Katanec uničuje ugled reprezentance

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.542
113
To je stil igre, po katancu morajo naret njivo iz igrišča, tak morajo garat in grizd.

Saj logo, drugega naši ne premorejo...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Koliko tekem pa bo naša prva ekipa še igrala skupaj? Ne veliko. Zato je bilo nujno preizkusiti nove igralce. Sam pričakujem, da bo v vsakem primeru po tem ciklusu prišlo do menjave generacij, ko se bo selektor zahvalil nekaterim igralcem ali pa bodo sami nehali. Upam, da bo okostje ostalo isto, vsaj 6-7 igralcev, ostalo pa mladi. Kombinacija mladosti in izkušenosti je včasih vrhunska.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.940
2.418
113
Nekje sem videl seznam mladih upov, koliko so bili stari, ko so prvic igrali za reprezentanco. Mislim da je bilo na rtvslo.si. In bilo je precej fantov, ki so bili opevani kot veliki talenti, pa zal niso uspeli, seveda v luci reprezentance, nosilci igre...
Evo nasel, deset najmlajsih debitantov:

NogometašTekma Starost
Petar StojanoviæSLO - KOL 0:1 19-1-11
Rene MiheličČGR - SLO 1:1 19-1-17
Rene KrhinANG - SLO 2:1 19-3-15
Borut SemlerSLO - SČG 1:1 19-5-21
Haris VučkiæSLO - ŠKO 1:1 19-6-8
Valter BirsaCIP - SLO 0:1 19-6-21
Amir RužniæEST - SLO 1:1 19-7-4
Jan OblakNOR - SLO 2:1 19-8-4
Bojan JokiæCIP - SLO 0:1 19-9-11
Armin BačinoviæSLO - SMR 5:0 19-9-19
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
V zadnjem letu in pol, odkar sem selektor, nekateri niso napredovali niti za ped, celo nazadovali so. Prišel je trenutek, da si nalijemo čistega vina in rečemo bobu bob. Tistim, ki ne zadovoljujejo mojih kriterijev, se moramo zahvaliti za sodelovanje, vsi smo zamenljivi.

Verjetno je o sebi govoril
evil.gif
Katanec naj čimprej spoka, ker on je še vedno živi v preteklosti.

Koliko pa kaj potegne Katanec od NZS?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.542
113
Čeferin noče povedat, čeprav se gre za "javno firmo", čudno, da nimamo instrumentov, ga prisilit da pove, konec koncev se gre za davkoplačevalski denar...
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
V zadnjem letu in pol, odkar sem selektor, nekateri niso napredovali niti za ped, celo nazadovali so. Prišel je trenutek, da si nalijemo čistega vina in rečemo bobu bob. Tistim, ki ne zadovoljujejo mojih kriterijev, se moramo zahvaliti za sodelovanje, vsi smo zamenljivi.

Verjetno je o sebi govoril
evil.gif
Katanec naj čimprej spoka, ker on je še vedno živi v preteklosti.

Koliko pa kaj potegne Katanec od NZS?

BI se strinjal s citatom. Upam, da nas na naslednjih tekmah malo preseneti z kakšnim mladim v prvi postavi. Jaz bi mu dal še nekaj časa. Če pa ne pridemo na prventsvo pa naj kar pripravi kovčke...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.542
113
Res je tudi, da katanec ne more vzgajat igralcev (in vsak drug selektor) in da ima na voljo pač to, kar ima. Ni vloga državnega selektorja enaka selektorju v klubu, ko se lahko dela na potencialnih nekaj let...reprezentanca je bolj ali manj ene kvalifikacije, in če ne uspe, pride nov.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.324
953
113
Svi*jarija.

Obnoviti bi ga bilo potrebno že vsaj iz spoštovanja do Plečnika, če že ne zaradi športa!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.542
113
Zaradi športa pa res ni potrebe, saj pa ima LJ veleštadion, kaj še hoče enega...še tega ne morejo napolnit.

Problem je pomoje, ker se un..pečečnik sili in ga je kupil, če bi tole prešlo v spomeniško varstvo, bi prec zrihtali...ampak un je pač podjetnik in hoče pare...
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Če prav razumem bi to bil večnamenski objekt, za več različnih športov. In to nebi bil zelo velik štadion, tak da bi se ga dalo napolniti.

Sicer pa se mi zdi, da se v sloveniji predvsem pa v primeru stadiona gleda predvsem, da bo šlo sosedu slabše...pač po načelu šimfanja. Zato tudi pečečniku nikoli nebo uspelo zgradit ničesar, ker je ljudem preveč v nosu.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kakšne lovske si pa tukaj stresel....
crazy1.gif

Saj te ruševine so že pod spomeniškim varstvom. In prav čudim se mu, kako ima take živce in vztraja pri tem projektu, čeprav mu iz fovšije vsi mečejo polena pod noge. Vložil bo svoj denar, ogromno denarja, da bo obnovil to ruševino, ki je sramota mestu. Z odločbami, s katerimi mu gradnjo prepovedujejo, pa so postali res že pravi Butalci. Ne sme delati zaradi hrupa pri gradnji!?
bonk.gif
Če bi pa postavili kaj drugega, pa ne bi bilo hrupa?
Res je podjetnik in hoče tudi nekaj zaslužiti, čeprav v tem primeru se po moje ne gre toliko za denar, kot v njegovo zaljubljenost v šport oz. konkretno v nogomet. Vložen denar bo težko dobil nazaj v doglednem času!