Katero uro/trenerja?

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Vedno je bilo skoda denarja, zdaj pa bi si mogoce omislil eno zadevco. Zdaj je opcija nizji razred ali eno z gps-om recimo. Za kaj potrebujem? Mal za smucarijo, malo vec za tek, obcasno pa vse ostalo. Fino je, da meri pulz, hitrost in razdaljo (skupne, povprecne case etc upam da je samoumevno), ostalo so cukrcki, ki so bolj za igrat se, vsaj zame (visinomer, barometer, temperatura etc.). Gledano osnovne modele potrebujes foot pod, kar ti pri drazji nadomesti vgrajen GPS, ki zna pokazat se druge cukrcke.

Kaj uporabljate/priporocate? Kako se te gps igrace obnesejo v praksi? Nekako imam ogledanega forerunnerja 405 skupaj s pulzmetrom in usb stickom za ca. 250. Ze to se mi zdi kar precej tako da kaksen bistveno drazji odpade.
 

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Kje jo dobiš za 250 eur? Drugače hja... Poglej Suunto ali pa Polar katerega osebno uporabljam natačneje S625x bolj triatlonska varianta. Meni se za tek in kolo obnese super. Rabiš za turno smučarijo ali navadno po pistah? Za turno bi jaz gledal pri Suunto-ju majo odlične modele.
Pri Polarju lahko kupiš RS400 pa potem naknadno še GPS senzor. Samo bo verjetno kar malo dražje. Am kaj še, aja glede Garmina baterija ne zdrži ne vem kaj.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Jaz imam Globalsat GH-625M, pa sem zelo zadovoljen. Funkcij malo morje, s priloženim software-om na googlemaps pogledaš pot, ki jo narediš, višino, hitr4ost, utrip, kalorije, ni da ni... dal sem pa cca 125€ s poštnino na ebayu. Bi kupil še enkrat.
Še link: GH-625M
 
Nazadnje urejeno: