Kje dobiti tole

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
vibra plošča ni za zemljo recimo...
Pa pokaži mi ti kak boš 1m2 utrdil z vibro?

Vibro ploščo lahko normalno uporabljaš na zemlji, po čem sklepaš da ni primerna za zemljo?
Kako 1m2 zvibriraš? enostavno, sej se obrača na mestu, tamale so itak okoli pol metra široke ...

edit: evo še video.. imam isto, gre brez problema..

 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.314
947
113
Mala vibra plošča je sedaj precej v modi, ker mora marsikdo utrditi oz. poravnati zelenico zaradi robota.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Vibro ploščo lahko normalno uporabljaš na zemlji, po čem sklepaš da ni primerna za zemljo?
Kako 1m2 zvibriraš? enostavno, sej se obrača na mestu, tamale so itak okoli pol metra široke ...

edit: evo še video.. imam isto, gre brez problema..

Ko je zemlja glih prave strukture in vlage boš z vibro nardil tako blato da brezveze.
Pa vibra ne stisne zemlje globoko, ker ni sipka razen ko je suha ko poper.
Za zemljo zbijat se uporablja žaba.
Pa zgornji video ni 1m2, ampak je 4m2 placa. Neglej kolk površine pogliha ampak kolko je rabi, da dela.


Yogi samo bedak gre z vibro travo ravnat. Niti ene pozitivne stvari ne nardiš s tem. Trava se ravna s kremenčevim peskom.
 
Nazadnje urejeno:

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.314
947
113
Yogi samo bedak gre z vibro travo ravnat. Niti ene pozitivne stvari ne nardiš s tem. Trava se ravna s kremenčevim peskom.
Jaz to vem. Me je sosed hotel v to prepričati. Nekdo drug je pač njega. Pa mi je razlagal celo zgodbo, kje so vse to naredili. Pa najbrž je mislil, da bom to še sam storil in bova delila stroške najema. :fredi:
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.314
947
113
To je bilo letos ob začetku sezone. Bomo videli, bo še kakšno slišal na ta račun :fredi::nazdravje:
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Ko je zemlja glih prave strukture in vlage boš z vibro nardil tako blato da brezveze.
Pa vibra ne stisne zemlje globoko, ker ni sipka razen ko je suha ko poper.
Za zemljo zbijat se uporablja žaba.
Pa zgornji video ni 1m2, ampak je 4m2 placa. Neglej kolk površine pogliha ampak kolko je rabi, da dela.


za domače potrebe je vibroplošča dovolj.. težko me boš prepričal, da ne gre ker gre.. mam kar nekaj ur z raznoraznimi ploščami in žabami pa menda še nisem imel situacije, ko se nečesa nebi dalo naredit.. za tamalo ploščo rabiš lih 20cm več da jo obrneš kolikor je velika...