Katera vzmetnica?

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
sem imel bolj v mislih, da me bo vodna 180x200 prišla tam cca 2500€ in več. tukaj so res poceni. In kako si zadovoljen, in kako si imel dostavo?
 

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
646
215
43
Kaj naj ti rečem, spim kot top, draga prav tako(še največ je vredno da se uleže v toplo posteljo). Traja kašnih 10 dni da se privadiš, meni je še posebej manjkal vzglavnik(z običajnim ne moreš spat), no potem sva dobila ultra tanke in je OK.
Leseni del je bolj tako(obična furnirana iverka), ga pa skoraj ne vidiš, s strani je 1/2 usnja 1/2 pa rjuhe. Pripeljal mi ga je špediter za 40 eur. Sestavil sem jo sam. Brat ima Lectusovo že 8let za 3x več eur, grelci so enaki, mu kar ni jasno kako je možna takšna cena. Če pogledaš te stane vse skupaj toliko kot 1/2 solidne vzmetnice.
 

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
646
215
43
Večinoma na hrbtu, včasih na boku. Fora je v tem da se ravno toliko ugrezneš da je vzglavnik preveč. Je pa zanimivo da najdeš neke vmesne položaje ker te malo drži.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
904
153
43
Zdravo!

Pri nas tudi Hitex, kupila leta 2008, lateks, zadnje pol leta sem opazil, da sta se obe vzmetnici posedli. Imava 2x 80 jogi, mislim da je neka merkur serija, jaz trdota T, žena M. Sem že skoraj doktoriral za novo vzmetnico, potem pa sem šel gledat račun in ima Hitex 10 let garancije, poklical, prišli pogledat, potrdili ugreznjenost, zdaj cca po 14 dni pripeljejo nova 2 jogija.

Bomo videli, kako bo.

Lp,
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.015
1.120
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik KStoner pravi:
upam da boš vzel dve vzmetnici 90/200 in ne eno 180/200

Eno, dve ne prideta v poštev... Tudi sedaj imam sam eno
grin1.gif

Pri resnih znamkah lahko itak dobiš 2 jedri v 1 vzmetnici.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.708
5.672
113
lahko kako rečete o letvicah. Je tole za kupit:
http://www.spalnistudio.si/izdelki/letvena_dna-ltr_fl_b

Letveno dno kaj vpliva na škripanje postelje?

Na kaj je sploh potrebno paziti pri ledvenem dnu. Ta ima ful veliko letvic, baje je to dobro. Ima kdo tako, da se vzglavje dviguje. Je to veliko kot komot kot old skool varianta, da si povšter dvignil na hrbet postelje. Cela procedura - koliko je posla s tem da dvigniš, ali je tako nerodno, da se nikdar temu ne posvetiš. Elektrovariate ne pridejo v upoštev.
 

mirko_77

Pripravnik
6. feb 2014
80
0
6
Pri nas smo pred kratki menjali jogije in smo se odločili za vso opremo pri podjetju Leticia v Ljubljani. Jogi, ki sva ga vzela z ženo je odličen, spanje na njemu pa je zelo trdno.
Poleg jogijev pa smo vzeli tudi dva vzglavnika pri istem podjetju.
Cena je resda nekoliko višja, vendar se spanje sploh ne more primerjati glede na stare vzmetnice, ki smo jih imeli prej.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.438
1.011
113
Obišči stran
KSZ

kaj bi bilo na dolgi rok bolje: Meblo jogi iz Moemaxa ali Dollar, oboje iz žepkastnih vzmeti, tudi cenovno/izdelano praktično enako.
Razlika je tam, da dollar dostavi do doma...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.089
9.308
113
40
MB
evo še en ki išče nekaj pametnega
smile-1.gif
optimo sinus je po 5 letih za v koš
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.754
3.605
113
Citat:
Uporabnik zoom pravi:
Zakaj že 1500eur za vodno? Sam sem dal pred 1,5leta za top model 700eur(180/210) vključno s 4x posteljnino in kemijo za 10 let.
http://shop.atlanticaquabed.de
Imela sva vzmetnico, latex sedaj pa to in to je to...

Če prav vidim je tole ista firma kot od teh iz škofje loke (bluesleep oziroma mojavodna.si)? Imam to posteljo 8 let, in na začetku je bila super postelja, zadnji dve leti pa je katastrofa. "Blažilci" oziroma tista pena, ki je znotraj v jedru se mi je nabrala na enem koncu (pri nogah) in zdaj imam posteljo v spodnjem delu kjer so noge s tako trdoto oziroma blaženjem kot bi bila nova, v zgornji tretjini ležišča pa mehko za pop...t. Če se usedem na posteljo v zgornjem delu sem z ritjo na dnu - deski (kot na kahli). Trgovina ponuja rešitev - 450 eur za 2 novi jedri. Več ali manj vode ne pomaga. V pyzdi so tudi ventili, pumpal sem zrak ven na dva meseca, dokler nisem okrog ventilov navil izolacije (tista bela kot izolirtrak). Ko sem spumpal ven je bilo ok kakšen mesec, potem spet kot bi spal na balonu.
bonk.gif


Aja, šele zdaj sem videl temo.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.916
3.437
113
40
Lj
Kje pa so dejanski delani vsi ti "slovenski" jogiji? Ker imam občutek da je slovensko samo ime firme.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.219
1.841
113
Marsen...vidiš skozi vrata, če kaj šetajo, kako izdelujejo zadeve....za njih vem.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.414
149
63
Jaz sem pred cca letom dni kupil tole :
http://jysk.si/spalnica/vzmetnice/plus/vzmetnica-160x200-plus-s50-dreamzone

Za moje pojme solidna vzmetnica. Ima 15let garancije , a če zdrži brez problemov 5-6 let je super. Potem pa zopet nova.

Se pa pozablja včasih na zelo pomembno zadevo ,letveno dno. Če je dno zanič ni čudežne vzmetnice...
Zame še niso naredili vzmetnico ki bi jo imel željo uporabljati recimo več kot recimo 10let. Rajši kupim na pet let novo.
Trenutno več kot ugodna cena.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.089
9.308
113
40
MB
Vitapur ima trenutno neke akcije, za odeje in vzglavnike pa celo -50% do jutri, jaz sem vceraj vzel 2 odeji in 2 vzglavnika in placal 90 e
smile-1.gif


Lezisca pa nisem vzel, ceprav se mi tisto iz lateksa kar dopade, edino se malo bolj trd bi lahko bil