Kamp Orebić

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.014
826
113
Pa kaj vi pocnete da mate take cifre? 10 let hodim v Viganj pa vedno okoli 7 ur. Drugace pa je tam bolj za srfarje, kajtarje. In ja: piha, vecino cajta. Ce ni maestral he pa burja, jugo. Bonace tam glih ni.
 

Bishop

Pripravnik
25. jun 2011
70
21
8
Kamp Nevio je meni top. Lansko leto smo bili dol. Prijazni, kamp čist, hiške urejene... Trgovina samo čez cesto nasproti kampa, v samem kampu pa prodajalna kruha in peciva(pa ful prijazna prodajalka, ki razume slovensko) in zelenjava. Na recepciji dela Petra, ki je Slovenka, tako da se marsikaj zmeniš in Paulina, ki govori prfektno Nemško in Angleško. Pot iz Vodic traja cca 7ur plus trajekt in si, če ujameš trajekt v dobrih 8-ih urah dol. Trajekt vozi na uro in 45minut, vozi pa kako minuto manj kot urco. V kampu imaš vsak dan ob pol 10-ih odhod barčice do otoka Korčula za 50Hrk na osebo v obe smeri. Domači ljubljenčki so dovoljeni. Moraš pa vedt, da je sam kamp postavljen v hrib, tako da se kakšnega klanca al dveh ne boš izognil. V kampu imaš otroško igrišče, mini golf, pinkponk mize, fuzbal igrišče z umetno travo, košarkaško igrišče z umetno podlago, tenis igrišče. V kampu je gostilna z zelo dobro hrano in pizzerija tik ob plaži. V bližnjem mestecu Orebić imaš pizzerijo, ki tudi dostavlja. Do Orebića greš lahko peš. V kampu so pretežno Nemci, tako da se boš verjetno malo nemščine naučil, če je že ne govoriš. Plaža je lepa, čista, imaš tudi gugalnico v morju za foto punkt, pasja plaža je v kampu, lepo zrihtana, ločena od navadne plaže. Skratka, meni je to za 1x top kamp.
 
  • Všeč mi je
Reactions: maurice

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Peš iz Nevia do Orebiča? Če nimaš ravno death wish v tistem delu magistralke, potem te skoraj zagotovo vročina ubije.
 

Bishop

Pripravnik
25. jun 2011
70
21
8
Mi smo bli Septembra, tako da ni bilo ne vročine in ne prometa. Sicer imaš pa sedaj več kot pol poti pločnik narejen.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Jaz bom nadzadovoljen že, če bo krenilo toliko, da gremo lahko po Sloveniji. Kar je pa itak že bil eden od planov.
Ker po temle delu od doma si pa za nagrado res ne bi želel bit doma. Vsaj v sosednjo občino bi šel...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Ta hip bom vesel, če bom šel lahko kamorkoli, sam da grem od bajte. Če se pa Hrvaška sprosti, grem pa po magistrali mal tja do Makarske.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car in Romzi

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Moja želja je avgusta v apartma na Pag, septembra ali oktobra pa tudi do Makarske. Če ne bo šlo do Paga poleti, pa po Sloveniji (Prekmurje, Gorenjska, Soča....). Jeseni pa sigurno spet križarjenje po hrvaški obali, ko je bilo super. Naprimer pri Paklenici kamp Navis ali Šibuljina, res super, nizke cene, nobene gužve... Pa mogoče do prijatelja v Baško vodo....
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
A veš, kje so šele božično novoletni dopusti!
Mislil sem to obdobje počitnic/dopustov, v septembru.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Moja želja je avgusta v apartma na Pag, septembra ali oktobra pa tudi do Makarske. Če ne bo šlo do Paga poleti, pa po Sloveniji (Prekmurje, Gorenjska, Soča....). Jeseni pa sigurno spet križarjenje po hrvaški obali, ko je bilo super. Naprimer pri Paklenici kamp Navis ali Šibuljina, res super, nizke cene, nobene gužve... Pa mogoče do prijatelja v Baško vodo....
Men je bil v Starem gradu všeč kamp Plantaža....