kdo svinja klopce?

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
hja, vem pa, h kateri vrsti pa ti pripadaš...

retarded8oi5.jpg


smirk-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
hehe, a si ti mogoče tis-ov alter pa si se narobe logiral, al kar tako za hec odgovarjaš na moja vprašanja, ki sem jih tis-u zastavu?
Se ti vidi, da se rad pogovarjaš z svojimi družinskimi člani, ki lajajo in kar v njihovem imenu odgovarjaš...ščenetarji ste znani po tem...
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
nisem ne... jah sej lahko odgovarjam na tvoja vprašanja! sej na forumu ni nikjer točno določeno, komu sploh postavljaš vprašanje...

pa nimam trenutno nobenega člana k laja, mijavka, kirika, rezgeta, muka,...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ponavadi postavljamo vprašanja tistemu na katerga kliknemo/repliciramo. "Ako se drugačije ne naredi"
Citat:
pa nimam trenutno nobenega člana k laja, mijavka, kirika, rezgeta, muka,...
Če nimaš prostora, ki mu pripada, in če imaš žvali res rad, ga tudi ne imej!
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Stardec... v tvojih zadnjih odgovorih nisem zasledil nobenega vprašanja. Se zavedam, da so osnovnošolska znanja za retarda kot si ti verjetno preveč a naj ti osvežim spomin: vprašanje se zaključi z za to v slovnici določenim znakom "?". Če postaviš na koncu stavka, ki bi se ga sicer dalo brati kot vprašanje, piko le-ta spremeni svoj pomen. V tvojem primeru se spremeni v brezvezno in brezvsebinsko pisanje, ki privede do logičnih zaključkov na katere je nakazal msenjur.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Hja, zmenta se z msenjur-jem... On je odgovoru na moje vprašanje, ki ni vprašanje.
Ti praviš, da sem jaz retard, (slovenska slovnica bojda) ampak men gre na boljše. Imam namreč družinske člane in potomce, ki ne lajajo. Ti žal nimaš te sreče, tvoja familja je začela lajat.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
no pa gremo naprej...

zakaj v hiši ne bi smel imeti psa? če gledamo naravno pot... psi-volkovi živijo v tropih. trop je pač pod enim drevesom, v grmovju, ko grejo lovit, grejo mal naokol. Jest sm lahko pustil vsa vrata v hiši odprta, pa pes ni šel ven! edin če je šel kakšen maček mimo hiše. in ko sva šla na sprehod, je bil vedno tok okoli mene, da je videl, kaj delam, kam grem. Če je bajta velika, mislim da je lahko v hiši. Nas pes je bil vedno tam, kjer smo bili mi, oz. njegov gospodar. A je to dnevna soba, kuhnija, v spalnico ni smel iti, ker je tapison po tleh, je pa ležal pred spalnico ponoči, če se mu je pa kej hodilo, je mal pa celo hišo na voljo, vrata si je znal sam odprt, v obe smeri, tko da je imel več kot dovolj prostora za svoje nočne pohode.

Drugo je ena garsonjena, pa en kraški ovčar notr, k se komaj obrne.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Sem uglavnem povedal kar sem imel.
Veš, kadar se pogovarjam s kvazi pasjeljubci (pohabljevalci) vem, da se pogovarjam z ljudmi, ki so v čudno bolehnim in zastrupljenem duševnem stanju. Takim težko kaj dopoveš, ker so ubogi po duši. Če nebi bili, bi pač vedeli kaj je prav za žival in kaj ne in se sploh nebi znašli v tej poziciji. To je odvisnost, kot pri narkomanih, kadilcih ali alkoholikih, ki v svoji zasvojenosti ne vedo, kaj in koliko je še pametno in zdravo. Pač niso še slišali za zmernost in pravo mero. Težko je s takimi.
Sicer pa, če je bil tvoj pes (kot te zastopim je bil to tvoj bivši pes in zdaj nimaš psa) raje v stanovanju kot zunaj, pomeni, da je bil že kar orenk pohabljen. Zdrav nepohabljen pes je raje zunaj, razen v slabem ali vročem vremenu, ko išče zavetje ali hlad.
Na kozlanje mi gre, kako nekateri samovklicani pasjeljubci svoje pohabljevanje opravičujejo s tem, da se izgovarjajo, kako pač določena pasma ne sme počet tega ali onega in da zato mora bit v stanovanju, na toplem itd....jasno, da ne sme, saj je žival pohabljena do konca. Ampak ta žival se ni pohabila sama od sebe...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
ah ja... sej mogoče bi pes raje bil zunaj, sam ker je bil član naše družine (v njegovih očeh tropa), je bil pač z nami! sej psi imajo še vedno malo tistega naravnega nagona, ves! In ja, tudi izgovori, da določena pasma ne sme tega pa tega, se tud meni zdijo bedni! Ker, to itak pol ni več pes...

zanc sm v pred cityem vidu... pride ena dama zrelih zrelih let, in ima enga cucka sabo. in pred vstopom v citypark, lepo poklekne, odpre torbo, k jo je imela na rami, in cucek hop, je bil že notr, in ga je lepo nosila s sabo v torbi pod ramo. Pa punca je zanč rekla, da je vidla, kt en voziček za mulce, mal drugačn je bil, in ko je mal bolje pogledala, je bil pes notr!

JAO!!! Kaj se to z ljudmi dogaja??!!!
 

che

Pripravnik
20. jul 2007
169
1
18
Psi so itak trn u petah mnogih.....ravno včeraj smo imeli v vasi policaje, ker je en vaščan prijavil da so psi spuščeni in da lulajo po njegovi zemlji........kot dokaz je imel rumen flekec na SNEGU na njegovem vrtu. Baje pa da je kazen 200€ če pes ni na povodcu.
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
true.....sem bil zadnjič v parku videl spuščene pse.....in poklical policijo.

Je kar hitro prišla in mu izročila listek!

Sem šel potem do lastnika in mu rekel da naslednjič spet dobi
cheer.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ta nošnja cuckov v taški je pa sploh ratala modna muha mestnih "spedenanih dam". To večkrat opažam, ko ob kakšnem obalnem kafiču na terasi srebam kavico, ščenetarca pa na promenadi v torbi nese svojega ščeneta na "sprehod".
Tud jaz imam enega takega "pasjeljubca) v žlahti. Ko gremo skupaj na sprehod mora psa nosit, ker ta sobni pes nezna hodit po hosti. Pa sploh ni tako majhen. Neka genetska spaka okol 8kg težka, z velikim gobcem, ki spominja na rilec mravljinčarja. Smrdi pa ko dap, ker se je končno prišel enkrat ven iz bajte malo sprdet...
Isus kristus....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
aplauz.gif


jupi! kaj si ti car! lepo da tako dosledno spoštuješ zakon! verjetno tud vedno na rumeni ustaviš, hodiš čez cesto na prehodih za pešce, ne telefoniras med voznjo... Bravo!

a sam se pa nisi upal iti do lastnika, pa mu rečt da naj jih pripne? Reva in špeckahla!

verjetno si se bal, da bi te kakšni zlati prinasalci al pa labradorci raztrgali, a ne?
shocked-1.gif