Katera tablica je boljša.

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Problemi s konektroji so bili znani in to bi morali menjati brez vprašanj, če se grejo kao neko frimo. Kako lepo se sliši "serijska napaka", to ni nič drugega kot škart roba, ki jo pokupijo firme, ki želijo konkurirati z najnižjo ceno. Sicer mene to ne moti, vsakemu svoje, ampak že ob nakupu mi morali oglaševati, da hardware napake ne spadajo pod garancijo in se vsak sam odloči ali bo šel v nakup ali ne, ne pa da potem trdijo, da uporaba ni bila pravilna in podobni nesmisli ...
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik netko pravi:
iz prve roke lahko rečem da je diamond odličen produkt. Sigurno najboljša serija Prestigiovih izdelkov.
Odlično izdelano aluminajsto ohišje ga postavi na prvi uč močno pred konkurente ki so bolj ali manj plastični

Samo, da ne ostane samo pri prvem uču
smile-1.gif
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Problemi s konektroji so bili znani in to bi morali menjati brez vprašanj, če se grejo kao neko frimo. Kako lepo se sliši "serijska napaka", to ni nič drugega kot škart roba, ki jo pokupijo firme, ki želijo konkurirati z najnižjo ceno. Sicer mene to ne moti, vsakemu svoje, ampak že ob nakupu mi morali oglaševati, da hardware napake ne spadajo pod garancijo in se vsak sam odloči ali bo šel v nakup ali ne, ne pa da potem trdijo, da uporaba ni bila pravilna in podobni nesmisli ...

Lej model... prestigio so generični Kitajci, ki jih kupijo neki Belorusi in jim nalepijo " prestižno" ime. Ne moreš pričakovati, da bo dejansko delalo in da boš dobil support. Če hočeš poceni imaš na alterju posebej čungalunga temo.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Lej model... nimam problema s tem, ker ne kupujem šrota (vse je enkrat prvič in bom sedaj probal enga Kitajca samo za navigacijo :) in riskiral, seveda ne mislim kupiti v SLO), gre samo za to, da se Prestigo oglašuje "The Art of High-Tech" in veliko ljudi, ki se ne spozna nasede ! Kupci so tukaj šibkejši člen, kapiš ?
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
KSZ

Kaj pa MultiPad Wize 5002 od Prestigio? Je to za kupiti? Uporabljal bi se za YouTube, mail, kak otroškišpil,.....nč zahtevnega.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Nabavil sem Mediona . Po parih urah igranja.....displej ni neki biser, zatika se še ne. Za sedem letno punčaro, da bo na youtubi in kako igrco gonla, bo uredu. Za po netu brskat bo. Vzel sem jo, ker nimam kaj izgubit, če ne bo delala
tongue-1.gif
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Vse te tablice od mediona pa prestigio pa hofer varjante so OK dokler ne zasteka in je poteebno na novo naložit ali pa bog ne daj da kdo pozabi te zaklep muve. Ker podpore ni nobene. Prepuscen si samemu sebi in forumom koliko je pač nekdo že imel enaki problem. Jaz bi prepovedal to prodajat.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Jaz sem pa kooončno dobil LG G PAD 8.3 in to na Petrolu. Drugače ga ni nikjer več na zalogi. Zaenkrat sem zadovoljen!
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Za ta dinar verjetno tut kaj pri nas dobiš, že zaradi garancije. Po številkah zleda uredu.
Naša Medion je vbistvu Lenovo lifetab.
Če se kdo odloča za nakup: je rahlo počasna ali sem se pa razvadil na Nexus 5. Ekran ima tut bl malo pikslov in ni tko čist slika kot na nexus 5
grin1.gif
.
Izpod črte, za 7 letno smrklo bo več kot uredu in zame za na sekret pa alter brat.
 

gpirman23

Pripravnik
12. sep 2010
405
2
18
Zdaj sem videl akcijo Ipad Mini 16gb prve generacije za 200 eur. Bigbang se mi zdi so poslali katalog. Bolje kot katerikoli kitajec
smile-1.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Všečno in ugodno. Vseeno manjka gps. Vsaj zame, ker se mi zdi, da je potem ta plastika dost bolj uporabna.