kje in kako do pravih win licenc

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
pozdravljeni vem da je tema ze mogoce prezvecena a vseeno kupil bi dve licenci za win pro 7 8 ali 10, ker jih potrebujem za poslovno rabo me zanima kako imate vi to reseno in kje ste jih kupili. Dosedaj smo uporabljali osx a je postal tako crap da sem primoran na programerskih mashinah menjat os.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Offtopic ampak vseeno, sicer nisem uporabnik Mac-ov ampak me zanima, zaradi njihove "pregovorne superiornosti", zakaj so postali takšen crap. Kaj se je tako poslabšalo oziroma kaj vas moti? Občasno me namreč prešine ideja o poizkusu
smile-1.gif
 

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
Ma zaporedni zadnji dve verziji so dali ven en kup napol narejenih programov. Da dobesedno glava peče imam pa dva Win userja, ki se stalno pritožujeta nad file sortingom, ki je res obup saj zlaga po abecedi vse skupaj in ne ločeno mape in datoteke. OSX je trenutno na ravni WIndows Gliste (viste). Napak in glitchov je za 325 strani support strani, posluha nimajo več za uporabnike, kot so jo imeli včasih. OSX je postal namesto Stable ROCK sistema en kup nekih brezveznih programov, ki jih za resno delo ne potrebuješ.

Adobe ima srečo, da nima alternative. Ker tudi tu je z vsako verzijo neki zjeban, predvsem to, kar je prej delalo so zjebal.
Težave so tudi v stabilnosti nekaterih programov, kot so eclipse itd., da ne omenjam FTP klientov, kot je wscp ga sploh ni. So nekaj za silo uporabljamo Cyberduck vendar je ta tko za silo Filezilla je totalna Idrija, glava boli od njega, ne shranjuje včasih sploh ne opozori, prekinja ne sprašuje itd.

Sprašujem se če niso MS programerji, ki so jih odpustili po Balmerju končali pri Apple in pri Adobe.
 
Nazadnje urejeno:

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
No, to je pa od sile. Ko bo Adobe za Linux ali Web, boš lahko pa preklopil na Linux
wink-1.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Citat:
Uporabnik baldrick pravi:
Težave so tudi v stabilnosti nekaterih programov, kot so eclipse itd., da ne omenjam FTP klientov, kot je wscp ga sploh ni. So nekaj za silo uporabljamo Cyberduck vendar je ta tko za silo Filezilla je totalna Idrija, glava boli od njega, ne shranjuje včasih sploh ne opozori, prekinja ne sprašuje itd.

Transmit si že probal?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.970
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik baldrick pravi:
Ma zaporedni zadnji dve verziji so dali ven en kup napol narejenih programov. Da dobesedno glava peče imam pa dva Win userja, ki se stalno pritožujeta nad file sortingom, ki je res obup saj zlaga po abecedi vse skupaj in ne ločeno mape in datoteke. OSX je trenutno na ravni WIndows Gliste (viste). Napak in glitchov je za 325 strani support strani, posluha nimajo več za uporabnike, kot so jo imeli včasih. OSX je postal namesto Stable ROCK sistema en kup nekih brezveznih programov, ki jih za resno delo ne potrebuješ.

Adobe ima srečo, da nima alternative. Ker tudi tu je z vsako verzijo neki zjeban, predvsem to, kar je prej delalo so zjebal.
Težave so tudi v stabilnosti nekaterih programov, kot so eclipse itd., da ne omenjam FTP klientov, kot je wscp ga sploh ni. So nekaj za silo uporabljamo Cyberduck vendar je ta tko za silo Filezilla je totalna Idrija, glava boli od njega, ne shranjuje včasih sploh ne opozori, prekinja ne sprašuje itd.

Sprašujem se če niso MS programerji, ki so jih odpustili po Balmerju končali pri Apple in pri Adobe.

Finder porihtaj z XtraFinderjem, pa boš imel najprej folderje, pol file (sem enako navajen). Kaj pa Cyberducku manjka?
Pa pazi, da boš vedno ene 2 verziji nazaj (tudi pri Adobe). S tem se izogneš večini sranja.
Pa da ne boš misli, da je W10 kaj boljši ... W8 much better.