kavni avtomat

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Za božič nameravam mojima dvema [staršema] kupit aparatek za expresso oz. cappucino...Ne rabimo neke "živali", ampak tko za dve osebe zadevco...gledala sem tole, pa če se kdo kaj bolj spozna na te zadeve, če je to solidna stvar oz. na kaj moraš bit pri takem kavomatu pozoren?

mašina
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Klikni tja kjer je napisana cena!!
cool-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Pri temle ne vidim cevke za pihat mleko za kapučino? Če je relevantno seveda, odvisno kako kavo pijejo doma...

Comshop... v principu računalniška trgovina, ne ravno na najboljšem glasu, ampak če imajo na zalogi se nimaš česa bat
wink-1.gif


Aja... drugače pa pomoje z nobenim kavomatom ne moreš pretirano mimo usekat. Mi imamo enega Barcaffe ki šteje cca. 15 let, pa še vedno dela. Malo je problem s primankljajem pare, ampak z nekaj vaje se da narest prav dobro penico za kapučin
grin1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
realno so ti strojčki tam od 120 EUR dalje.

Kar jemanj je bolj labavo darilo...razen če sta se ti starša kaj zamerila
evil.gif


(midva sva že pred kakimi 5-imi leti dala nekje 130 EUR za AEG-jev kapučino 'mejker'...pa še kar dela, naredi kot je treba..skratka ko želiš 'kavo' jo imaš...kar je bistvo...pa karkoli jima že kupiš.,...ne pozabi zraven dodati tudi sredstvo za čiščenje vodnega kamna!)
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Res je bil 49,50 EUR.

Očitno je šlo preveč Alter-jevcev po ta aparat in je to zdaj hit izdelek.

Pikapoka, [censored] ga
confused-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ni ga čez turško kavo.

teli avtomati na tabletke, na ovo i ono so sam preseravanje.

fotru svetuj, da stari kdaj skuha kavo in servira v postelji, al pa čaj pa toast. bodo mati bolj veseli. ti pa za darilo kup orng copate, rokavice, kapo..mogoče kopalne plašče.
 
Nazadnje urejeno:

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Pri nas kavo kuhata že od kar pomnim s kavomatom...samo imamo samo filter avtomat, zdej bi jima pa poleg tega za kakšna vikend razvajanja nabavila expresso/cappucino mašino. Ne bi pa glih neke drage zadeve kupovala za občasno uporabo.
 

Mathew

Pripravnik
6. sep 2007
401
0
16
MS
Te poceni mašine za kavo imajo ponavadi majhno posodo za gretje vode, tako se je treba načakat da skuhaš npr. 4 kave. Potem že raje turško ampak tisto vsak neve skuhat, mene so že naučili
bonk.gif
. Dobri aparati pa se začnejo tam od 300€ naprej. Filter kave pa tudi jaz ne morem videt kako lahko nekdo to pije, še hujša pa je instant uf to je šele brozga.