Kje kupiti vrata prtljažnika passat B7 karavan

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Pozdravljeni

Ker je sedanja vrata načela rja (nad desno lučjo) in ker se zadeva baje ne da sanirati (dupli pleh), me zanima, kje bi lahko dobil kaksna vrata od kaksnega razbitega Passata, saj jih iscem ze 3 mesece, ampak brez uspeha. Na original servisu bi me zamenjava z novimi stala ca. 1300€, kar pa mi je obcutno prevec.

hvala za pomoč in lp
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Si mogoče vprašal na kakšen avtoodpad? Teh jajc v delih je kolkr hočeš
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Si mogoče vprašal na kakšen avtoodpad? Teh jajc v delih je kolkr hočeš

Drzi, da je teh jajc v delih kolko hoces, ampak glej ga zlomka, imajo vse ostalo, razen tega kaj jaz iscem, saj je to zgleda najbolj tražena roba pri tem avtu, ker gre pac za serijsko tezavo z rjavenjem teh vrat
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Mi je rekel en "dobavitelj" ko hodi na Poljsko po rezervne dele, da ce bi nasel vrata, bi si jih vzel na zalogo, ker je taksno povprasevanje po njih.

BTW. Lahko pa jih kupim nova na Porscheju, ampak hocejo za njih 1300€
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Pozdravljeni

Ker je sedanja vrata načela rja (nad desno lučjo) in ker se zadeva baje ne da sanirati (dupli pleh), me zanima, kje bi lahko dobil kaksna vrata od kaksnega razbitega Passata, saj jih iscem ze 3 mesece, ampak brez uspeha. Na original servisu bi me zamenjava z novimi stala ca. 1300€, kar pa mi je obcutno prevec.

hvala za pomoč in lp
A na bolhi si pogledal?

ebay.de? Nekaj jih je
 

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
427
235
43
Pozdravljeni

Ker je sedanja vrata načela rja (nad desno lučjo) in ker se zadeva baje ne da sanirati (dupli pleh), me zanima, kje bi lahko dobil kaksna vrata od kaksnega razbitega Passata, saj jih iscem ze 3 mesece, ampak brez uspeha. Na original servisu bi me zamenjava z novimi stala ca. 1300€, kar pa mi je obcutno prevec.

hvala za pomoč in lp
Dober klepar pa ličar vse zrihtata sam se jim ne da,zato raj menjajo,pa spet dobiš stara vrata in evo ti ga na si spet na začetku:bonk:.Je pa res da jih skoraj ni mogoče dobit rabljenih dobro ohranjenih,če pa že rata,so pa draga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: DMX

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
427
235
43
Na ebayu so cene kot da bi sel k Porscheju po nove :bonk::bonk::cheer:

Zadnja hauba pokrov prtljage passat b7 2010-15 kar

1029527_small.jpg

Zadnja hauba pokrov prtljage passat b7 2010-15 kar​

Prodajalec
  • 10977.gif
  • AVTOODPAD IN AVTOVLEKA JOŽE SAJKO S.P.
    Hajnsko 33
    Pristava pri Mestinju

  • 041 / 734 - 430


Poklič pa vpraš:fredi:
 

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
427
235
43

Vw passat b7 2011+ zadnji pokrov prtljage​

Vw passat b7 2011+ zadnji pokrov prtljage

1070323_small.jpg


Osnovni podatki
Rubrika:Rezervni deli
Podrubrika:karoserija
Za vozila znamke:Volkswagen
Za model:
Starost:rabljeno
Ohranjenost:dobro ohranjeno
Interna številka:
Kraj ogleda:Šibenik 36, Šentjur
Oprema in ostali podatki o ponudbi
Preverite zalogo, ter pokličite na 051 782 744.
preverite še preostale dele za ta model
-----------------------------------------------------------------------
Prodajamo izjemno malo rabljene avto dele, odlično ohranjeni, nepoškodovani. Smo specializirani za znamke VW, AUDI, MERCEDES-BENZ, BMW.
Ob večjem nakupu tudi gotovinski popust.
Slike so simbolične,možnosti napak pri vnosu podatkov.
-----------------------------------------------------------------------------
Poleg prodaje delov iz zaloge,vam lahko dele novejših avtomobilov tudi uvozimo.

-----------------------------------------------------------------------------
Delovni čas: Ponedeljek - petek 9:00-17:00
Sobota 9:00-15:00.......
.
Pokličite!
Prodajalec
  • 14574.gif
  • R-VISION d.o.o.
    Šibenik 36
    Šentjur
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
thnx. Samo kako vedeti, da so ta vsa vrata ok? Ker po slikah sodec so lahko top, potem pa ko jih dobis, pa so isto rjava kot moja :p
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Te odpade okrog CE pokliči, jih je nekaj, Sv. Štefan, Hajnsko itd. Če oni nimajo, pol pri nas nima nobeden. Sem imel Astro Twintop, eden od niti 60 registriranih pri nas, tako da kar eksotika... ko sem neke malenkosti rabil sta imela kar hočeš... druga opcija HR, v Donji Motićini je odpad, ki ima svašta, pošljejo k nam.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
672
658
93
Pozdravljeni

Ker je sedanja vrata načela rja (nad desno lučjo) in ker se zadeva baje ne da sanirati (dupli pleh), me zanima, kje bi lahko dobil kaksna vrata od kaksnega razbitega Passata, saj jih iscem ze 3 mesece, ampak brez uspeha. Na original servisu bi me zamenjava z novimi stala ca. 1300€, kar pa mi je obcutno prevec.

hvala za pomoč in lp
Passat ima 12 let garancije na prerjavenje. Koliko je star passat? Ali si probal uveljaviti garancijo?