Kamp v senci (Hrvaška)

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Zdravo,

ve kdo za kakšen dober kamp, po možnosti na katerem izmed bližnjih otokov? Pogoj je, da so parcele in tudi nekaj plaže v senci, pa da ni predrag (kot npr. Straško).

Ima morda kdo izkušnje s kampom Čikat na Lošinju? Kakšna je tam plaža?

Hvala,
LP
 

mihaha

Zelenc'
14. jul 2008
14
0
1
Jaz sem ravno iz Čikata. Je že kar poln, se pa še vedno najde prostor. V bistvu res težko najdeš parcelo na soncu. Meni se je zdel super, voda je res lepa.
Druga stvar je pa plaža. Poleg dveh mini zalivčkov je par betonskih ploščadi, sence praktično ni.
Še par slikc plaže:




 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Sence na sami plaži je res bolj malo, ampak samo nekaj korakov stran jo je na pretek! Res lep kamp, lepa,čista voda, lepe plaže... Priporočam, čeprav je že kar nekaj let kar sem bil nazadnje tam!
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.470
228
63
Vendar kolikor se spomnim, v tem kampu ni parcel... Sence pa je v kampu res dovolj
cheer.gif


Ker pa ni parcel, se lahko zgodi, to kar se je meni lani (verjento sem imel res smolo, ker drugače tega v kampu nisem zasledil)...



Modri levi šotor je moj, ostali šotori na desni, vključno z tamalim čisto ob mojem so od Čehov!
 
Nazadnje urejeno:

botr

Zelenc'
2. avg 2007
29
0
1
Zdravo,
Parcele so (z elektriko, vodo in odtokom), vendar ne po celem kampu! Sanitarije so bile pred leti obnovljene in jih redno čistijo. Senca v kampu je OK, cenovno tudi OK. Na plaži od kampa sicer res ni sence na pretek, v neposredni bližini na paži od hotelov (Uvala Čikat) pa jo je dovolj.
LP