katero brezžično miško?

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Katero brezžično podgano?

Po velikosti in delovanju mi odgovarja tale, a sedaj bi imel brezrepa.
Logitech MX 518


uporaba: klasično pisarniško delo in CAD.

Iger NI
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Logitech MX serija... Master 3 ali pa Anywhere 3. Darkfield tehnologija vredna vsakega €
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Logitech MX serija... Master 3 ali pa Anywhere 3. Darkfield tehnologija vredna vsakega €
Dokler ne odpreš kakšnega programa, kjer vidiš, da po 10 letih še vedno ne znajo narediti scroll koleščka. Lep primer iz prakse je Premiere Pro, kjer je scroll totalno neuporaben. Sem jo samo vrnil nazaj v trgovino.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
Logitech M705
M705 so pa namenoma poslabšali in pocenili od starih verzij... tisto so bli res kul miši

odsvetujem tudi M720, ker je slabo narejen pa še baterija 10x manj traja kot pri M705

Dokler ne odpreš kakšnega programa, kjer vidiš, da po 10 letih še vedno ne znajo narediti scroll koleščka. Lep primer iz prakse je Premiere Pro, kjer je scroll totalno neuporaben. Sem jo samo vrnil nazaj v trgovino.
sicer ne razumem točno tvojih težav... sem si pa ravno ta teden omislil masterja 3 in mi nekako ne paše v roki, kolešček je pa poseben, ampak se da marsikaj softversko zrihtat

imam tudi prastarega performance mx, predhodnika mx masterjev, no to je pa za moje pojme vse kar od miša pričakujem
 
  • Žalosti me
Reactions: Kamele0N

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
M705 so pa namenoma poslabšali in pocenili od starih verzij... tisto so bli res kul miši

odsvetujem tudi M720, ker je slabo narejen pa še baterija 10x manj traja kot pri M705


sicer ne razumem točno tvojih težav... sem si pa ravno ta teden omislil masterja 3 in mi nekako ne paše v roki, kolešček je pa poseben, ampak se da marsikaj softversko zrihtat

imam tudi prastarega performance mx, predhodnika mx masterjev, no to je pa za moje pojme vse kar od miša pričakujem
Jaz imam slabe izkušnje z M705. Oba stranska knofa sta crknila v manj kot pol leta. Smešno pa je to, da ju dejansko sploh nisem veliko uporabljal.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
Jaz imam slabe izkušnje z M705. Oba stranska knofa sta crknila v manj kot pol leta. Smešno pa je to, da ju dejansko sploh nisem veliko uporabljal.
saj sem napisal... ohranili so isto ime, ampak to ni isti miš kot je bil nekoč

obupno slaba izdelava pa še en gumb ima manj
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Jaz imam g603 že leto in še malo....

nima rgb-ja, nima akumulatorja, baterije menjaš na leto.... drugače sem pa zadovoljen, še enkrat bi jo kupil.

1648990615800.png


Drugače, tale je pa tudi zanimiva, pa še v 2 velikostih in za levičarje tudi.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
nekaj let sem uporabljal M185. Zelo zadovoljen. Pred kakim mescem je zletela po tleh. Grem po enako v trgovino. Tako kot je Herman rekel. Slabši materiali, tanjša plastika. Samo barve so enake. Mi je pa še vedno všeč, ker jo zraven nosim in je mala, v roke mi pa lepo sede.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
ima kdo izkušnje z razerji? pa ne mislim na gaming miše ampak te za bolj splošno in office rabo

logitechu se očitno zdi, da so se znebili konkurence in da lahko samo še denarce vlečejo
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Huh jaz sn še vedno na mx 1000 :) druga baterija in tretji (al je četrti?) komplet mikrostikal za gumbe :)
Takih ne delajo več :)
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
sicer ne razumem točno tvojih težav... sem si pa ravno ta teden omislil masterja 3 in mi nekako ne paše v roki, kolešček je pa poseben, ampak se da marsikaj softversko zrihtat
Najlažje opišem tako - če vse ostale miške s scrollom v programu za video obdelavo prizoomirajo in odzoomirajo delovno površino, samo Logitech ne zna odzoomirati, ampak se zašteka in skače med 100% zoom in - 95% zoom in - 100% zoom in - .... Ogromno ljudi z istim problemom.
Enak problem sem imel več kot 10 let nazaj, seveda z Logitech miško (samo takrat je zafrkavalo poleg tega tudi navadno scrollanje po word dokumentu recimo pa še kaj).
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Logitechov "Smooth Scolling" zna v nekaterih programih povzročati težave... Drugače nimam v npbenih programih težav z scrollom, tudi v CAD ne. Sam sicer prisegam na Darkfield miške, ker imam na objektih kakšne čudne površine, včasih moram kar po kavbojkah furat miško...
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Jaz imam g603 že leto in še malo....

nima rgb-ja, nima akumulatorja, baterije menjaš na leto.... drugače sem pa zadovoljen, še enkrat bi jo kupil.

Poglej priponko 54395

Drugače, tale je pa tudi zanimiva, pa še v 2 velikostih in za levičarje tudi.
M650:
+ fajn sede v večjo roko
- premehki tipki, ni odziva, ko klikneš, nehote in sploh ne veš :(
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Jaz imam g603 že leto in še malo....

nima rgb-ja, nima akumulatorja, baterije menjaš na leto.... drugače sem pa zadovoljen, še enkrat bi jo kupil.

Poglej priponko 54395

Torej ne priporočam več.... https://www.reddit.com/r/LogitechG/comments/d6zlrw
Kaj se mi splača, kaj popravljat še? Nekaj papir ali izolacijo na gred od gumba tlačijo....

Ali kaj novega... samo logitech nevem, če bi še https://www.logitechg.com/en-us/pro...htspeed-wireless-gaming-mouse.910-006376.html