kateri telefon/internet/televizija paket izbrati??

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Trenutno stanje doma je takšno:
- telefon pri Telekomu (navadna, analogna linija) - cca. 11 EUR naročnine/mesec
- internet pri Trieri (4096/512) - 26 EUR/mesec
- kabelska televizija pri KRS Rotovž - 13 EUR/mesec

Mesečno torej znese 50 EUR. Zdaj pa me zanima, če se za ta denar pri kakem drugem ponudniku dobi isto za manj denarja oz. več storitve za isti denar?

Pri telefonu mora ostat številka ista, TVji so pa 3je v hiši (je to kak problem?). Pa fajn je, če so pri televiziji National Geographic, Discovery, ... SLO podnapisi (trenutno imamo to).

Kaj predlagate? T-2?
Lokacija: štajerska
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Amis 4 mega + telefon jaz plačujem 32 EUR.
Pa mislim, da imajo zdaj že ceneje.
Cenik poglej.

Za 3 TV bo tesno. Amis mislim da sploh to ne ponuja (razen seveda "ista slika na vseh aparatih").

Preveri kabelske. TV je tam med boljšimi (glede podpore več aparatov), pa telefonijo imajo po novem tudi.

Ali pa optika.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.501
4
38
Če imaš možnost, ima UPC Telemach za 44€ trojčka L, se pravi televizija, telefonija z brezplačnimi klici v fiksna omrežja zvečer in 8mb internet...
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ja, združi vse to v trojček pri tvojem kabelskem ponudniku (KRS Rotovž). Internet tak že maš njihov (pod blagovno znamko Triera), sedaj še samo prenesi Telekom številko v njihovo IP omrežje. Za trojček L (8 M internet) je vse skupaj 44 €. Pa maš brezplačne klice znotraj telefonije Telemach, Triera, Detelfone,... Pa mislim da tudi zvečer v Telekom.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Ja, združi vse to v trojček pri tvojem kabelskem ponudniku (KRS Rotovž). Internet tak že maš njihov (pod blagovno znamko Triera), sedaj še samo prenesi Telekom številko v njihovo IP omrežje. Za trojček L (8 M internet) je vse skupaj 44 €. Pa maš brezplačne klice znotraj telefonije Telemach, Triera, Detelfone,... Pa mislim da tudi zvečer v Telekom.

Sem ravno gledal to ponudbo in mislim da se bom kr odločil za to.
zmaga.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.028
113
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Ja, združi vse to v trojček pri tvojem kabelskem ponudniku (KRS Rotovž). Internet tak že maš njihov (pod blagovno znamko Triera), sedaj še samo prenesi Telekom številko v njihovo IP omrežje. Za trojček L (8 M internet) je vse skupaj 44 €. Pa maš brezplačne klice znotraj telefonije Telemach, Triera, Detelfone,... Pa mislim da tudi zvečer v Telekom.


Sem ravno gledal to ponudbo in mislim da se bom kr odločil za to.
zmaga.gif

Jaz imam podobno, vendar M paket za ceno 33eur. Škoda samo da med M in L paketom ni še kakega, ker med 1M in 8M internetom je kar velik razpon. Vsaj internet hitrost bi za M paket lahko dvignili na 2M.

Drugače pa zadeva dela BP, internet brez izpadov, televizija je itak analogna, nima kaj bit, telefon pa se ti itak splača če imajo starši/sestra/punca enak paket. Moja ženska je kar lep čas z setro na zvezi in to popolnoma zastonj.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Daj prosim povej mi samo, če so pri TV programu National Geographic, Discovery, Animal Planec, Travel, ... občasno slovenski podnapisi?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.028
113
Pri teh programih so stalni slo podnapisi. Ajde recimo 95% je podnapisov. Pri reklamah jih ni, pa kakšno oddajo mogoče spustijo, drugače pa pri nas vsa familija gleda te progrme, pa samo jaz kolko tolko obvladam angleščino. Tako da smo zadovoljni.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Ja, združi vse to v trojček pri tvojem kabelskem ponudniku (KRS Rotovž). Internet tak že maš njihov (pod blagovno znamko Triera), sedaj še samo prenesi Telekom številko v njihovo IP omrežje. Za trojček L (8 M internet) je vse skupaj 44 €. Pa maš brezplačne klice znotraj telefonije Telemach, Triera, Detelfone,... Pa mislim da tudi zvečer v Telekom.

mi mamo tega in je super..
cool-1.gif


Sem ravno gledal to ponudbo in mislim da se bom kr odločil za to.
zmaga.gif
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Pri teh programih so stalni slo podnapisi. Ajde recimo 95% je podnapisov. Pri reklamah jih ni, pa kakšno oddajo mogoče spustijo, drugače pa pri nas vsa familija gleda te progrme, pa samo jaz kolko tolko obvladam angleščino. Tako da smo zadovoljni.

Super hvala, to info sem še samo potreboval iz prve roke.
zmaga.gif

(5*****)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.356
3.446
113
Pa nabavi si še digitalni DVB-C reciver pri operaterju boš vsaj imel sliko kot se šika ne pa to analogno sranje
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.028
113
Ja jaz si bom moral sposodit, da sprobam digirlani sprejemnik, če je kaj spremembe. Sicer nimam posebnih pripomb čez analogni signal, pa ga gledam na 94cm LCD-ju.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Kolko pa stane ta DVB-C sprejemnik? Sicer pa dvomim da bo potreben, ker so vsi TVji še katodni 4:3 format...