Katero zavarovalnico za avto priporočate?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
pa dobro, a si ti njemu potem škodo pokrival, da se tolk sekiraš za druge. ? Zarad mene lahko duple kaske folk kupuje. me ne gane.

Meni se je že lepo obrestoval, samo na enem avtu ko me je vrglo iz AC sem dobil nazaj za ene 15 let kompletnega zavarovanja, da ne omenjam vandalizma. Poanta je v tem da v kolikor imaš max. max. bonus (PR0) ter vse ostale popuste kasko sploh ni tako drag... je pa res da nekateri to konkretno plačujejo...

regularno je zelo predrago... Ima pa žlahtnik za avto v vrednosti 100k€ pod jurja kasko. Rekel je samo da pač ne sme počit, ker potem adijo vse ugodnosti. Pač kolk se zmeniš. Tudi tu.

No ja, počiš lahko, pač ne smeš pokat prepogosto potem jim nisi več zanimiv. Je pa tako, kasko je vse drugo kot zgolj "pokanje"... zelo pogosti v naši deželi so vandalizmi, tudi kraja je opcija... Skratka jaz plačam za avtomobil v vredonosti 65k z opcijami kasko, kraja, AO, AO+ ter vse delne kombinacije (divjad,stekla, svetlobna telesa) pod 900€ s tem da kljub določenim škodam cena ostaja enaka. Če pa bi vzel AO, AO+ pa bi plačal koliko? 300-400€ manj... neumnost...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
+1
467716-post_slo.gif
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Ne vem od kje vam nekaterim tako ugodne kasko ponudbe. Če sam delam npr. info izračun na Triglav strani,za avto v mpc okoli 21k dobim izračun v rangu 800 ob upoštevanju drajv kode 12% in internet popusta 13%. PR02
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.836
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
pa dobro, a si ti njemu potem škodo pokrival, da se tolk sekiraš za druge. ? Zarad mene lahko duple kaske folk kupuje. me ne gane.

Meni se je že lepo obrestoval, samo na enem avtu ko me je vrglo iz AC sem dobil nazaj za ene 15 let kompletnega zavarovanja, da ne omenjam vandalizma. Poanta je v tem da v kolikor imaš max. max. bonus (PR0) ter vse ostale popuste kasko sploh ni tako drag... je pa res da nekateri to konkretno plačujejo...
A si imel changslang gume?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.792
4.303
113
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
Ne vem od kje vam nekaterim tako ugodne kasko ponudbe. Če sam delam npr. info izračun na Triglav strani,za avto v mpc okoli 21k dobim izračun v rangu 800 ob upoštevanju drajv kode 12% in internet popusta 13%. PR02

Saj si si že sam odgovoril: Triglav, Sam,..
ne-ne-1.gif
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.432
858
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
pa dobro, a si ti njemu potem škodo pokrival, da se tolk sekiraš za druge. ? Zarad mene lahko duple kaske folk kupuje. me ne gane.

Meni se je že lepo obrestoval, samo na enem avtu ko me je vrglo iz AC sem dobil nazaj za ene 15 let kompletnega zavarovanja, da ne omenjam vandalizma. Poanta je v tem da v kolikor imaš max. max. bonus (PR0) ter vse ostale popuste kasko sploh ni tako drag... je pa res da nekateri to konkretno plačujejo...
A si imel changslang gume?
A tiste niso zavarovane?
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Potem se pa priporočam kakšnemu agentu da mi naredi boljšo ponudbo...

Sem že spraševal v temu za izračune pa ni odziva.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
pa dobro, a si ti njemu potem škodo pokrival, da se tolk sekiraš za druge. ? Zarad mene lahko duple kaske folk kupuje. me ne gane.

Meni se je že lepo obrestoval, samo na enem avtu ko me je vrglo iz AC sem dobil nazaj za ene 15 let kompletnega zavarovanja, da ne omenjam vandalizma. Poanta je v tem da v kolikor imaš max. max. bonus (PR0) ter vse ostale popuste kasko sploh ni tako drag... je pa res da nekateri to konkretno plačujejo...
A si imel changslang gume?

Odvisno, kakor za koga. Zadnjih 10 let Michelin, zdaj presedlal na Continental. Pa ne mislim zdaj tukaj debatirat zakaj sem zletel z AC, pač izredne razmere, bilo pa je sred poletja tako da tudi kitajske gume bi bile dovolj dobre...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
Ne vem od kje vam nekaterim tako ugodne kasko ponudbe. Če sam delam npr. info izračun na Triglav strani,za avto v mpc okoli 21k dobim izračun v rangu 800 ob upoštevanju drajv kode 12% in internet popusta 13%. PR02

Kaj ti naj rečem, očitno nisi faca
evil.gif
Aja... pa če ne razbijaš avtov daj zraven 1% odbitna franšiza pri kasku, ti bo lepo dol skočilo...
 
Nazadnje urejeno:

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Je upoštevano 1% odbitne brez odkupa prve škode.tisto nanese se ene 70 € zraven.

Drajv popust je pač kolikor ga zbereš. 25 je max.meni se ne da vsakič s tem ukvarjat in sem prilezel do 12...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Seveda ne, čeje pa prisotne samo polna lapa kako so cenejši... za cenejše zavarovalnice.
IMO pa tudi četi dam kontakt agenta... nekak sem mnenja da se ne bo prav izduval da boš potem šel po kontra ponudbo in tako naprej... za obvezno zavarovanje in mogoče osnovni kasko kjer je v glavnem bolj sitnost kot resen zaslužek...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
Je upoštevano 1% odbitne brez odkupa prve škode.tisto nanese se ene 70 € zraven.

Drajv popust je pač kolikor ga zbereš. 25 je max.meni se ne da vsakič s tem ukvarjat in sem prilezel do 12...

drajv je samo na obvezno in ne na kasko.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
Ne vem od kje vam nekaterim tako ugodne kasko ponudbe. Če sam delam npr. info izračun na Triglav strani,za avto v mpc okoli 21k dobim izračun v rangu 800 ob upoštevanju drajv kode 12% in internet popusta 13%. PR02
Nič škod (oz čim manj), zvesta stanka (ne letanje vsako leto drugam), čim več zavarovanj (npr. tudi hiša, več avtomobilov) in tekom let prilezeš na zelo sprejemljivo cifro, ko se ti dejansko skoraj ne splača ne imeti kaska.
Če pa pričakuješ, da boš kraljevsko uletel do kar enega agenta in ti bo dal bajno cifro, se pa motiš.
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
Je upoštevano 1% odbitne brez odkupa prve škode.tisto nanese se ene 70 € zraven.

Drajv popust je pač kolikor ga zbereš. 25 je max.meni se ne da vsakič s tem ukvarjat in sem prilezel do 12...

drajv je samo na obvezno in ne na kasko.

Tole ne drži. Drajv popust je na vse postavke na polici.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.517
59
48
Kranj
Ja sem preveril in je res na celotno polico glede na leto prej, ko nisem imel Drajva . Kasko, AO+, asistenca....