Kater Telefon - Pogoj je BT , velikost

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Torej, rabim še en dodatni telefon, pogoj je le da ima sledeče

BT
Velikost in teža čimmanj
Super je če bi bil SE, zaradi avtopolnica,vendar ni pogoj.
Če je preklopni / drsni, še toliko bolje.
Baterija da zdrži 2 dni
Cena, čimbolj ugodna. Motorola F3 bi bila idealna, ampak nima BT.

Če ima kdo kakšen predloge kaj vzeti,se toplo priporočam, lahko novega,lahko rabljenega, aneks ali brez, samo da je okoli 50€ , ker gre izključno za 2nd phone.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org

kora

Pripravnik
6. avg 2007
58
0
6
Enih par variant je naštel Mikrohad, dodal bi samo, da ti Motorolo F3 odsvetujem, oz. jo pred nakupom dobro preizkusi. Saj drugače verjetno dobro dela, ampak je zaslon hudo neroden zaradi velikosti in oblike črk oz. številk. Niti ne spraviš na en zaslon ime klicatelja, da ne govorim kako nerodno je brati SMS. Tudi črke so mešane velike in male, kar še otežuje pregled. Tudi meni oz. software je bolj "opipan" kot ne. Sem zadnjič nabavil enega (za mamo, zaradi velikih črk in številk... ), ampak sem ga potem zamenjal, za SE K320i (pač mobipaket), ki ima vse kar želiš, je pa cena žal 89€.



l.p.
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ziv

Jst to rabim izključno za drugi telefon v katerem se bo stevilka uporabljala samo občasno.
Za imenik mi je vseeno, za sms je vseeno, rabim samo en phone za pogovore, na katerem bo delala BT slusalka, ter da telefon zasede čimmanj prostora,najraje tako da sploh nevem da je v jakni / avtu / zepu ....

Res pa da je škoda ker nima BTja.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
Potem si kupi T68i
wink-1.gif


Star, ampak delal pa bo. Pa še kak merkur bi znal ugodno met novega
wink-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Uporabnik guardy pravi:
Potem si kupi T68i
wink-1.gif


Star, ampak delal pa bo. Pa še kak merkur bi znal ugodno met novega
wink-1.gif
[/B]

Stari telefoni se ne prodajajo po ugodnih cenah... vsaj ne v Merkurju, kjer ga imajo raje za prah nabirat kot da bi dalo se malo rabata...

Nedolgo nazaj sem v enem Merkurju videl Nokio 3650 s ceno okoli 250€ ... Sicer je res verjetno ceneje, kot je bila takrat, ko se je ta telefon prodajal... ampak za danasnji cas je cena pretirana...

Tako, da dvomim, da bi znali imeit T68i za dobro ceno ...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran

Stari telefoni se ne prodajajo po ugodnih cenah... vsaj ne v Merkurju, kjer ga imajo raje za prah nabirat kot da bi dalo se malo rabata...

Nedolgo nazaj sem v enem Merkurju videl Nokio 3650 s ceno okoli 250€ ... Sicer je res verjetno ceneje, kot je bila takrat, ko se je ta telefon prodajal... ampak za danasnji cas je cena pretirana...

Tako, da dvomim, da bi znali imeit T68i za dobro ceno ...



Sony Ericsson T68i

50€ je drago?
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Tako je, hvala ti za ta link, sem ze kar 90% da grem po T68, ker je za ta denar največ kar dobim.
Kamera in ostala šara mi na tem telefonu nic ne pomenita,bo izključno za klice, je pa pogoj da je BT.

Tako da , 50€ je đabe za tak phone,mogoce ga še komu za 100€ prodam
grin1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.401
5.430
113
glede polnilca v avtu. stari SEji so imeli drugačen "vtič" ali kako se temu reče, tako da ni nujno da bo imel SE t68 kako prednost pred drugimi glede tega.

t68 je majhen, vendar ne manjši od kakih preklopnikov, sicer pa dobra izbira.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Nazadnje, ko sem ga videl v Merkurju v vitrini (mislim, da je bilo v Kranju enkrat poleti) je bila cena okoli 250€ ... Ocitno so se zdramili, ko sem prodajalcu rekel, da zta tak denar se bo verjetno se precej prahu na njem nabralo
smile-1.gif
...
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Big Bang ima SE T630 za 70 € se mi zdi, tako da bi sam raje tega vzel kot T68i.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran

Big Bang ima SE T630 za 70 € se mi zdi, tako da bi sam raje tega vzel kot T68i.


Js pa ne. T630 so bili službeni telefoni pri nas, ne vprašaj, koliko jih je še delalo po pol leta
grin1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Kamera in ostala šara mi na tem telefonu nic ne pomenita,bo izključno za klice, je pa pogoj da je BT.

Kaksna kamera in druge stvari ? Saj nicesar drugega nima
rolleyes-1.gif
Ima sicer zelo velike fonte, ki so nastavljivi globalno (torej nastavis enkrat, potem so pa povsod velike crke, ne le v imeniku ali pri SMSjih kot pri !@($#( Nokiah). Meni je tudi text-only, tako da je zelo pregleden, le z novimi SIM karticami je napol neuporaben, ker izpisuje namesto stevilke klicatelaj (in imena, ce ga iams v imeniku) pol casa "Line 1", cetudi imas samo eno stevilko (brez ALS).
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Hjoj pa ta t68 je star ko zemlja, ekran je živa groza, na soncu nič ne vidiš (navsezadnje je bil to en prvih barvnih telefonov).

Kupi raje za 90€ mobipaket z k320i, je ful majhen.