Klasika: Katere filme ste gledali? III

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.573
2.421
113
Star Trek Beyond (2016) en CGI, brez zgodbe.... prov pogrešam, kakšen film kot je bil cube, kjer je bila zgodba.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
The Survivalist

6 / 10

vsekakor možen scenarij čez X let...
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Včeraj gledal film Lobster. Bolj odbitega filma še nisem videl, ocena na imdb pa 7,2.
smile-1.gif

Jaz ga imam naloadanega že nekaj časa pa se ga kar ne spravim in ne spravim gledat, imam na podlagi ocen ter trailerja take mešane občutke. Tvoja ocena te odbitosti je pozitivna odbitost ali...?

Ma negativne. V začetku sem ga gledal, ker je bil film odbit in že zaradi tega zanimiv, kasneje pa mi je dopizdilo in sem na 3/4 ugasnil. Oglej si ga, če boš zdržal do konca. Me prav zanima kaj boš napisal potem.
smile-1.gif

Meni je bil pa pozitivno odbit!
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.382
6.551
113
batman vs spiderman si napisal, verjetno mislil batman vs superman, ta novi film kjer je aflek?
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Aja, imaš prav ...
redface-1.gif


Sem mislil, da sem kaj v vezi Grand Budapest hotela narobe napisal...
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
http://www.imdb.com/title/tt2980210/
Hologram for the King: Ocena 4
Ker mi je Tom Hanks eden bolj priljubljenih igralcev njegove filme avtomatsko downloadam in pogledam in to je definitivno njegov najslabsi film kar sem ga gledal. Ni neke prave vsebine, povprecna igra in luknje v scenariju so ga zame nardile negledljivega in sem s tezavo vstrajal do konca.
Odsvetujem ogled
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.649
6.508
113
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
http://www.imdb.com/title/tt2980210/
Hologram for the King: Ocena 4
Ker mi je Tom Hanks eden bolj priljubljenih igralcev njegove filme avtomatsko downloadam in pogledam in to je definitivno njegov najslabsi film kar sem ga gledal. Ni neke prave vsebine, povprecna igra in luknje v scenariju so ga zame nardile negledljivega in sem s tezavo vstrajal do konca.
Odsvetujem ogled

Se strinjam. Beda
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Suicide Squad 6/10 - veliko razočaranje, na kup nametano veliko preveč stvari, likov, dogajanja, napol predstavljeno... Nekaj svetlih trenutkov zaradi Harley Quinn oz. Margot Robbie, skoraj edina svetla točka filma.

Edit: Zgleda nisem edini razočaran, na Rottentomatoes ima 31% pri kritikih.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Suicide Squad 6/10 - veliko razočaranje, na kup nametano veliko preveč stvari, likov, dogajanja, napol predstavljeno... Nekaj svetlih trenutkov zaradi Harley Quinn oz. Margot Robbie, skoraj edina svetla točka filma.

Edit: Zgleda nisem edini razočaran, na Rottentomatoes ima 31% pri kritikih.

Ja samo verjetno so pa vsi imeli ful visoka pričakovanja. Jaz sem že pol leta napaljen zarad trailerja :D
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Nisem oddal slabe ocene zaradi trailerja (pravzaprav se trailerjev izogibam kolikor je možno, da grem 'prazen' v kino) ampak je dejansko slab - no vsaj meni, moji je bil všeč. Če še enkrat pomislim, je še 6 dobra ocena...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.382
6.551
113
Kaj CGI, zvočni in video efekti so bili tudi slabi? Saj kaj drugega od takšnega filma ni za pričakovat...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Jupol, da ne izdam preveč: 3D je kar dober, pride večkrat do učinka, efekti so povprečni, najslabši so pri čarovnici proti koncu, ko začne delat stroj za uničenje človeštva (mimogrede sploh ne povejo kakšen stroj, kar napol razloženo vse skupaj).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.382
6.551
113
ok kul, torej bo to v 3D za pogledat, upam da bo tudi primeren zvok zraven, upam da se spomnit poročat čez tistih nekaj mesecev
wink-1.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Ja samo verjetno so pa vsi imeli ful visoka pričakovanja. Jaz sem že pol leta napaljen zarad trailerja :D

Sej ta trailer je verjetno problem. Film je predstavil kot nekaj, kar dejansko sploh ni bil. Ker je bil ta trailer tako uspešen, so šli snemat dodatne scene, da bi bilo več humorja. Tako da jaz sem kar pričakoval, da bo zmazek prišel ven.