?
confused-1.gif

Ja mi tukaj ko nam je to zanimivo, nekateri vrjamejo imajo izkušnje, ti smo malo "čez les" oz. pač vrjamemo v pravljice...
Ti se pa kregaš z nami :D
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Mislil je pač, da verjetno bereš kakšne resnejše forume, kot so Blodnje na Alterju...

V citatu pa je spet omenil, da naj se nekateri vzdržijo komentarjev. (in naj ne vsiljujejo svojega mnenja).

Ja tako nekako. Nevem, jaz ga mam za najbolj razgledanega alterovca tu gor, in sej pravim, razumljivo mi je
da uletavajo jest5 pa TRD ipd. in bi prej rekel da se bo nasmehnil ob branju teme in šel naprej, ker mu take
bedarije niso vredne komentarja. Jaz tut ko berem politični del foruma, se tam ne oglašam, ampak se samo
križam kake eni strelajo :D

Ko grem v del foruma o spolnosti in to, mi na kraj prameti ne pade, da se grem tam kregat z čbelo majo in slovenetom,
pa tisti bansh28 al kaj je že, ker to so modeli svojega kalibra s katerimi nemislim besed zapravljat...
Odprem kako temo in se jim norčujem, da bi pa šel sodelovat, ko se čbela in net kregata če bo ona dala al ne
pa mi je nekako izpod časti da se spustim na njun nivo...

To sem mislil...
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Morda se pa tudi meni paše kdaj malo "kregat". Pusti mi malo veselja... nenazadnje it's for a good cause.
wink-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
mogoče pa je tole eno..osamljeno pdoročje, kjer si dober, pa se zdej dokazuješ sam seb?

a..shit..ne morem dokazat, torej ne bo držalo.

a sem že reku, da ne verjamem v nič, ampak da nekaj pa je tam zunaj. nekaj kar znanost ne zna razložit.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

Ne nisem prebral ničesar, čisto po pravici povedano. Izkušnje me učijo, da četudi bi prebral, si ne bi znal razložiti zadeve in bi ob pomanjkanju dokazov enostavno zaključil enako kot sem brez branja.

Dejansko se mi niti ne ljubi brat vseh teh opisov takšnih in drugačnih prevar in zablod, ki ne temeljijo na čimer drugem kot na znanstveni nepismenosti večinskega prebivalstva.

Ponovno... kje so vsi ti čudodelci in zakaj se poročila o njihovem delovanju pojavljajo tako sporadično? Zakaj ne gredo do RANDI-ja, dokažejo, da imajo prav, pobašejo denar in širnemu svetu dokažejo once and for all, da paranormalno dejansko obstaja?

ZAKAJ? Odgovori mi na to hipotetično vprašanje. Prosim. Ker sam ne vidim nobenega pametnega razloga.

Iz tega lahko logično zaključim, da so VSE paranormalne zadeve navaden nateg. In dokler ne vidim dokaza, še raje pa metode delovanja - ostajam skeptičen in prepuščam, da ljudje s takšnimi blodnjami dokažejo pravilnost svojih trditev. Do takrat jih preventivno tretiram kot i.diote. Zaenkrat popolnoma nič ne kaže, da bi se vsaj malo motil v tem mišljenju.

Dej ne bluzi...baje da so ruski paranormalneži sesuli v prah cele ducate tankov. Res pa je, da ne vemo, s čim jim je to uspelo..možno, da so uporabili eksploziv.
evil.gif