Kje imajo obleke za nosečnice v BTC-ju?

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
induplati v jaršah
cheer.gif
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Trgovina KEPICA je specializirana trgovina za nosečniška oblačila in dodatke.

- oblačila za nosečnice: hlače, majice, pletenine, jeans, obleke, bluze, spodnje perilo
- spodnje perilo: nedrčki za nosečnost, za dojenje, stezniki, psodnje hlačke, blazinice za prsi
- kopalke
- nogavice
- kozmetika

Lokacija:
Dvorana A, Južni del pritlične etaže. Glavni vhod je A5 iz smeri tržnice, ter stranski vhod A3.
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Mislim,da imajo nekaj v Baby centru, pa videla sem v Lj. centru,da bo tudi Zara imela po novem take zadeve...
 

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
Ja, Kepica v hali A, pa Baby center (La vie). Pa Premamam v Emporiumu ima menda tudi.

A Zara, da bo tudi imela nosečniške obleke? Kdaj pa po novem?
 

teckica

Zelenc'
14. nov 2007
9
0
1
No pred 9. meseci sem se tud jaz to spraševala
smile-1.gif
.
Ni glih trgovinc na izbiro,neki pa je le, jst sem najraje kupovala v kepici, ni ne vam kakšna izbera al pa sam men ni blo pretirano všeč. Drgač je še La Vie ki je glih ne priporočam ( no kokr za koga) men osebno ni blo nič posebnega tam cena je bla pa vrtoglava...
Po moje bi se dalo kakšne majčke dobit tud v New Yorkerju ....je za pogledat.
Kaj pa popek? No, ne vem če ni to isto kot kepica.

Pa še nasvet: ne kupuj preveč!
smile-1.gif


Pa srečno!
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik blustar pravi:
A Zara, da bo tudi imela nosečniške obleke? Kdaj pa po novem?

Videla sem pred dnevi v centru Lj, da so štimali izložbo z nosečniškimi oblačili. Najbrž se začne z letošnjo pomladno kolekcijo.
 
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.812
113
Kot že rečeno...Baby center. Drugače pa imaj te zadeve tudi v H&M (eden je v City Parku...samo nisem siguren ali ima za nosečnice) oz. C&A...če nimajo rpi nas se pa zapelješ v Celovec, v njihov Sud Park, kjer so omenjeni štacuni in v obeh imajo robo za nosečnice.
 

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
H&M ima nosečniške samo v Mariboru, v Ljubljani zgleda ni zadost nosečnic, da bi se jim splačal. Bi bilo pa fajn, če bi imel.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik blustar pravi:
H&M ima nosečniške samo v Mariboru, v Ljubljani zgleda ni zadost nosečnic, da bi se jim splačal. Bi bilo pa fajn, če bi imel.
V Celju imajo tudi.
Pa v primerjavi z Babycentrom so cene ravno 50% ceneje.