kje nabavit dober vzglavnik

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
torej, rabim kakšno dobro trgovino kjer znajo dobro svetovati, lahko vzglavnike sprobaš in imajo dovolj kvalitetne vzglavnike za zmerno ceno. Najbolje bo kar v LJ.

po domače.....dober povšter rabim, kam v LJ naj se zapeljem da stvar pogledam, probam, plačam in uživam nadaljnih par let v dobrem spancu?


LP
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
torej, rabim kakšno dobro trgovino kjer znajo dobro svetovati, lahko vzglavnike sprobaš in imajo dovolj kvalitetne vzglavnike za zmerno ceno . Najbolje bo kar v LJ.

po domače.....dober povšter rabim, kam v LJ naj se zapeljem da stvar pogledam, probam, plačam in uživam nadaljnih par let v dobrem spancu?


LP

Ne seri, pa ne šparaj na sebi in svoji hrbtenici. Še sam si napisal..."nadaljnjih par let". Za teh par let, lahko stisneš par 10€ več.


Jaz imam nekaj takega: http://www.dollar.si/vzglavnik_orthopedic_g.php , če se ne motim.


tole pa je njihova ostala ponudba: http://www.dollar.si/vzglavniki.php


Lahko ga sprobaš pred nakupom v cityparku LJ.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Dormeo memosan
jaz imam tega in sem zelo zadovoljna, ga ne zamenjam za noben drug povšter

Sem pravkar naročil zase in za ženo. Če nama ne bo všeč, se pazi!
evil.gif
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Dormeo memosan
jaz imam tega in sem zelo zadovoljna, ga ne zamenjam za noben drug povšter

Sem pravkar naročil zase in za ženo. Če nama ne bo všeč, se pazi!
evil.gif

všeč vama bo, men je bil že kar takoj prvo noč, čeprav sem kar bulce dobila (rahla alergija) ko sem slišala Dormeo, sam povšter mi je pa vseeno fin
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.342
963
113
Da sam povem še drugo plat tegale Dormeota... Men ga je kupila deklina... In iz "vljudnosti" sem se kar nekaj časa "navajal" nanj... Ne vem, men je enostavno previsok... Saj je dober občutek, ko se ti glava tako lepo ugnezdi... Ampak sam spim na trebuhu in mi je povšter predebel in pretrd... Prodajalka je sicer ob nakupu povedala, da nekaj časa rabi, da se malo posede. Ampak meni se po dveh mesecih ni. Ugotavljam, da bi bil tale povšter idealen za kake bolj konkretne dedce, ki rabijo malo bolj debelejše povštre, sam sem bolj suh in mi nikakor ne paše. Glavo mi kar navzgor štrli. Sem pa po dobrem mesecu dni opazil še to, da me sredi noči zbudi kihanje. Pa hudiča prej nisem bil nikoli na nič alergičen... WTF? Zdej ko sem se ga končno losal, sem nehal kihat in začel dobro spat.
grin1.gif


Druagče imam pa nek "jeftin" povšter iz Bosne. Je sicer višji kot Dormeo, ker je bolj nafilan, ampak se tako lepo vgrezne, da je to to. Če ti paše spat malo višje, ga malo skupej potolčeš, če ti paše spat malo nižje, ga malo razvlečeš... In tako lahko prilagajaš, pri Dormeotu pa tega ne moreš...

Ni vse zlato kar se sveti.
wink-1.gif
 

jjernej

Pripravnik
26. mar 2008
131
0
16
Meni se zdi, da vsakemu cloveku odgovarja svoj stil. Tudi sam spim na trebuhu in "poustra" ne potrebujem. Tako spim od rojstva in nimam kaksnih problemov. Sem jih pa imel, ko sem preizkusno uporabljal te kocke
smile-1.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
huh, torej.......glede cene, šparat na sebi ne mislim.....glede pripombe o zmerni ceni sem pa mislil na....razne nategatorje, jer bi za 80-100€ dobil prazen nič! Sem pa pripravljen dati za vzglavnik tudi tam do 80€ če mi bo ustrezal.

V City-ju sem ze malo probaval, rad bi pa še kje drugje kaj poskusil, če ne se bom pa kr pri Dollar-ju nabavil, slišim kar nekaj pohval.


LP
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Hudi so tudi tisti iz ajdovih oluščkov. Vidla sem jih na tržnici, par člet nazaj se spomnim, da so jih tud na tv-ju prodajal. Jst mam zaenkrat čist navaden povšter, ampak je zlo udoben in glih prav udoben zame. Si bom tud sam omislila al tega iz ajde ali pa tega dollarjevega. Z vzglavniki se res ni za zajebavat. Sestra je nekaj časa spala na prenizkem pa jo je vrat matral 3 mesece. Zdej ga je zamenjala in se je vse skupaj popravilo.

BTW edino zdravo za hrbtenico je spanje na hrbtu ali na boku. Spanje na trebuhu je nepriporočljivo, ker imamo rame in hrbtenico v nenaravni legi (z leti postaneš puklast) pa še vrat imamo zasukan za 90°, tko da tega raje ne particirajte, ker na dolgi rok ful škodi.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
BTW edino zdravo za hrbtenico je spanje na hrbtu ali na boku. Spanje na trebuhu je nepriporočljivo, ker imamo rame in hrbtenico v nenaravni legi (z leti postaneš puklast) pa še vrat imamo zasukan za 90°, tko da tega raje ne particirajte, ker na dolgi rok ful škodi.

Tole pa nisem vedel. Se pa sliši logično. Ležiš na trebuhu..., ramena ti sili naprej... postaneš puklast.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
BTW edino zdravo za hrbtenico je spanje na hrbtu ali na boku. Spanje na trebuhu je nepriporočljivo, ker imamo rame in hrbtenico v nenaravni legi (z leti postaneš puklast) pa še vrat imamo zasukan za 90°, tko da tega raje ne particirajte, ker na dolgi rok ful škodi.

Tole pa nisem vedel. Se pa sliši logično. Ležiš na trebuhu..., ramena ti sili naprej... postaneš puklast.

Kitajci močno odsvetujejo spanje na trebuhu, ker naj bi preveč telesne mase pritiskalo na srce. Pa meni je na trebuhu spat najboljše.
smile-1.gif