Kateri dizel/bencinar za "relacijo

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Ma, bemfla že ma v familiji, je pa res da samo z mocjo 50 % higienskega minimuma alterja, torej 150km.
smile-1.gif


LP,
PIC
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Kaj pa odhajajoči megane karavan z 1.5 dci motorjem? Bi se ga znalo dobiti za kul ceno pomoje... Pa dokler je v garanciji itak na pooblaščenca, pol pa se verjetno tud najde kak pameten mehanik (za kar si mi rekel, da je največji problem v Španiji :D ) kje glede na to, da je ta motor v vsem živem...
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Volvo C30, pa vzames D5 in bo letela napram prej. Motor je itak zanesljiv, ceprav, cenovno je malce vec.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.876
113
pri taščici
Je pa zanimivo da so po številu oglasov v vodstvu nemski avti, potem jim pa francozi sledijo. Spanci so nekje s fordi in opli.
A je res spance toliko recesija udarila da najbolj prodajajo bmw , audije, mercedese, vw ali so jih samo pred leti toliko nabavili, sedaj pa ni vec spage za vzdrzevanje?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
Raje eno konfekcijsko stevilko vecji avto avto, za surf in kamp opremo
smile-1.gif
.

LP

Doblo...Scudo.....Croma.....Multipla..Panda....ajde Qubo?

 
Nazadnje urejeno:

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ocitno znajo tudi spanci oddati fake oglase ali pa prodajati robo katero moras placat vnaprej v kaksno eksoticno drzavo potempa CAKAS na dostavo. Ker sicer si je znam predstavljati tako nizkih cen za audije....
http://www.ooyyo.com/spain/use...7201D2A760341E/

Recimo kaj takega bi uvozil ne glede na nas dmv in davek na luksuz..... http://www.ooyyo.com/spain/c=C...987406720.html/

Mors razumeti tudi, da Spanci nimajo odnosa do stvari. Jat rabljene zadeve ne kupim tukaj ma ni v sanjah.

Das Spancu nov avto v roke je po 10.000 nekje tam kot pri nas po 5 letih, ce je v souporabi v romskem naselju.

Edino zadevo, ki sem kupil tukaj rabljeno je bil skuter - od Nizozemca
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.876
113
pri taščici
Hehe hvala, kljub temu so nekatere cene ocitno za lase privlečene. Pripelji se s tistim Q7 v slovenijo, jaz ti pa pri nas kupim avto po tvoji zelji (in kriteriju).
Torej se bos vozil v spaniji s slo tablicami ali ga bos tja izvozil?
Kateri znamki servisa v spaniji najboli zaupaš, oziroma poznas kaksnega serviserja ki mu zaupaš?
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Hehe hvala, kljub temu so nekatere cene ocitno za lase privlečene. Pripelji se s tistim Q7 v slovenijo, jaz ti pa pri nas kupim avto po tvoji zelji (in kriteriju).
Torej se bos vozil v spaniji s slo tablicami ali ga bos tja izvozil?
Kateri znamki servisa v spaniji najboli zaupaš, oziroma poznas kaksnega serviserja ki mu zaupaš?

Tisto so fake cene
smile-1.gif
.

Avto se bo kupil tukaj, samo jaz si svoje gare uvazam sem, kjer bo iz solidno ohranjenega BMW postal vrhunski primerek
smile-1.gif
. Poleg tega so slovenske tablice kul, ker sem imun na radarje :p.

Sem peljal Corso k mehaniku (sraufajo vse znamke), ki je dober prijatelj, pa so naredili slabo, tako da (ker mi je blo nerodno mi tezit glede slamparij) sem peljal potem nekam drugam, da so porihtal usran motor od corse.

LP,
PIC
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Kupi ji cliota karavana dizla. Za tvoj budžet dobiš skoraj novega dinamiqe oprema, dci 90 KM. Ni prevelik za v kakšno gužvo v večjih španskih mestih, ravno prav prostoren za 1-2 osebi + kup prtljage za kako daljšo furco. Poraba mala, registracija tudi. Ali pa enakega turbo bencinca.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.876
113
pri taščici
Tema ja nstara leto in pol in ne deset.
Poleg tega je na vecini motorjev renault odpravil napake ki so bile znane na prejsnjih serijah. Dokler motor ni nekaj let na trgu in.....
Malo heca...
Za take razdalje in petletno garancijo z vkljucenimi stroski servisiranja (upam da ni prevec drobnega tiska) me boli k glede vzdrzljivosti motorja. Sploh ce ti ob servisiranju (okvara) pripada se nadomestni avto