Kdaj kolesar mora uporabiti kolesarsko stezo

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.710
113
Men je avtobusar skor povozil ženo in potem rekel, da se vozimo vštric, pa da ne uporabljamo kolesarske, pa da vozimo brez luči......ko sem ga vprašal, če sva midva tako vozila in mu rekel, da bi kmal povozil človeka, je pa rekel, da ga ne briga, da on dela in da sva ga ovirala, vozil je za nama pa točno 30 sekund. Kreten. Podobni se pa kar sami javljate v teli temi.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Glede tega NM-Otočec - lahko da je falil uvoz na to kolesarsko in potem ne pride več na njo. Se mi je že zgodilo kaj podobnega ko sem pač zgrešil kolesarsko in potem iščeš uvoz in ga ni in ni... Pa ne da opravičujem njegovo početje.

alkoholik dvomim da kolesariš kaj več kot do lokalne gostilne. Jaz sem tudi enkrat peljal tovornjak. Sem zato sedaj tovornjakar in lahko brihtoličim vsem tovornjakarjem?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Dvomim. 200m preden sem ga slikal je semafor, kjer bi lahko sel na kolesarko. Pa saj ok, ze ve model kaj pocne. Jezi me samo, da tam je res lepa kolesarska in ni najmanjse potrebe po taki bedariji.

105 je krizisce, kurzor pa mesto, kjer sem ga slikal in mu navrgel, da desno ima kolesarsko.
 

Priponke

  • Screenshot_20190909-174728-picsay.jpg
    Screenshot_20190909-174728-picsay.jpg
    43,1 KB · Ogledi: 125
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

cappy, full of shit si. Ti si tipičen primer pajkićarja in razlog, da sploh obstajajo teme avto vs. kolo. Zgrešil uvoz na kolesarsko? Se mi je že zgodilo??!!! Pa kaj si opravilno nesposoben in slep?? Že par krat si priznal v tej temi, da se ne držiš pravil in zakonov, ker ti pač tako paše, pol pa še imaš jajca se drekat in pizdit čez tiste, ki na to opozorijo...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.088
2.188
113
v lokalni ostariji
Cappy lepo da dvomis. Ne pametujem kolesarjem. Sej vecina jih zna lepo po kolesarski peljat (tudi oblecenih v dresu in na cestnem kolesu) je pa kar nekaj primitivnezev ki mislijo da se ves svet vrti okoli njih ko sedejo na kolo. In taki veselo zalijo in cvilijo.

Ves hec je v strpnosti in trudu da drugemu udelezenu cimmanj preglavic naredist. Torej s kolesom po kolesarski itd itd
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.088
2.188
113
v lokalni ostariji
cappy, full of shit si. Ti si tipičen primer pajkićarja in razlog, da sploh obstajajo teme avto vs. kolo. Zgrešil uvoz na kolesarsko? Se mi je že zgodilo??!!! Pa kaj si opravilno nesposoben in slep?? Že par krat si priznal v tej temi, da se ne držiš pravil in zakonov, ker ti pač tako paše, pol pa še imaš jajca se drekat in pizdit čez tiste, ki na to opozorijo...


Eni zgresijo tudi uvoz na avtocesto...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
cappy, full of shit si. Ti si tipičen primer pajkićarja in razlog, da sploh obstajajo teme avto vs. kolo. Zgrešil uvoz na kolesarsko? Se mi je že zgodilo??!!! Pa kaj si opravilno nesposoben in slep?? Že par krat si priznal v tej temi, da se ne držiš pravil in zakonov, ker ti pač tako paše, pol pa še imaš jajca se drekat in pizdit čez tiste, ki na to opozorijo...
Pomir se in dihaj.
Ja sem že zgrešil, ni bilo velikokrat mislim da dvakrat mogoče trikrat. Mogoče kot tale model(še enkrat, ga ne branim), gledaš kje naj bi se peljal, greš malo hitreje ker je lepa cesta in letiš mimo. In malo hitreje ni 25kmh, pa raje ne napišem kakšne cifre saj boš spet ven padel.
Mogoče boš tudi sam kdaj to videl ko se boš usedel na kolo pa naredil več kot 3km do najbližje gostilne.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Ej, semafor / krizisce je mel mal pred tem. Ok, zgresis, samo tale ni sans, da je. Prej je testiral kako mu navigacija dela, ker fon je zarel na balanci :) Sicer pa ok, naj mu znese.

P.S. - sm se uvoz/izvoz pri semaforju slikal. Ni, da falis, razen ce zelis tako. Drugace pa zakljucujem s tem. Nocem da me ima kdo za nestrpnega do kolesarjev ampak to se mi res zdi butasto in nepotrebno, ker s tem edino in najprej taki kolesarji ogrozajo sebe. Kaj ima veze, kdo je vozil prav in vse, ce si invalid? Pirova zmaga, ce se mene vprasa. In kar sem slikal in objavil tu je zame tocno to: neumno izzivanje usode. Zdej pa dost, po moje se mu ze kolca.
 

Priponke

  • IMG_20190909_190516-picsay.jpg
    IMG_20190909_190516-picsay.jpg
    57,3 KB · Ogledi: 142
Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Poglej, nisem trdil da je ponevedoma ali pa nalašč to naredil. Meni se pač ponevedoma zgodilo zato sem to napisal. Kakšno reakcijo sem dobil iz strani primitivca v avtu se pa hitro vidi. Ker on nikoli ni nič narobe naredil kaj šele kdaj kaj spregledal. Pač popolnež. No zame je primitivec ki ni sposoben razumeti tudi koga drugega ali pa se postavit v kožo koga drugega. Zato tudi tukaj kakšne produktivne debate ni in ne bo.
 
Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Slika je čist kul, sem se nasmejal ko sem jo prvič videl.
Znat se je treba tud seb nasmejat in ja - smo smešni, vemo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in sad