Kamera C903IP.2

maklovija

Zelenc'
24. nov 2013
5
0
1
Spoštovani, nabavila sem kamero SW C903IP.2, ko sem jo stestirala mi je delala normalno preko tablice in telefona (povezava se je vzpostavila preko wi fi), ko pa sem jo želela fiksirati mi preko WI FI-ja ne dela več. Oziroma poveže se se samo, če jo imam priklopljeno s kablom direktno v router. Ali sem mogoče poškodovala anteno? Če mi lahko pomagate s kakršnimi koli inforcijami bom zelo hvaležna.
 

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Če je kamera predaleč od ruterja verjetno ne dobi več wifi signala.V tem premeru se uporabi wifi extender.Ne verjamem da bi odpovedala antena.
lp
 

maklovija

Zelenc'
24. nov 2013
5
0
1
Oj, elth. Hvala za odgovor.. nekaj časa me ni bilo...
Ni predaleč, ker jo imam sedaj čisto pri ruterju in ko odklopim kabel nekaj časa še utripa rumena lučka, potem pa izgubi signal.
Mogoče kakšen namig?
Lp
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Prijavi se v router prek računalnika (admin), in poglej v nastavitvah, ali router vidi kamero kot aktivno.
V softveru od kamere moraš imeti WiFi označeno kot "enabled '.
Preveri na katerem kanalu dela wifi od kamere in katero ip številko ima.
 

maklovija

Zelenc'
24. nov 2013
5
0
1
Hvala. V routerju kamere ne vidim, res pa je da sem med tem zamenjala router. V programu kamere pa lahko izberem samo omrežje, nijer pa ni kljukice za enabled.
Ko je kamera povezana z routerjem imam na tablici povezavo online, ko pa jo izklopim iz ruterja pa mi na tablici javi neznano napravo.
Se opravičujem da nerodna, ampak stvari ne obvladam najbolje.
Lp