katera stara jajca so boljša

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Kaj govorite, da so golf 2 jaca, to je prava drvana kola k gre vse povsod, notr lahko prpeleš 500 kil + 4 osebe, gre tok kot gre z malo odprtje pumpe gre ko porše ampak akdi pa ko lokomotiva, žre 5 litrov. kvar se kr dost glede na starsot in prevoženi......vse škrta pa še zmer gre.....je pravi basanski avto.
lp

lllllooooooollllll
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
Citat:
Uporabnik cizy pravi:

Nekaj konkretnih slabosti 6th gen sedana če hočeš?

1. Grd je
2. Slab pleh, v kurcu varnost kot si ze sam priznal
3. Notranjost je grda
4. Zavore primejo za v en [censored], torej še en minus na račun varnosti
5. Ni navora (to velja za vse honde)
6. Ne gre nikamor (-||-)
7. Pije olje (-||-)

Kakorkoli, to da te avto nikoli ne pusti na cesti ga še ne naredi dobrega, obstajajo ljudje ki dejansko nekaj dajo na kvaliteto, varnost, veselje v vožnji itd. Ampak tega hondoidi itak ne razumete, vam je itak najbolj pomembno kako športni filter zapoje na blokadi. To pa je tudi vse.
rolleyes-1.gif

1. stvar okusa (meni je všeč in mi je lepši kot stari megane ali golf 3
2. priznam
3.samo tista ročka za toploto štimat
4.zavore so povprečne in ne kakšne superduper športne
5. nad 5000rpm občutiš moč vtec
6.bolj kot si misliš
7.vzdrževanje je na prvem mestu (jaz ga dolijem pol litra na 5000 km, nekateri na 15000 nič)

je v primerjavi s konkurenco na vrhu glede same kakovosti materiala in motorja!

Honda civic ni najboljši avto, je pa kakovosten in ima malo izrednih servisov. je pa vzdrževanje in kakšno popravilo toliko dražje.
write.gif
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
ksz...

Je treba še na alterju zasmetit s tem glupim zbadanjem in se kregat o starih zgonjenih kantah. Imam vtija in v današnjih časih ni niti omembe vreden, tako je zastarel.
Imam pa občutek da je S1mon novopečeni hondaš, zato taka zaslepljenost
evil.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik s1m0n pravi:

Honda civic ni najboljši avto, je pa kakovosten in ima malo izrednih servisov. je pa vzdrževanje in kakšno popravilo toliko dražje.
write.gif

No vidiš, tako se že bolj kulturno sliši.
wink-1.gif
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Izbor si omejil na tri avte!
Bilo je še kaj legendarnega in neuničljivega..............
evil.gif

S konkurenco recimo zlahka pomete Mercedes 190D!! Stroj dobesedno neuničljiv!
roza.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Glede notranjosti 5 in 6 generacije Civica (moram malo prilit še gor) - imam dva kolega, ki imata 5 in 6 gen. vti, to bi naj bil športen avto (zakaj so diski v velikosti kavnega krožnička pri 160 hp je večni misterij) ampak kakšni sedeži pa so not??? Pri športnih avtih so ponavadi neki športni sedeži, ne pa da majo opreijem ko sedeži v avtobusu, pa še tepih preko ko da bi brisačo preko nategnil. Pol pa se kolega vsede k meni v P 206 in reče: ''kaj to si si nabavil športne sedeže?''
bonk.gif
In ko se v 5. brzini peljem normalno od 70 km/h in pospešujem v 5. pa mi reče še: ''stari, meni v 5. brzini ne vleče tak kot tebi.''

Pa dobro no, navadno kanto 206-tko imam, ko so na vsakem vogalu 3, ti pa imaš veleslavni vti...

Nazaj na topic: Kadett C je res zakon, kot je nekdo nazaj pisal - sem imel včasih živo oranžnega (nickname: buča), za tistih 1.2 je letel nenormalno, pil ko dizlaš (5-6 l/100km), noter bil presenetljivo udoben in mehek. Z zadnjim delom pa se je fajn dalo kroge na gramozu risat.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:
Izbor si omejil na tri avte!
Bilo je še kaj legendarnega in neuničljivega..............
evil.gif

S konkurenco recimo zlahka pomete Mercedes 190D!! Stroj dobesedno neuničljiv!
roza.gif

2,5D-še sedaj mi je žal za njim.
cry12bpy.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik s1m0n pravi:
Citat:
Uporabnik cizy pravi:

Nekaj konkretnih slabosti 6th gen sedana če hočeš?

