kamelči

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
v čem je fora, da temo zakleneš, pol pa v njo pišeš.

zbrihtam nej se? sem se. to da teb direkt povem da si retard je posledica zbrihtanosti. nisem več uvideven, ampak sit bebcev.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.150
4.596
113
Tablete so spustile, da kar naprej neke nove teme?
Tu forum teko pomaga ...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
a bo kaj ohlajanja za tega, več kot očitno, nekultiviranega uporabnika?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
svet mogoče ne bo pa tale forum.
adijo, ko te pač enkrat zbrišejo. pa zdrav ostani, predvsem mentalno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: softi

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
mekani drugače te je zanimivo brat in si forumu v + (za razliko od nekaterih), sam tole zadnje dni je preveč. Zakaj taki izpadi? A te je nova vlada tolk prizadela? Daj vzemi si kak dan odiha od Alterja potem pa strumno naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in tomi

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Ne verjamem, da je softi iz čistega miru začel z dedkom in drugimi stvarmi opletat... Kaj je povod?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
mekani drugače te je zanimivo brat in si forumu v + (za razliko od nekaterih), sam tole zadnje dni je preveč. Zakaj taki izpadi? A te je nova vlada tolk prizadela? Daj vzemi si kak dan odiha od Alterja potem pa strumno naprej.

hvala.
izpadi, ne, opozarjanje na idiotsko moderiranje. ali se tebi zdi normalno, da se ti posti brišejo v temi, ker odpiralec temi lasti temo? ali pa da se brišejo, ker niso v skladu s temo? ali da se ti onemogoči pisanje, po enem, ne vem a sta bila dva posta v temi? ali je res pravilno, da se dovoli selektivno, udbaško izvajanje udbovskih postopkov? mene kar naprej nekdo nekam predalčka, a predalčka še niso našli in si ne morejo niti predstavljati kak bi bil, da bi me lahko popredalčkali vanj.

vlada? ma dol mi visi že 30 let za vlado. sem v eni drugi temi povedal kaj si mislim o vladajočih elitah. imaš tudi ti občutek, da sem levi? zakaj?

ps
berem temo od vanz, tisti boeing..a veš kok sranja je notri s strani udbovskega vnuka, pa gre karavana dalje? a se res dovoli in nam koncu ok, se dovoli, ampak a je treba sankcionirat, ko se opozori, da je udbovsko seme ni doraslo moderiranju, je pa doraslo udbiziranju?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Ne verjamem, da je softi iz čistega miru začel z dedkom in drugimi stvarmi opletat... Kaj je povod?

povod je enostaven. primitivno moderiranje je nesprejemljivo. kategoriziranje ljudi in selektivno ukrepanje je nedopustno. ko je pa to na nivoju kao političnega prepričanja je pa čas, da se ne tolerira več.

pod črto pa..dol mi visi. sam nej nekdo delete account naredi, pa boste vsi mirni. del tega sistema nočem biti in mu tudi nič zapustiti.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
nej zaklepa..fant mora filat ego, lastnik foruma mu pa dopušča to. mogoče je forum cel prodan desnici..mogoče retardom..mogoče se pa lastniku hebe in so važni kliki..pred n leti sem rekel mobisux tone in je potonil..no, tukaj se tudi tone..pametnih prispevkov ni, počasi bo padel obisk..a dol mi visi. sej veš, v življenju smo eni okupirani še s čim drugim, ne samo s tem forumom in močjo tukaj.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Mene je tud brisu, pač ma navodila. Tistga zmeneta pa ne briše, razlog...ja je njegova tema.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.