Kateri žar?

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Jst ma Campingaz 3 LS in se učim. Bolj je problem v tem, ker nism tok navajen poečt na zaprtem tipu žara. Če je žar odprt itak vidiš kaj se dogaja, na zaprtem pa je point v tem, da ga ne odpiraš neprestano in gledaš kako je pečeno. Pa če prevečl odpiraš, tudi maščoba z žara, ki pada na une V zaščite gorilca bolj pogosto gori. A uporabljate kakšen timer, da veste kdaj obrnt meso, da ne odpirate prepogosto? Obstaja kakšno pravilo kok minut speče kakšna zadeva, da ne odpiraš prepogosto? Zasledil sem da čevape 4+4minute na 180C....

Druga zadeva pa je vročina. Sedaj pozimi, ko je zunaj 5-10 stopinj se kr pozna, da je zrak hladen in da mora biti gorilec skoz na ful odprt. Temperatura se mi giba nekje od 140-180C (je pa res, da imam samo dva gorilca za reštke odprta, ker tretjim ki je pod ploščo in ni na njej nič mesa, je ugasnjen). Ko odpreš temepratura takoj pade za 50C in spet rabi kar nekaj minut da pride na 160C. Ali bi bilo bolj smiselno imeti skoz 3 prižgane?


Twinman, ti si mojster, mogoče veš...
LP
imam enakega. zelo hitro sem si naredil modifikacijo. Ko je žar zaprt, je zadaj za pokrovom na veliko uhajala toplota. vsaj po moji logiki ni ravno dobro. Zato sem tam dal en pleh z notranje strani. Sedaj ne uhaja več.
Ker sem daaaleč od grill frika, tudi sam uporabljam 99% časa samo leva dva gorilca. Ne dopade pa se mi, da temp ni ista po vsej površini. Sam odpiram na 1-2min.
Zaščitni plehi za gorilnike mi zelo rjavijo. Mislim, da jih bom moral menjat na 2 sezoni. Je pa žar skos zunaj, pokrit in pod streho.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Bistvena razlika med modeloma je v pokrovu - prvega dvigneš in ga lahko odneseš stran, drugi pa je zadaj pritrjen s tečajem in ga samo dvigneš (odšrt stoji sam). Je pa kar kunštno nastaviti ta pokrov, da dobro leži. :)
Glede ostalega bistvenih razlik ni (nisem edino prepričan, če imata oba enako rešetko - absolutno naj bo taka z možnostjo odpiranja na straneh).
Sam sem nabavil tega drugaga (s fiksiranim pokrovom) - velika šlamparija te serije je, da je termometer spredaj, se pravi nad ogljem, ko pečeš indirektno. Prikazana temperatura je tako vedno visoka in nima veze s temperaturo v območju mesa, ki je pod zračnikom. Sem rešil z namenskim BT termometrom s sondo.

Glede grillshop-a pa absolutno lahko samo pohvalim. Žar je imel manjšo napako - razpoko na emajlu - reklamacija rešena res vrhunsko! Poštnine tudi pri meni ni bilo.

koliko casa ste cakali na dostavo iz grillshopa?
 

TRiK

Fizikalc
20. jan 2009
846
21
28
Sem šel nalašč pogledat časovnico, da ne bom po nepotrebnem pisal na pamet:

v torek ob 21:45 je bil oddano naročilo, v sredo 6:57 sem prejel od grillshopa obvestilo, da je bil paket odposlan, v petek zjutraj je bil pri meni. Se pravi dobra 2 delovna dneva.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Hvala za hiter re. Tolko da imam malo orientacije.
Sam bom verjetno cakal dlje glede na razmere in oddan order v petek zvecer :)
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.200
670
113
smrkec: Kar se tiče pečenja, niti ne opazim, da je neenakomerno segret. Rešetke so itak debele, tako da ohranjajo toploto tud ob odpiranju. Samo ko odpreš, rabi pol kr neki časa, da se nazaj zagreje. Sicer pa naj bi imel enakomerno toploto po celi rešetki. Sm pogledal kako in ga bom tudi jst mal modificiral zgleda, da bol ohranja toploto. Sicer pa pomoje odpiranje na 1-2 minute ni ravno najbolje, saj gre vsa toplota takoj vn.
Jst mam tale žar par mesecev in tko da še ni začel rjavet. Piše pa da so iz nerjaveči. Ja bomo vidli.

mene najbolj zanima, kako spremljat pečenje, da ne opiraš neprestano?
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
smrkec: Kar se tiče pečenja, niti ne opazim, da je neenakomerno segret. Rešetke so itak debele, tako da ohranjajo toploto tud ob odpiranju. Samo ko odpreš, rabi pol kr neki časa, da se nazaj zagreje. Sicer pa naj bi imel enakomerno toploto po celi rešetki. Sm pogledal kako in ga bom tudi jst mal modificiral zgleda, da bol ohranja toploto. Sicer pa pomoje odpiranje na 1-2 minute ni ravno najbolje, saj gre vsa toplota takoj vn.
Jst mam tale žar par mesecev in tko da še ni začel rjavet. Piše pa da so iz nerjaveči. Ja bomo vidli.

