Kek bi si rad uničil kariero

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Zanimivo da je še vedno najbolj uspešen trener, ki se ga najbolj pljuva. Aja Slovenija sej res
trener?
mi rabimo selektorja, ker tu je za en k...
ista filozofija kot prejšnji, not kliče nepoznane modele, edini pogoj je, da so v tujem klubu

posojeni, gretje klopi, samo da se sliši tuje, pa če slučajno dajo kje zunaj gol, jih takoj kliče

bebca šporarja in zajca mora klicat, ker sta v reklami

keka smo že iz mb nagnali, "kek, ****** bek"

tipu še kar ni jasno
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.875
8.895
113
EU
Eh. Na hitro sem prebral naslov, pa sem mislil da pišete o Kreku z NIJZ - a.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
No - maši imajo cilj uvrstitev na naslednje veliko - torej EURO 2024.
Sam tak, kak so začeli - po prvem kolu šele 3. v skupini, bo težko.

Čestitke za prvo zmago, predvsem pa, da so po zaostanku igrali svojo igro naprej in z igro prišli do zmage.
Vseeno malo skrbi na momente v prostoru im času izgubljena obramba. A dokler bodo deli enega več kot dobili …
 
  • Wow
Reactions: Samo Izoliranc

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Že tu se vidi, da gre Alter v qrac. Niti ene teme na račun Evropskega prvenstva 2024 v Nemčiji. Da o zgodovinskem dosežku naše reprezentance niti ne govorim. Žalostno. Same neke pič.kice od moških so tu gori:evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car in gr69
27. jan 2022
4.706
1.676
113
Kakem zgodovinskem dosežku? Misliš da niso vse zasrali v zadnji tekmi?
Drugače pa drugič na Euro in dvakrat na SP. ;)

Je pa za to ekipo to prvič, to pa ja.

Drugače pa kkkkapppo dol! :evil:
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Fantje - sem včeraj hotel med tekmo že kaj napisati - pa si nisem upal, da ne bi bad karme priklical.

Fantom vse čestitke in vse najboljše na Euro2024!

PS: boljš da ne veste kako sem na začetku 2. polčasa ob 1:1 preklinjal. Se je še žena spravla nadme, da naj bom tiho, ker “kaj si bodo pa sosedje mislil”.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.519
37
48
Murska Sobota
Že tu se vidi, da gre Alter v qrac. Niti ene teme na račun Evropskega prvenstva 2024 v Nemčiji. Da o zgodovinskem dosežku naše reprezentance niti ne govorim. Žalostno. Same neke pič.kice od moških so tu gori:evil:
Ko igraš za EP, kjer je itak uvrščenih več ekip kot v preteklosti in pri tem igraš z neko ekipo, ki je sumljivo še v Evropi (Kaspijsko morje ajde...), ne vem če je to ravno uspeh.

Na ulicah nisem zaznal avtomobilov, trobljenja, norenja kot v tistih pravih časih, ko smo mahnili resne ekipe za napredovanje.

Jim čestitam vseeno :) gledal sem do penala oz pred penalom sem šel spat.

Če bi Dončić igral, bi bilo vsi mediji prepolni te novice (o njem) :)
 
  • Haha
Reactions: Janch

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
fuzbala sicer na splošno spremljam (nekak ne najdem užitka ob gledanju tega športa), ampak OK, drugi gol je bil dokaj gledljiv in sem se zbudil k se je reporter drl tak da je bil ob glas. :evil:
Drugače pa bravo za uvrstitev na EP!
 
Nazadnje urejeno: