Kerrock

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.331
956
113
Ravnokar so znanci naročili nov kuhinjski pult iz kerrocka (vzorec je bila rahlo siv z zelenimi pikami). Cena naj bi bila okoli 1.000 €. Čakalna doba 1-2 meseca.
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Kerok naj bi bil material, ki je optimalen za kuhinjski pult. Ali je kerok samo eden, ali obstaja več vrst (razen barve)? Je treba pri tem kaj posebej paziti, pri naročilu navesti vrsto keroka itd.?

kerrock še zdaleč ni tako oh in sploh material, poka, se razbarva ipd...
iz prve roke ti lahko povem, da je počil na dveh mestih brez vzroka (noben ni recimo dal gor vroč lonc, kar naj bi sicer kerrock tudi prenesel..).. glede na ceno in sranje, ki smo ga imeli s tem, se ne bi nikoli več odločila za kerrock...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ali lahko samo vprašam eno bedarijo.

zakaj se sprašuje za ansvet, dobi se x negativnih odzivov in potem se ne upošteva. s kakšnim anmenom se torej sprašuje.

zaradi takih stvari sam delim nasvete redkim.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
To verjetno leti name!

Nisem spraševal kerrock da ali ne, ampak samo, če obstaja več vrst tega materiala.

Odločitev za kerrock je padla takoj, ko sem zvedel za ceno. Imam izkušnje z navadnim pultom, videl sem madeže rdečega vina na kamnu, tako da kerrock da ali ne je bilo samo vprašanje cene.

Ker je bila cena tako ugodna, sem hotel še preveriti ali je prišlo do kakšnega natega s slabško kakovostjo, debelino itd. Zadevo sem preveril in zaenkrat kaže v redu. Kako bo izgledalo dejansko bom videl, ko bom zadevo imel montirano in jo nekaj časa uporabljal.

Velja pa tudi, prej boš dobil negativen kot pozitiven odgovor.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
sori k težim, sam če je vse po reglcih res ne vem zakaj ne bi delal reklame. se bojiš, da te bo davčna terjala za davek od epp.

namen foruma je, da v temi najdeš svoje vprašanje in koristne informacije. ne da pm.-jaš v tri pm.
 

dizzy

Zelenc'
27. apr 2010
1
0
1
Sam imam pult u oblike z zaokroženim robom (5cm) zadaj in robom (0.5x1cm) spredaj, z dvemi koriti iz istega materiala, pa še pokrov za čez eno (z luknjo za prst, da ga dvigneš), vse v rdeči barvi. Ženo sem komaj prepričal za nakup, sedaj je prezadovoljna. Da se ga ne da brusiti? Hja, kako pa torej izdelajo pult, ki izgeda 3 cm, v resnici pa je debel le 5 - 8 mm? Na lesnoobdelovalnih strojih: rezanje, rezkanje, brušenje, lepljenje, ... Če je komu počil, je krivda najverjetneje na strani proizvajalca - notranji pritiski v končnem izdelku. Po 8h letih uporabe ni NIKAKRŠNIH sledov pogoste uporabe pečice?! Maš pa v EU kar nekaj proizvajalcev plošč, izdelanih iz kamnite moke in lepil, tudi 3 cm debelih, če že zamaskiranim trem cm ne zaupate. Glede izvajalca mojega pulta pa to - stalno se usposablja, pa tudi sam je veliiiko raziskoval, dokler ni materiala osvojil "v nulo".
 

megatisler

Zelenc'
13. jul 2010
1
0
1
celje
za vse, ki se zanimate za kuhalne pulte!

kerrock je sicer soliden material, ampak je na tržišču tudi CORIAN.
CORIAN je znamka podjetja DUPONT, kateri je iznašel CORIAN. Podjetje Kolpa je hotelo odkupiti licenco, vendar je DUPONT seveda ni prodal, izdelek CORIAN pa je patentiral. tako je Kolpa naredila nekakšno kopijo, kateri so nadeli ime KERROCK.
kdor ima ali je imel probleme z izdelki iz KERROCKA, jih ima za to, ker je bilo vse skupaj pač slabo narejeno. Vsak material ima svoje lastnosti, katerih pa večina izvajalci in predelovalci ne upoštevajo.

fantastične stvari se izdelujejo iz teh materialov!
Če koga zanima več, naj mi piše.

lep pozdrav

cool-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ja res je... med drugim sem iz njega stružil ruletna kolesa. Materjal relativno krhek, z relativno velikim temperaturnim raztezkom,zelo stabilen....