kartuše HP

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
se v teh dneh da kje kupit kartuše HP 655, razen po pošti? Muller sem gledal da nima na Viru in v Kamniku. Otrokom je treba printat za šolo.
druga možnost je po pošti, ampak ne bi zdaj poštarja še s tem obremenjeval.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Lahko pa obremenjuješ trgovce in laufaš od trgovine do trgovine. Če kdo, potem bi kak Interspar imel, ampak tudi tam dvomim, ker ne gre za kartuše, ki bi bile širokega spektra uporabe.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
špar ma nekaj kartuš in 655 so zelo popularne. šansa je.
seveda v večjih šparih, ne tistih manjših lokalnih.
razne qlandie itd..
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
vsake toliko moram it kam v trgovino in bi lahko usput kupil. ampak zgleda bom moral preko pošte. hvala
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
A ni v Kamniku Qlandija, in tam SPAR.
Spar dela čudeže. Tudi po tel.
Mogoče tel. v lokalno računalniško trgovino. Pa da se zmeniš skozi priprta vrata.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.710
113
Ti kar naroč po netu, noben poštar ti ne bo zameru nakupa, ki je pač nujno potreben.
 

VortexFoto

Zelenc'
29. jul 2020
9
0
1
Pozdravljeni,
v naši ponudbi imamo kompatibilne kartuše in tonerje po ugodni ceni. S temi kartušami ni nikakršnih težav, imajo standard CE in garancijo.
Povezava do vaših kartuš: KLIK

Za več informacij nas pokličite na 040 436 434 oziroma preverite ugodno ponudbo za kartuše, bobne, tonerje, papir in tiskalnike na https://www.kartuse.si
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Pozdravljeni,
v naši ponudbi imamo kompatibilne kartuše in tonerje po ugodni ceni. S temi kartušami ni nikakršnih težav, imajo standard CE in garancijo.
Povezava do vaših kartuš: KLIK

Za več informacij nas pokličite na 040 436 434 oziroma preverite ugodno ponudbo za kartuše, bobne, tonerje, papir in tiskalnike na https://www.kartuse.si
To je nakladanje. Sem šel le enkrat čez led z nakupom kompatibilnih kartuš.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Načeloma so kompatibilne kartuše tudi ok (se tudi najdejo kakšne izjeme). Bolj je problem, če enkrat kupiš ene, drugič druge kartuše, ker gledaš na vsak evro prihranka (ko niti ne veš, kakšen tip barve je notri). To mešanje barv zna pa pustiti posledice (sploh pri kakšni redkejši uporabi tiskalnika). :)
 

VortexFoto

Zelenc'
29. jul 2020
9
0
1
To je nakladanje. Sem šel le enkrat čez led z nakupom kompatibilnih kartuš.
Vse kartuše so preizkušene, težava je samo v novih HP tiskalnikih ker se avtomatsko posodablja in onemogoča kompatibilne kartuše. Drugače prodajamo že kar nekaj časa, brez večjih težav. Res pa je da smo potrebovali zelo dolgo, da smo izločili kartuše slabe kvalitete...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.033
2.354
113
Jaz imam 920XL na 6500W (kar stara zadeva). Kupim kompatibilne na Ebay in večinoma ni nekih težav. Me kar preseneča kako dolgo je zdržal ta AIO.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
A imamo tu gor koga, ki se je odločil za HP-jevo obliko najema t.i. Instant Ink, ki ga v zadnjem času precej reklamirajo?
Sicer mi je zadeva poznana (kako pač funkcionira), bolj me zanima, kako se dejansko v praksi obnese.

Je pa HP kar precej agresiven zadnje čase, kar se tiče kartuš - išče vse možne načine, kako bi čim bolj omejil vse, kar ni iz njihovih rok.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
A imamo tu gor koga, ki se je odločil za HP-jevo obliko najema t.i. Instant Ink, ki ga v zadnjem času precej reklamirajo?
Sicer mi je zadeva poznana (kako pač funkcionira), bolj me zanima, kako se dejansko v praksi obnese.

Je pa HP kar precej agresiven zadnje čase, kar se tiče kartuš - išče vse možne načine, kako bi čim bolj omejil vse, kar ni iz njihovih rok.
Imam skleneno, ja, ampak za zdaj čakam da poteče privih 6 mesecev, ko je zastonj, pa se bom odločil, ali ja ali ne. Je pa tako, da kar poštar prinese kartušo, brez da bi bilo kaj kompliciranja, razen obvestila po mailu, da so poslali.