1. Grd je
2. Slab pleh, v kurcu varnost kot si ze sam priznal
3. Notranjost je grda
4. Zavore primejo za v en [censored], torej še en minus na račun varnosti
5. Ni navora (to velja za vse honde)
6. Ne gre nikamor (-||-)
7. Pije olje (-||-)

Kakorkoli, to da te avto nikoli ne pusti na cesti ga še ne naredi dobrega, obstajajo ljudje ki dejansko nekaj dajo na kvaliteto, varnost, veselje v vožnji itd. Ampak tega hondoidi itak ne razumete, vam je itak najbolj pomembno kako športni filter zapoje na blokadi. To pa je tudi vse.
rolleyes-1.gif

1. stvar okusa (meni je všeč in mi je lepši kot stari megane ali golf 3
2. priznam
3.samo tista ročka za toploto štimat
4.zavore so povprečne in ne kakšne superduper športne
5. nad 5000rpm občutiš moč vtec
6.bolj kot si misliš
7.vzdrževanje je na prvem mestu (jaz ga dolijem pol litra na 5000 km, nekateri na 15000 nič)

je v primerjavi s konkurenco na vrhu glede same kakovosti materiala in motorja!

Honda civic ni najboljši avto, je pa kakovosten in ima malo izrednih servisov. je pa vzdrževanje in kakšno popravilo toliko dražje.
write.gif

Če uzamemo 1.5 oz tut VTI:

1. res stvar okusa-hvala k. orginal tovarniška roba zna avto polepšat
2. pleh je res v k, vendar je varen avto, školka se dobro zvije in absorbira energijo ob trku
3.japonc k japonc
4. zavore so pod povprečjem, za 160ps pa daleč preslabe. J. te 160ps če se ne ustav
bonk.gif

5. j. navor če znaš menjalnik uporabljat
6. 1.5 gre pol k, glede na razmerje moč/teža. J. ga FD (pač eco naravnan avto), če bi dal bumbarji vsaj takega k ma esi, smo blizu 9,0 do sto.
B16A VTI v 6G je bleda senca 5G..
7. sorry 0,5l olja za dolit na 5000km pr tem 1.5 motorju je preveč, al slabo servisiran ali pa že tolk zmatran.

Drgač pa Civic 6G, vsaj zame: klasična japonska drvarnica, ni udobja, pleh k papir, a k sreč sam tankaš pa vozš, nudi pa velik užitka v vožnji (seveda ko kaj "predelaš")
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Pozabil si povedat kako se ti v glavo smejijo na semaforu.



Ker če pa s kirim avtom pokazes manj okusa in imiđa kot pa z 5g...



Pa to ni zarad avta. Pa to ni zarad tega ker je japonc. Al pa ker ma diske

iste kot od nečaka kolo. Al pa da pije olje. Pa da je neudobn in grd znotraj.



To je samo in izrecno samo zgolj zaradi hondaške pameti, komentarjev in mišlenja.



Pa brez zamere na božični večer prosim.
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Zakaj bi se ti kdo smejal?? Mal poglej kakšne gajbe so v evropi delal leta 92. In teh je precej na cesti.
Kakšne pa eni izvajajo na cest z H je pa drugo..
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Sej veš da ni nate letel, replika samo na smajle.
Poanta je če ti je ena stvar ušeč pa da je ok glede kvalitete, ne vem zakaj bi se obremenjeval kere znamke je oz kdo jo voz..
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Vsakemu svoje. Full sem si zelel HS2K, trdno odločen nad nakupom, moja denarnica bi jo,

ampak moj ego je pa nebi - prenesel.




Znamka avtomobila naredi človeka, imaš čisto prav, Ekrem.
grin1.gif




Da pa, kot rad napišeš, imaš malega, a zato tankega, se pa tudi iz avtomobila razbere.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno: