Ker imam pištolo lahko divjam.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
da malo izlijem zolc, oziroma se vprašamo...

Kje je fora, da lahko policist zavestno krši predpis. Danes, cca 16:00 smer AC proti štajerski dva tourega in 4 transporterji, poocnei konstatno vozili 170+ in sicer med njimi cca za en avto prostora..konstanto v prekršku..da ne govorim da me je v tunelu s transporterjem skoraj zrinil s ceste..spet vsaj 160+...luck niso imeli prizganih in transporterji so bili prazni mislim pa da touraegi tudi.

zdaj se pa jaz vprašam. Kak ima tak lulek obraz recimo cez dve ure mene štrafat, ko bi recimo vozil 10 km vec? Mu res pištola da vsa ta pooblastila?

toliko o vzorih.
stupid-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Mene je danes norec z MB talicami na Celovški zaprl v škarjice in imel sem srečo da sem do časa bremzov sicer bi omenjeni imel zadnji konec svojega escoer karavana še bolj zbit. Zavil je proti Tacnu
 

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Zadnje čase dostikrat vidim kakšne take karavane kot si napisal. Kakšen navaden avto spredaj, potem pa nekaj maric zadaj. Po štajerski in gorenjski ac. Danes sem jih recimo videl ravno na celovški cesti. Ker so imeli semafor rdeč so pač prižgal luči in šli čez, tudi drugače so skos držali nek tempo.
Predvidevam da so to neki prednostni prevozi zaradi predsedovanja EU. Ker pač ne prevažajo pomembnih oseb jim ni treba imeti modro-zelene/modro-rdeče luči spredaj in zadaj. Sicer pa tudi mene zanima kaj prevažajo ...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.898
3.020
113
jaz sem danes na dolenki srečal tuarega + 3 avti in 4 marice z lučmi.........kdove kam
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
zanimivo da od treh poskusov noben od vas (še) ni pravilno napisal touareg:)
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Lučke se prižigajo samo pred križišči, sicer pa jim itak nimaš kaj očitat, ker so under-cover v stilu Jamesa Bonda. In s tem, da nima lučk, ko piči 180 bilokje kvečjem prispeva k varnosti ostalih, saj s tem ohranja svojo krinko.
13.gif


Evo zdele sem se spomnu ene dogodivščine iz AC pozimi v zvezi s to našo policijo.
Iz prehitevalnega sem se umaknil na vozneka vozilu. Ta me prehiteva pol ure, da sem začel že pizdit, če me bo invalid še letos prehitel, da mi ne bo treba zavirat, ker sem dohiteval kamion. No ko je bil malo pred mano sem menjal pas na prehitevalnega njemu za rit.
Za mano na prehitevlanem na neki normalni razdalji pa je bil nek audi. In mi začne blendat, pa ga sploh nisem izsilil.
No in ko sem prehitel kamion (2 sekundi) sem se umaknil nazaj na voznega (uno tele pred mano tega ni storilo, katero se je prej tako vlačilo).
Tist audi me spet po invalidsko prehiteva. Ene 10 sekund je rabil, da je prišel vzporedno. In ker sem spet začel dohitevat kamion sem si mislil pa kaj ta invalid počne. In takrat pogledam levo pa vidim enega imbecila, ki nekaj rogovili z rokami in se dere in mi kaže neko značko. Kaj vem kaj je bla za ena. Od poštarja, od carinika, od živino zdravnika. Lahko, da je bila celo policijska. V glavnem ni mi bilo jasno kaj hoče od mene. Lepo sem začel gledat spet naprej in ga ignoriral ter si mislu - če se ti tolk neki mudi, da moraš bit pameten in blendat, potem vsaj najdi gas pa ****** naprej.
Mislim, kaj se maš za cijazit po prehitevalnem in si ga smatrat kot svojega. Očitno ga je pogrelo, ker sem zapeljal med njega in njegovega toplega prijatelja spredi.
bonk.gif


Če se imata že tako rada naj pa vozita bliže en drugemu. Drugače pa nimaš kaj pizdit, če človek normalno menja pas. Še oni bi se lahko tega naučili, ne pa da so stalno na prehitevalnem z njihovimi 135. Turisti.
13.gif
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Saj ima sedaj vsak GSM aparat že video snemalnik. Posnemi in lepo pritožbo na MNZ.
To, da si tukaj napisal, ti ne bo nič pomagalo.

PS: Očitno je imel ta z marico večjega
evil.gif
.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
zanimivo da od treh poskusov noben od vas (še) ni pravilno napisal touareg:)

mas prav, VW si bolj glupega imena ni mogel izmislit... isto je zajebano napisat pheaton..al neki takega
hysterical-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
oja, mi je pomagalo...izlil sme zolc, zdaj sem boljse volje..

ravno sem mi da snemat, pa potem posiljat itd...sej ce bi kaj zasluzil vzgled tega potem še mogoče, tako pa prst v rit.
smirk-1.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Čeprav nima veze z divjanjem morem napisat, ker sem se še po tem dogodku smejal ene 5 min
hysterical-1.gif


No vglavnem, z kolegom se voziva z becikli pa greva en del po kolesarski stezi. Prideva do enega izvoza tam pa nama prekriža pot policijsi avto! Ko naju je policaj zagledal je menda hotel lepo vljudno dat prednost samo še prej pa pozabo preverit če je kdo za njim
smile-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ful se je zasekiral, ker je sluzben avto
smile-1.gif
) no drugac pa lepo da spostujejo kolesarje
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
A ti imas pa radar v avtu da si izmeril njihovo hitrost, ali pa si ravnotako vozil 170kmh+ da si lahko izracunal njihovo povprecno
bonk.gif


Kr nekaj, nevem kaj se toliko sekirate ker policaji hitro vozijo. Tako hitro vozijo skoraj vsi privatniki z svojimi gajbami pa se nihce ne sekira, pa ceprav so njihovi kombiji ze razpadajoci in tehnicno vec ali manj neustrezni.

Policajem se je ze nekam mudilo ali pa nekaj podobnega, itak je pa bolj varno voziti brez luck kot z njimi.

LP
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
mali, ce s emimo peljes ne rabim radarja pa ti bom za +-5 km oceno.. ce si dober si dober

ce vozim po števcu 140 (moj laze +-1km) pa ceon svigne mimo je to 170+.

pa mamo vpraš kaj boste jedli danes. v redu?

seveda se ne sekriam, ker en tak privatnik me za naslenjim voglom ne bo štrafal ker prehitro vozim.. Malo imas tezave z razumevanjem. Pa ni prvic. tako da ti je oproščeno.

Ne bos verjel men se je tud mudilo pa nisem vozil 180.
wink-1.gif
pa tud nisem imel luck.

a imas pistolo?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.