Klasika: Katere filme ste gledali? III

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Ja kriza, potem pa tega najverjetneje ne bom dol vlekel pa me je prvotni opis kar pritegnil. Hvala za mnenje.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.816
113
pa prvi deadpool mi je bil še zabaven, ta drugi gre pa definitivno v kategorijo napihovanja oz. "ocenam filmov na netu ni več za verjet"
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Jaz potegnem film dol glede na mnenja uporabnikov forumov. Kateri niso namenjeni filmom, ampak je to stvar postranske debate. Kot recimo tu.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
pa prvi deadpool mi je bil še zabaven, ta drugi gre pa definitivno v kategorijo napihovanja oz. "ocenam filmov na netu ni več za verjet"

No meni je bil drugi še bolj zabaven kot prvi :DDrgač pa tako je bil meni A quiet place. Fakin pogrom od filma pa je vseeno ful folku všeč pa dobre ocene ma
 

Perth

Zelenc'
22. jan 2017
24
3
3
Ravno včeraj tudi gledal Deadpool 2... ni bog ve kaj, ampak po svoje sem se pa kar nasmejal:D
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Euthanizer - 7,5/10

https://www.rottentomatoes.com/m/euthanizer

Finski triler spremlja 50-letnega avtomehanika Vieja, ki se v popoldanski
službi ukvarja s tem, da uspava stare in bolne hišne ljubljenčke ceneje,
kot to storitev zaračuna krajevni veterinar. Vendar ima iskreno rad živali
in z njimi ga veže poseben odnos; evtanazijo opravlja skrajno humano, živalim
v zadnjih trenutkih življenja celo predvaja nežno glasbo. Po drugi strani
je Viejo jezen človek, ki ima živali raje od ljudi in goji dolgoletno zamero
do svojega očeta, ki zdaj onemogel leži v bolnišnici. Prave težave se začnejo,
ko frustrirani pripadnik nacionalistične skupine Petri k njemu pripelje psa,
da bi ga usmrtil – vendar pozneje nepričakovano odkrije, da je njegova žival
še vedno živa.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Če je zamorjen še ne pomeni, da ti ne more biti dober ali zanimiv (zamorjen) film, pač taka tematika (živali & smrt itd.) in pri ocenjevanju ga pač nisem primerjal s kakšnimi splošno fenomenalnimi filmi, potem seveda nikakor ne dobi 7&pol :)
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Dead Pool 2: 7/10. Kr smesen, tu pa tam beden, pod crto je pa kr dober. DP tako se vedno ostaja edini iz zanra "super hero" filmov ki so mi vsec.
Jurassic World: Fallen kingdom: 5. Brez veze, gledal sm samo ker ni blo nic boljsega za delat.
Vidu sm da sta Solo: A star wars story in Sicacrio zunaj v FHD, a je ze kdo pogledal? Upam da sta za kaj.

Edit: Sm pozabu prej napisat. Ghostland (2018) 7. Solidna igra, slika in zgodba in ni tolk grozljivo kot pa psiho. Nism veliko pricakoval od grozljivke (ker 95 procentov je res sranje), vseeno me je presenetla (kr vredu twisti se najdejo), pricakovanja od filma pa morajo bit primerna gledanju horror filma.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.474
8.951
113
Deadpool je za mozgane na off in da se malo nasmejes zraven, meni nista bila slaba. Ni vedno potrebe po filmu, kjer "mozgani trpijo" :)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Super Troopers 2? :p:nazdravje: (samo žali ni nič kaj posebnega, enka veliko boljša)