Klasika: Katere filme ste gledali? III

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.171
673
113
mah, glede na to, da je kao komedija... ni glih smešen
pol spet je antitrumpovski... tud to ni več smešno... deluje kot en posiljen agitprop

se pa da pogledat do konca, kar je dandanašnji že kr uspeh
Film je definitivno komedija, problem je v tem, da je brutalna slika današnje (ameriške) družbe, interneta, novinarstva … zato na koncu nek otožen občutek ob slutnjah kam gremo oz nas porivajo.
Ko je treba tudi naravno nesrečo vzeti kot poslovno priložnost. Stvar bi lahko še malo spolitiziral pa recimo da tole ni prava rubrika. Vsekakor eden redkih filmov vreden ogleda in razmisleka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
The Attack

Dr. Amin Jaafari is an assimilated Arab surgeon who seems to have it all with a promising career with honors among the Israelis in Tel Aviv. That all changes after a devastating terrorist suicide bombing and his beloved wife, Siham, is found among the dead as the primary suspect. Although initially refusing to accept that as Shin Bet interrogates him, Amin comes to realize the allegations are true. Now, the ostracized Amin resolves to find out on his own why Siham had so strong a conviction that she kept secret from him. However, the answers prove hard to come by and the truths involved have a terrible pain of their own.

7.5/10
map ;)
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Zato si pa jaz filme, ki so meni zanimivi raje ogledam sam. To je ves čas nekaj, stalno ene pavze, pa gre vmes kuhat, pa cunje obesti, ni da ni :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N