Kdo ima vpogled?

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
...v moj mail in kdo ga eventuelno lahko zlorabi, ko se enkrat prijavim na ta forum?
Komu ostane in kdo vidi moj e.naslov?
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
e naslov iz katerega si se registriral vidijo izključno samo admini in le ti spoštujejo politiko o zasebnosti.
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Koliko vas potem je vse skupaj?
Koliko adminov in kolk moderatorjev?
Sorči, ampak malo moram vedeti kaj ste to zaeni pobje ali punce preden se prijavim in s tem razgalim svojo identiteto itd...
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Tu ne bom toleriral takšnih namigovanj.



Vsak ki ima tukaj kakšno funkcijo se mu 100% zaupa drugače te funkcije nebi imel.
 
Nazadnje uredil moderator:

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Citat:
Uporabnik Anonimni pravi:
Tu ne bom toleriral takšnih namigovanj.

Vsak ki ima tukaj kakšno funkcijo se mu 100% zaupa drugače te funkcije nebi imel.


briši koliko ti paše dejstva ostajajo
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
sloh nevem zakaj taka panika ... sej nikjer ne piše, da je traba razkrit svoje podatke ... naredi kot je reko ynos in nebo problema

sicer pa prijavlaš se na forum in ne v kakšno spletno bančništvo ali kaj podobnega kjer bi te lahko kasneje okrog prinesli
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Je že vsepolno anonimnih tukaj. Jaz sem tisti "pravi" prvi, ki sem odprl temo.
Se bom morda prijavil, saj kot vidim ste tukaj moderatorji in administratorji kar tapravi kerlci...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Bom tudi jaz registriral nick z mailom Slavko.Avsenik@gmail.com, pa me bodo imeli vsi za slavnega.
nahrung002.gif


Če bi ti res kdo bil, ti še h kraju pameti ne bi prišlo, da bi se tako izpostavljal, še posebej ne na javnem delu foruma. Če želiš ostati anonimen, ostaneš anonimen in se z anonimnom mailom tudi registriraš.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
ksz... valda



Nekdo se pač dela malo pametnega... Če se ne strinja s pogoji, se pač ne včlani! En težak gor ali dol!
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno: