kje kupujete nadomestne xenon zarnice za xenon kit

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.171
2.267
113
No me veseli da ste zadovoljni!
zmaga.gif
Kar se pa tiče KIT-ov pa je itak vseeno, kupiš pač neko sranje z garancijo, montraš in upaš da bo čim dlje državo. Sicer pa obstajajo tudi dokaj kvalitetne Kitajske žarnice vendar še zdaleč ne tako kvalitetene kot originalne pa še drage so.in seveda nelegalne.... Tako da ko boste menjavali pamet v roke!

Lp
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
No me veseli da ste zadovoljni!
zmaga.gif
Kar se pa tiče KIT-ov pa je itak vseeno, kupiš pač neko sranje z garancijo, montraš in upaš da bo čim dlje državo. Sicer pa obstajajo tudi dokaj kvalitetne Kitajske žarnice vendar še zdaleč ne tako kvalitetene kot originalne pa še drage so.in seveda nelegalne.... Tako da ko boste menjavali pamet v roke!

Lp

kaksno imas ceno za h7? imajo zarnice kovinsko lezisce?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.656
14.363
113
po kakšni ceni pa lahko zrihtaš kakšne xenon žarnice za e46 '04 (4300 or somethin' like that)? zaenkrat namreč raje kupujem originalne kot pa en šrot ravno zaradi dejstev, ki si jih navedel... mene pa npr. samo original balast pride 350€, komplet original luč (brez smernika) pa 850€, tako da raje pazim kaj not tlačim
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.171
2.267
113
Žal se s KIT-i in kitajskimi žarnicami ne ukvarjam! Mislim pa da je tega kar veliko na spletu, vsak ki prodaja in montira kite mora imeti to na lagerju! H7 je konec koncev "standardno" ležišče, edino kaj so R bolj redke ampak mislim da ne bo težav !
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.656
14.363
113
PM me than
grin1.gif


sej zaenkrat me zanima samo tako za info, (še) ne kupujem
grin1.gif



edit: si me že prehitel pa poslal
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Žal se s KIT-i in kitajskimi žarnicami ne ukvarjam! Mislim pa da je tega kar veliko na spletu, vsak ki prodaja in montira kite mora imeti to na lagerju! H7 je konec koncev "standardno" ležišče, edino kaj so R bolj redke ampak mislim da ne bo težav !

obstaja kit, kjer zamenjam tudi lezisce h7 xenon za d2s xenon?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.171
2.267
113
Obstaja, če hočeš dat npr. original D2S oz. D2R žarnico v H7 ležišče rabiš še potem kovinske adapterje iz D2 na H7.

Evo odličo prikazano => http://www.hidexpert.com/producthtml/h7_adapters.html

Sicer pa to kar sprašuješ ti nudi vsak klasičen Kitajski balast ki pa ni za KIT žarnice temveč za navadne xenon žarnice! Sicer pa če hočeš imeti original kvaliteteno zadevo so za to najbolj primerni Hella balasti druge generacije, ki pa jih lahko potem tudi prestavljaš iz avto v avto saj je zadeva dobesedno "večna".

Lp
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
A sede to povsod? Danes mi je začela na voznikovi strani xenon luč goreti rdečkasto...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Če imaš oroginal xenon, potem pomojem, da ne paše.
če imaš pa kit, ter H7, pol pa bi šlo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.393
113
Pa vi dejansko vidte ponoc na te 35w cangslang sranje
sprasujem se.gif


Al p se leps ponoc na mokri cesti...

Al vam je lepo bela leca pomembnejsa od lajfa?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Jaz vidim krasno, oz. kolikor še dopušča umazana leča. Moj kit ni bil 30€ z žarnicami vred in temu primerno se tudi obnaša oz. imam problemov z njimi.
Glede žarnic pa... He he, vse dela kitajc, od poceni čipšitov do brandov aka Osram in Philips... Je pa razlika v kvaliteti, ki je sorazmerna z ceno. Poleg tega tudi HID žarnici pada s časom svetilnost, jo je potrebno zamenjati...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Pa vi dejansko vidte ponoc na te 35w cangslang sranje
sprasujem se.gif

še boljš kot na rumene žarnce
wink-1.gif
Pa dobri 2 let je zdržal kitajček. Žarnce so pa šle po 3mescih, ne glede na proizvajalca.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.171
2.267
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
He he, vse dela kitajc, od poceni čipšitov do brandov aka Osram in Philips...

Xenon žarnice Philips in Osram se zankerat delajo še v Nemčiji. Se ŠE ne dela na Kitajskem... kako je s halogenkami ne vem... LP
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
ksz...

Xenon kit na alterju?
smile-1.gif
Resnično kdo to uporablja, ali ni prepovedano ali imate homologiran xenon kit?

Sam sem ga imel in se mi kolca za njem :p
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
še nikol se mi niso v luči vitkal pa sem imel xenon kit (luč z lečo) in namesto pozicijskih ledice in špara:)
če že xenon ni ven sekal, so sigurno ledice:) avto sem pa vedno že na daleč prepoznal po lučeh:)
tudi na tehničnem niso nikol težil.