Katerega opla izbrat

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
še malo offa:
kolikor vem, je opel izumil karavansko različico. to je pa tudi nekaj.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
MalcomX: Mislim, da imas ti v sebi tudi se kako juzno struno prevec. Glavno, da je Audi BMW al pa M.
Tako kot je ze nekdo napisal. Zakaj bi Opel delal kokureno R8 ??? Delajo pac to kaj delajo in mislim, da ne delajo tolk slabih avtov. Mislim pa da "disco" kupuje avto za ene 16-20k€ in za ta denar menda ne isce 300 hp+, in M znaka. Kaj tukaj ni jasno. Iz lastnih izkusenj lahko recem (pri bajti smo meli 2, zdaj se samo en), da avto sluzi namenu. tankas, vozis.

Edit: Do zdaj smo vedno kupovali nove avte. Ker mi avto pretezno sluzi kot prevozno sredstvo, imam nekak mam v glavi, da ko se zjutraj vsedem, pricakujem, da bo avto vstartal. Zato so rabljeni za mene
ne-ne-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Če ne premorejo enega zares solidnega avta.
X5, ML, G, R, M5, M6, 760, A8, RS4, RS6, Tuareg, M3, Z4, Z8, 850, Phateon, R32,....

Opl nima enega avta, da bi ga lahko vsaj na daleč skupaj postavil z temi fabrikami....

Edini svetl model je OPC. Pa tut tega že 5 let gledam enakega... Zakaj jih je pa tak malo na cesti pa res nebi vedel.

Opel je znamka General Motorsa, kaj vse pa izdeluje GM pa ti je verjetno jasno:

Buick
Cadillac
Chevrolet
Daewoo
GMC
Holden
Hummer
Opel
Pontiac
Saab
Saturn
Vauxhall
bonk.gif

Kaj hočeš sploh povedat?
confused-1.gif

Da GM izdeluje avtomobile ki so konkurenčni/boljši od tvojih anti-kompleksnih švabov.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik zlatorog87 pravi:
omenil si tudi da nima nobenega dosežka v zadnjih 20letih. da te malo razsvetlim, kalibra je bila 10let najbol aerodinamičen avto. do leta 1999, ke je ta "naziv" odnesla honda insight.

Bol aerodinamična od recimo countacha, in ostalih ferarijev, poršejev?

Vem, da ti bo težko razumeti, ampak...da. Bolj aerodinamična od Countacha, Testarosse, 360-ke, F40-ke, 997-ke GT3, Corvette...

Res pa je, da nima ksenonk, 300+ konjev, dvopodročne klime... Pač Oplova jajca.

Malcom, ozkogleden si mi ti...
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
pa še malo off-a, opel je tudi prvi proizvajalec avtomobilov, ki je v svoja vozila začel vgrajevati katalizatorje - sedaj jih vsi, si predstavljate kok bi okolje še bolj naj*balo brez tega "glupega" oplovga izuma?
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik zlatorog87 pravi:
koliko avtov pa je imelo od leta 1989-1997 ko so izdelovali kalibro dvopodročno klimo in ksenonke??
confused-1.gif

Izjava je bila mišljena sarkastično, saj kot vemo mX pali le na best of the best makine. Avto je lahko glede nečesa vrhunski, ampak ker zraven v paketu ne bo imel še tega in onega, bo za nekatere jajc...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.993
5.099
113
Malcome in kaj od tvojega dooolgega posta ponujajo recimo Renault, Citroen, Paugeot, Škoda, Ford, itd....

Nič od tega kar si naštel. To so pač avti za povprečnega človeka. In kljub temu marsikatera ta znamke po prodajnih Številkah prekašajo Audija, BMWja, Mečko itd.

Še enkrat povdarjam da vse te znamke niso slabe, niso pa vrhunec avtomobilske industrije. Če hočeš več pač primekneš še par 10, 20k EUR in si kupiš Bavarca.

Spet imamo eni radi d za 15k eur dobimo avto z dvo/troletno garancijo, kot pa 8 let starega Audija RS4.

Spet drugi imajo raje BMW-ja letnik 98, oblečeno Kappa trenerko, okoli vrata zlato ketno, in na nogah ponarejene Nike-ce.

In še glede Opla. Jaz ga imam, priznam. Ko bom čez 3 leta spet kupoval nov avto, bodo verjetno spet moji favoriti Mazda 3, Golf 6, Astra, Auris, Megan, 308 in še mogoče kateri. Kateri od teh bo takrat parkiran bomo pa videli kaj bodo trgovci ponudili in kateri model mi bo takrat bolj všečen. Vsi bodo pa takrat prenovljeni/novi modeli.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.700
1.619
113
eh, če nebi vedel, bi direkt mislil da take buče štift piše. 300, 400, 500 km, normaln avto?? ja pa ja no
bonk.gif
ko 5 letni froc, ko drka na slikice (v štiftovem primeru ta meja zraste na 18 let)
in opl je v tem kar dela več kot odličn. Zakaj bi bil slab, če ne dela avtov ranga maybah ali mclaren? dela avte za rajo, ki je z njimi zelo zadovoljna, odkar so doživeli reset nekaj let nazaj. Če hočeš konjenico, ne boš kupil opla, kije, forda,..., ampak posežeš po drugih znamkah.