mene najbolj zanima, kako spremljat pečenje, da ne opiraš neprestano?

morda sem si jih sam uničil s čiščenjem... bomo videli...
Jst rad na hitro spečem, in imam večinoma temp na max in potem večkrat obrnem... morda delam narobe... jebiga:) Res se nikol nisem poglabljal tolk v detajle. Men ni užitek, da se 1h igram z žarom/mesom. Zato sem kupil plinskega, da pržgem, spečem, ugasnem, pojem:)
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.200
670
113
Zato mam tud jst plinski žar, da je hitro pripravljeno, ne da rabim 20 minut pripriavlat ogenj. Point tega žara je tudi v tem, da če je pokrito, se meso ne izsuši preveč, zato pa me zanima, kako drugi pripravljajo. Ker tud če preveč odpiraš pokrov maščobas na teh zaščitnih plehih zagori oz. gori direktno v mes, pa se mnogo bolj kadi. Če odpiraš manj, je bolje.

Še vedno ni nobenga, s kakšnim pametnim nasvetom kako pečt na teh pokritih žarih?
 

sscott

Pripravnik
25. feb 2018
41
3
8
Ali ima kdo žar Napoleon NK22K-LEG-2

kako se obnese? Razlika med NK in PRO je samo litoželezna rešetka, ali še kaj drugega?

Je precej cenejši kot Weber mastertouch 57
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.164
-8.273
113
Razlika je v pokrovu in rešetki.
Jaz ga imam. 3 dni sestavljenega, nisem še zakuril:p
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP

Imam takega. Nekaj sem že pisal o njem na forumu. Za družinske piknike je čist OK.
Nafutram tudi 20 ljudi. Če jih je več, pač dodajam gorivo in podaljšam čas pečenja.

Zaradi pokrova, ki se samo nasloni in ne prekriva, ne moreš vzdrževati neke visoke temperature.
Uporabljam ga samo za klasično "piknik" pečenje. Nisem dimil ali delal "slow" pečenja...

Mi je pa top nastavitev višine kurišča, velika površina za pečenje, polička za vzdrževanje tople hrane, odpirač za pivo :cool: ...
 

Priponke

  • 1.jpg
    1.jpg
    657,5 KB · Ogledi: 283
  • 2.jpg
    2.jpg
    263,6 KB · Ogledi: 298
  • 3.JPG
    3.JPG
    538 KB · Ogledi: 369
  • 5.jpg
    5.jpg
    515,9 KB · Ogledi: 298
  • 6.jpg
    6.jpg
    505,4 KB · Ogledi: 294
  • 7.jpg
    7.jpg
    465,5 KB · Ogledi: 266
  • Všeč mi je
Reactions: dem

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
smrkec: Kar se tiče pečenja, niti ne opazim, da je neenakomerno segret. Rešetke so itak debele, tako da ohranjajo toploto tud ob odpiranju. Samo ko odpreš, rabi pol kr neki časa, da se nazaj zagreje. Sicer pa naj bi imel enakomerno toploto po celi rešetki. Sm pogledal kako in ga bom tudi jst mal modificiral zgleda, da bol ohranja toploto. Sicer pa pomoje odpiranje na 1-2 minute ni ravno najbolje, saj gre vsa toplota takoj vn.
Jst mam tale žar par mesecev in tko da še ni začel rjavet. Piše pa da so iz nerjaveči. Ja bomo vidli.

mene najbolj zanima, kako spremljat pečenje, da ne opiraš neprestano?
Evo sedaj sem bil bolj pozoren pri peki...
Prvo sem si moral nardit nove strehce za gorilce, ker so stare dobesedno razpadle. Nove so debelejse brez luknjic na vrhu in se mi zdi, da so zato dost boljse. Dsnes perutnicke; ogenj na minimum, 5min, obrnil, spet 5min, potem pa se 2x po 3min. mal je blo treba vmes odpret, ker je gorelo ko je kapljalo.
Pleskavice za hamburger, mislm, da so ble 3-5min na vsako stran, minimalni ogenj.
Se pravi na minimalnem ognju prve 3-4 min ne rabis odpirat :))
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.120
287
83
Tole:

 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Tole:

Hvala. Malo je drag, sicer

V izboru je še Napoleon Travel Q.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Prednost Napoleona pred Webrom sta dva gorilca. Ne boš pa nič falil pri nobenem od obeh.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
v čem se ti zid, da je prednost webra pred napoleonom?
Zivjo,
Verjetno v osnovi moja percepcija ker sem z webrom domac ze 15plus let.....

Drugace pa omenjeno je da je weber 57 mt drazji pa sem samo dal link da ni in v tej primerjavi kjer je napoleon nk in me pro pa sploh...
....lahko pa se motim in sem pristranski