Kje kupiti etui in folijo za samsung galaxy I 9000

pika111

Zelenc'
14. mar 2013
2
0
1
Dobila sem telefon samsung galaxy s1 od nečaka, ker si bo kupil novejšega. Zame bo ta čisto dober - moti pa me, ker ima rob že malo oguljen in ne zgleda prav lepo. Se da kupiti kak fajn etui in tu berem še o foliji. Kje se to kupi in koliko stane in kako to zgleda? Mora pa biti za s1 in fino bi bilo, da bi bil na etuiju malo širši rob, da se ne bi videlo, kako je okrušen. Kako pa je s folijo - danes mi je en prodajalec pri nas na mobitelu rekel, da se jo zelo težko da lepo gor in da je kar brezvezna. Je to res - kaj pomaga pri ščitenju ekrana, če ti pade na tla? Hvala.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Folija je po moje brezveze, ker ima 'nepodrsljivo' steklo.

Kot etui pa ti priporočam kak 'mesh' etui: Google Kje kupit? Na eBayu, cene so od 3€ naprej iz EU.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik pika111 pravi:
Dobila sem telefon samsung galaxy s1 od nečaka, ker si bo kupil novejšega. Zame bo ta čisto dober - moti pa me, ker ima rob že malo oguljen in ne zgleda prav lepo. Se da kupiti kak fajn etui in tu berem še o foliji. Kje se to kupi in koliko stane in kako to zgleda? Mora pa biti za s1 in fino bi bilo, da bi bil na etuiju malo širši rob, da se ne bi videlo, kako je okrušen. Kako pa je s folijo - danes mi je en prodajalec pri nas na mobitelu rekel, da se jo zelo težko da lepo gor in da je kar brezvezna. Je to res - kaj pomaga pri ščitenju ekrana, če ti pade na tla? Hvala.

Kljub temu da ima S1 Gorilla Glass zaslon, ki naj bi ščitil steklo pred praskami temu velikokrat ni tako saj do prask še vedno pride. Jaz sem vedno na vseh telefonih imel na zaslon nameščeno zaščitno folijo, ni pa vsaka folija dobra. Kako dobro jo namestiš pa je čisto odvisno od posameznika, jaz sem namestil že n število folij in mi v 95% primerih rata folijo namestiti lepo, se pa včasih tudi kakšna ponesreči. Najlažje je meni osebno nameščati folije ki so namenjene mokremu nameščanju. Sama folija pa ne bo veliko pomagala zaslonu, če ti aparat pade na tla, večjo vlogo imajo pri tem etuiji.

Kar se pa etuija tiče pa "only sky is the limit", obstaja jih malo morje. Najprej se odloči glede barve, ali želiš lepega tankega ali debelejšega, ki nudi večjo zaščito itd... Pa povej kaj si se odločila pa se bo našlo nekaj pametnega
smile-1.gif
 

pika111

Zelenc'
14. mar 2013
2
0
1
Najraje bi etui s širšim robom - ne vem, če se sploh reče etui oz. kaka guma - širša zato, da se ne bi videle praske na robu telefona. Kjer sem do zdaj vprašala, niso imeli za s1 ničesar. Verjetno je že prestar model. Imate idejo, kje naj iščem?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
v fizični trgovini boš mal težko našla za tvoj telefon ker je že kar star. Ti imaš S1, danes pa so predstavli S4;)
Pojdi malo pogledat po bigbangih, harveynorman, lokalne mobi trgovince...
Nikjer pa ne bo tolk izbire kot na ebayu;)
vpišeš galaxy i9000 case, pa imaš par 100 zadetkov;)
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
imam v Ljubljani za 3€

sporoči na pm če se odločiš za nakup in montažo.

lahko pa tako kot ti svetujejo poznavalci
naročiš na ebayu, dobiš paket za 3 ali več €
poiščeš nekoga da ti zadevo "montira" in če imaš srečo si
s pomočjo svetovno znane ebay strani za samo 5-6€ porihtaš zaščitno folijo.

jaz nisem iz ebaya pa nisem toliko "in" pa ti lahko vse skupaj porihtam za 3€

zmaga.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik pika111 pravi:
Najraje bi etui s širšim robom - ne vem, če se sploh reče etui oz. kaka guma - širša zato, da se ne bi videle praske na robu telefona. Kjer sem do zdaj vprašala, niso imeli za s1 ničesar. Verjetno je že prestar model. Imate idejo, kje naj iščem?

imam tudi TPU torbice različnih barv za tvoj Galaxy S cena 4€

pošlji pm