kateri trojček v Mariboru? mariborčani help!

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
sam nisem dost pametn. gledam, tuhtam, študiram, iščem, pa še vedno ne vem...
iz LJ se selim v MB. v bistvu, kar se interneta tiče, čisto drugi svet. telemacha se niti slučajno ne da prenest, tako so mi rekli. torej odjavit telemach in poiskat nekaj novega v tej poplavi ponudbe.
kaj rabim?
rabim net max 1GB/256 kbps, televizija, telefonija, torej paket trojček. kje naj vzamem? triera, amis, siol, tuš, kaj šestega ...
T-2 odpade (iz osebnih razlogov). imam telekomovo številko, ki jo lahko prenesem kamorkoli, oziroma jo bom odjavil. telefon sploh ni nujen, ampak sem ugotovil, da so paketne cene nižje. ne rabim nobenih daril od ponudnikov, rabim le nizko ceno in solidno storitev.
ulica je moše pijada, vezava do dve leti.
prosim za nasvete.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
sam nisem dost pametn. gledam, tuhtam, študiram, iščem, pa še vedno ne vem...
iz LJ se selim v MB. v bistvu, kar se interneta tiče, čisto drugi svet. telemacha se niti slučajno ne da prenest, tako so mi rekli. torej odjavit telemach in poiskat nekaj novega v tej poplavi ponudbe.
kaj rabim?
rabim net max 1GB/256 kbps, televizija, telefonija, torej paket trojček. kje naj vzamem? triera, amis, siol, tuš, kaj šestega ...
T-2 odpade (iz osebnih razlogov). imam telekomovo številko, ki jo lahko prenesem kamorkoli, oziroma jo bom odjavil. telefon sploh ni nujen, ampak sem ugotovil, da so paketne cene nižje. ne rabim nobenih daril od ponudnikov, rabim le nizko ceno in solidno storitev.
ulica je moše pijada, vezava do dve leti.
prosim za nasvete.

Triera = UPC...
Imaš kakšno optično omrežje tam kjer si zdaj v MB ?
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
pojma nimam, amis te ulice nima v seznamu. je pa center. moša pijada, pri bolnici.
moram naslednjič pogledat, ko grem. zdaj sem še v LJ, decembra bom že tam, valda bi rad mel net takoj, ko se vselim (predvidoma sredi decembra).
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.945
5.025
113
1G, boš v naših časih težko našel..., prej 1M.


Drugače pa ima Triera trojček M z 2M/370k trojček za 33 eur. Številko ti prenesejo prejšnjo, ki si jo imel na Telekomu. Je pa Triera in Telemach po novem pod okriljem UPC. Je pa seveda predpogoj, da imaš v hiši coax. Če imaš bakreno parico, pa imaš možnosti ohoho...

No jaz imam doma omenjeni trojček, pa moram rečt, da sem zadovoljen. Res je da se nekaterim zdi majhna hitrost, ampak za mene je dolovlj. Izpada še nisem imel, TVjev pa imamo trenutno priključena 2. Posebej je primerno če imaš kolege na podobnem paketu, pa se lahko ure in ure znotraj njihovega omrežja pogovarjaš zastonj. Tako imamo mi v bistvu stroškov za impulze max 60 centov.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
1M ja, to sem mislil.
okej, bom najprej preveril, kaj vse imam, pol pa se bom res morda kr na triero obrnil ...
hvala zaenkrat.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
ma ne moreš verjet.
jaz pa sem iskal pod Moše in pod Pijada. samo pod Ulica ne.
eh, vedno nekaj novega.