katero brezžično miško?

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Logitechove so res postale ničvredne. Po garanciji začne trokirati mikrostikalo levega gumba. Odprem in pobrusim kontakte. Pomagalo je samo en dan. Dela dvoklike. Pogledam pod močnim povečevalnim steklom kontakte in ležišče vzmetnega pera. Vse grobo štancano, ležišče peresa netočno in poševno izdelano. dam skoraj sto Eur za miško, potem niso sposobni dati eno dobro stikalo v izdelek. Pri klikanju ne prenaša nobene fizične sile in kakšnega močnega električnega toka, samo mora skleniti kontakte, pa še to ne naredi kot se spodobi.

Vrgel stran. Kupil sem Asus ROG Gladius 3. Ima izmenljiva stikala. Priložena so rezervna stikala in mala klešča za opravljanje menjave. Ko začne štekat, bom zamenjal samo stikalo in ne cele miške.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Sedaj sem pogledal točno model tiste zanič miške. Žična je Logitech G 502 Hero. Toliko so hvalili prejšni model, in da je ta prenovljeni še boljši, da sem se odločil za nakup. Skratka, zanič.


 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
V glavnem po testiranju, mi dela vse..... Razen srednji gumb se ne stisne taktalno več. Nevem a sem kje kaj zategnu, boooo ne da se mi še enkrat rastavljat.

Srednji gumb rabim pri enem programu, kr veliko časa. Still hate you logitech die bitch die.

Se mi zdi, da bo foter dobu "novo" miš :p

:p
 

darkside

Pripravnik
30. apr 2015
111
5
18
slovenija
androidvodici.blogspot.com
imam staro logitech Performance MX. Nekaj časa me nekaj zajebava laser in ni tako odzivna. pač ko jo malo butneš po mizi spet dela kolikor toliko. mi je pa všeč ker je natančna. zdaj pa ne vem ali bi se mi splačalo dati popravljat ali kar kupiti novo?
v igrah je postala dokaj neuporabna ker se ne moreš dovolj hitro več obrniti.