Klasika: Katere filme ste gledali? III

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.655
2.482
113
Če je samo tole ostalo od filmologije.... da folk v maske oblačijo in zgodbo od ostarelih pedrov furajo.

Isto je blo pri Last of US pri 3 delu... wtf.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.655
2.482
113
Pri drugem delu je blo na polno... Pri prvem sedaj pravijo, da so bile insuniacije.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.269
113
ideja se mi je zdela dobra, tudi efekti, sam tole china kung fu pač ne, meni osebno no.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.285
3.689
113
davorinm.wordpress.com

A Man Called Otto​



Dober film, dokler to ni več bil. Poors man version of "As good as it gets". Slabši in bolj predvidljiv.

Z nekaj čarobne začimbe.

Transgender - CHECKED
LGBT - CHECKED
Black lives matter - CHECKED
Mexican lives matter - CHECKED
White is bad - CHECKED
Male is bad and incompetent - CHECKED
Corporation bad - CHECKED
Feminism - CHECKED
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.726
369
83
Včeraj sem prvič v življenju gledal kao en izmed najboljših filmov, in sicer The Godfather in moram priznat, da sem bil na koncu filma kar precej razočaran, sploh glede na imdb oceno... Sicer sem star 38 let in sem pregledal kar dosti filmov, tudi starejših, ampak temu filmu niti približno nebi dal takšne ocene... Nevem, al bi moral prej kako knjigo prebrat al kaj, da bi "razumel" ta film, ampak mi je bil res povprečen film... Saj nočem pametovat, ampak kaj je na tem filmu tako posebnega? Mogoče ne razumem česa ali pa nisem bil pozoren... Vglavnem, ogromno nekih imen, nič kaj dosti nekih posebnih scen, itd... Pa ne vidim poante v tistih scenah, ko se je Michael poročil, ko je bil na begu - kr nekaj... Saj mogoče mi pač film ni "sedo".... Zakaj je bil vam ta film top? (če vam je sploh bil... ;) )

To sprašujem tudi, če se sploh "splača" gledat ostala 2 dela, ker sta dobila še slabšo imdb oceno... Se v naslednjih 2 delih kaj (raz/za)plete?
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.825
205
63
Slovenija
Hm, jaz sem sprva bral knjigo, pa te kar potegne vase. Res pa sem bil takrat star 14-15 let, pa drugače gledaš na zgodbo. Mi je bila knjiga bolj napeta :)
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.200
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Včeraj sem prvič v življenju gledal kao en izmed najboljših filmov, in sicer The Godfather in moram priznat, da sem bil na koncu filma kar precej razočaran, sploh glede na imdb oceno... Sicer sem star 38 let in sem pregledal kar dosti filmov, tudi starejših, ampak temu filmu niti približno nebi dal takšne ocene... Nevem, al bi moral prej kako knjigo prebrat al kaj, da bi "razumel" ta film, ampak mi je bil res povprečen film... Saj nočem pametovat, ampak kaj je na tem filmu tako posebnega? Mogoče ne razumem česa ali pa nisem bil pozoren... Vglavnem, ogromno nekih imen, nič kaj dosti nekih posebnih scen, itd... Pa ne vidim poante v tistih scenah, ko se je Michael poročil, ko je bil na begu - kr nekaj... Saj mogoče mi pač film ni "sedo".... Zakaj je bil vam ta film top? (če vam je sploh bil... ;) )

To sprašujem tudi, če se sploh "splača" gledat ostala 2 dela, ker sta dobila še slabšo imdb oceno... Se v naslednjih 2 delih kaj (raz/za)plete?
Ne se sekirat. Enim je pač všeč, drugim ne...
Če ti prvi ni bil všeč, pozabi in ne glej drugih dveh...
 
5. apr 2015
1.346
697
113
Pa verjetno gledat leta 2023 zadane drugače kot 1990 ali 2000 celo.

Smo ljudje bolj izbirčni ali kako nej se izrazim...

Sem sam tudi malo nazaj Scarface prvič celega pogledal pa je bolj tako na hitro vse skupaj, je pa klasika, iz katere izhaja veliko memov :D