Kateri pršut kupiti?

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Uf, daj, raje vprašaj strica Googla, ka je Jamon Serano in Iberico...
Potem napiši, zakaj najboljših pršutov na svetu ne maraš...
Mene ni prepričal, ampak je potrebno vzet v zakup, da nisem nek hud pršut gurman in je zame preprosto "premočan". Raje posegam po milejših italijanskih (San Daniele,..). Sem pa opazil, da je hudo odvisno kako je tudi narezan, pakiran, itd.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Mene ni prepričal, ampak je potrebno vzet v zakup, da nisem nek hud pršut gurman in je zame preprosto "premočan". Raje posegam po milejših italijanskih (San Daniele,..). Sem pa opazil, da je hudo odvisno kako je tudi narezan, pakiran, itd.

San Daniele je tudi meni prekrasen... Ko se je dalo, sva z mojo bla vsaj enkrat na mesec tam na izletu in prinesla domov marsikaj...
Tako kot mi je všeč tudi Parmski pršut... Pa naš, pa...
Ampak, Pata Negra pršut je zame še vedno No.1 - nekomu pa nič... okusi so različni...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
San Daniele je tudi meni prekrasen... Ko se je dalo, sva z mojo bla vsaj enkrat na mesec tam na izletu in prinesla domov marsikaj...
Tako kot mi je všeč tudi Parmski pršut... Pa naš, pa...
Ampak, Pata Negra pršut je zame še vedno No.1 - nekomu pa nič... okusi so različni...
Tale izlet me zanima, sem ga tudi sam načrtoval, pa je potem itak Corona vse podrla. A to greš tam kar malo naokoli k različnim pršutarjem ali se moraš vnaprej najavljati?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
LeQuack
A to kupuješ pakiranega, trgovsko znamko? ( Spar mercator omenjas)
Če kupuješ pa prav krasovega, pa že po barvi embalaže ugotoviš trajanje sušenja. (Zelena, rdečerjava...)
Nekajkrat sem vzel Mercatorjevega, pa lahko rečem da je struktura dalec od Kras blagovne znamke. Tako da tukaj je neka bližnjica. Ne bom pa sodil kje so jo ubrali.
Sparovega pa se nisem kupil, tako da ne vem.
Pač večino mesa dobim pri kmetu ;)
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Tale izlet me zanima, sem ga tudi sam načrtoval, pa je potem itak Corona vse podrla. A to greš tam kar malo naokoli k različnim pršutarjem ali se moraš vnaprej najavljati?

Nič naprej najavljat... Ni potrebe...
San Daniele je prekrasno staro srednjeveško mestece na hribu:
Gor seveda kaj za pogledat, če te zanima (krasen trg, palače okoli in cerkev, pa par domačinskih bifejev...), spodaj pa pršutarne...
Prideš v pršutarno, izbereš ogled pridelave, samo pokušino ali vse ostalo in uživaš...
Vsaka pršutarna prodaja za domov (ima trgovino). Od 100g vakumsko pakiranih rezin do celih nog, po želji...

Edit: moji je ta najbolj všeč:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
LeQuack
A to kupuješ pakiranega, trgovsko znamko? ( Spar mercator omenjas)
Če kupuješ pa prav krasovega, pa že po barvi embalaže ugotoviš trajanje sušenja. (Zelena, rdečerjava...)
Nekajkrat sem vzel Mercatorjevega, pa lahko rečem da je struktura dalec od Kras blagovne znamke. Tako da tukaj je neka bližnjica. Ne bom pa sodil kje so jo ubrali.
Sparovega pa se nisem kupil, tako da ne vem.
Pač večino mesa dobim pri kmetu ;)

Ja mislil sem na Spar/Mercator pakiranje pršuta (~2€/100g), ampak piše da proizvaja oboje Kras.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Uf, daj, raje vprašaj strica Googla, ka je Jamon Serano in Iberico...
Potem napiši, zakaj najboljših pršutov na svetu ne maraš...
Dobro vem kaj sta, sem se obeh dobro najedel. Jamon serrano je prakticno enak. Variacija seveda lahko obstaja, ravno tako kot so variacije pri nasih prsutih.

Kje sem pa napisal, da jih ne maram?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Kar hitro se vidi ali je lepljen ali ne.
Sam imam blagovno znamko Mercator. Razmerje cena/kvaliteta. Kila je 20€. Sam moj je super narezan. Sem jih pa probal kar nekaj. Narezanih.
Mehki, sočni so tudi španski. Ne preveč slani. Sam, to sam takrat, k' sem dol :)
Objektivna ocena kot Tripadvisor :)
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Sej tudi v sloveniji nimamo samo kraškega(TM) pršuta. So tudi drugi izdelovalci, ki delajo drugačne pršute od tistega, ki ga je večina navajena. Pa še cenejši so, ker niso kraški(TM)! ;)

Geografsko poreklo imata še vipavski in istrski, oba načeloma bolj suha kot kraški. Jst občasno jem lokalnega od mesarije Kragelj pa je tudi ok, meni boljši kot kraški.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Drgac se da jamon cist lepo narocit. Glih ucer sm narocu eno nogo pata negre, v pondelk bo tle. Postnina za 6kg nogo je cca 30eur
 

Ss304

Fizikalc
31. jul 2020
112
138
43
Pa dejte sevže enkrat naučit...z gospo se vsedeta v avto in se odpeljeta na Primorsko...degustirata,tako pršut kot vino ter izbereta...2 leti staran 18€/kg se zdi pretirano,ampak ko brbončice stopijo meso ter maščobo pa srce zaigra. #zgoljdomače
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz hodim k Ravbarju v Voglje. Oštirjeva kmetija

1618030777644.png


Pravijo da imajo svojo farmo 500 prašičev. Pršutarna pa v kraški jami, je vredno pogledat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Pazite, polovica teh cenenih prsutov ni noga, ampak lepljeni ostanki....

Kakšno sranje je to ratalo. Sem ravno danes našel enega, ki si ga je moja zaželela in kupila v šparu narezanega... nagravžno, mačka se tega ne bo dotaknila. :bruh:

Na splošno sem letos naletel na polno groznega pršuta in ga v trgovini sploh ne mislim več kupit, ker so tudi dražji postali zanič.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
No, Leclerc ima kar dobro ponudbo.Sam vedno 18 mesecev + jemljem pa da reže pred menoj. Je pa res, da je bila svoj čas trgovka, katero si moral sproti opozarjati kako naj reže. Pa še ena je danes, če se le da se jo izogibam.
Drgač pa tako kot je bilo napisano, greš na Primorsko odcolaš konkreten znesek in dobiš kvaliteten pršut, res pa ima na zalogi le par domačih nogic.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Doma imam radi Serano. V Maxiju je en dec, ki se res potrudi. Nareže na tanko in tisto je milina jesti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Danes sem v lokalnem Mercatorju vzel Iberico Cebo. Resnično upam, da imajo pokvarjenega ker tako nagravžnega pršuta še nisem jedel.
Tak žerki okus, da se mi še 2h po tem, ko sem ga jedel spahne in vsa tista nagravžnost pride nazaj v usta.