Kateri hardware

Totimato

Zelenc'
27. okt 2013
18
0
1
Tako, pri svojem iskanju prave navigacije sem najprej gledal WinCE naprave. Sedaj pa mislim, da se bom odločil za androidno tablico.

Navdušil sem se nad iGo, ker ima nastavitev za bus, želim, da je 7" ker sem že malo čorav, da ima AVin, ker ne bi želel še en monitor za vzratno kamero in da je android, da med čakanjem odigram kakšno igro, pogledam pošto, da ga uporabljam kot tablico...

Tale se mi zdi fina: GPS na ebayu

No, tukaj je vzratna kamera v kompletu, ampak te kamere niso drage, če jo kupim posebaj. Je pa plus.

Evo vprašanje: najprej mnenje o tej zadevi na linku. Zanima me pa tudi, kaj bi kupil pri nas, če bi npr. želel tablico s takšnimi lastnostmi in garancijo.

Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.349
685
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Wince napravam so itak šteti dnevi, saj večina brandov že pošteno tipa oz je že na Andorid platformi. Edini problem, ki ga vidim pri večini teh poceni android GPS napravah je RAM in sicer 512MB je po mojih izkušnjah dokaj malo, kadar od naprave zahtevamo nekaj več, kot le samo navigacijo - recimo brskanje po netu v večih zavihkih, odzivnost itd..To se je izkazalo tudi na poceni tablicah zato je večina nizko-cenovnih že opremljena za min 1GB. Kar pa se same navigacije tiče pa seveda tudi 512 mb popolnoma zadovoljivo in navigacija teče popolnoma gladko.
Kaj se da pri nas dobiti v okviru tvojih zahtev pa težko rečem, morda kakšna 7' Prestigio Tab, ne vem pa če ima kateri model AV-in.
 

Totimato

Zelenc'
27. okt 2013
18
0
1
Hvala Janch.
Od tvojega posta zdaj že tri dni googlam in iščem ne samo po ebayu ampak tudi po celem kupu kitajskih spletnih trgovin (DX, tinydeal...), pa ne najdem navigacije z androidom, ki bi imela 1G rama. Vse imajo 512M ali manj. Tako, da bom v prihodnjih dneh naročil tisto, ki sem jo najprej našel, po mojem bo kar v redu, pač ne smem pričakovati rakete
smirk-1.gif


Hvala za nasvet!