Kam po kavbojke

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Mah bomo šli na madžarsko v šoping pa je. Eni po havbojke drugi po klobase.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Eni hodmo pa v Italijo
tongue-1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Meni tud niso všeč te oprijete hlače,ker zgleda kot,da ima ženska ful velike noge.
Na Mađarskem sem bil samo 1x, pa sem mi zdi,da so cote začele razpadat še preden smo prišli do meje
grin1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Oprijete hlače pašejo samo tistim, ki imajo zobotrebaste noge in nič riti.

Torej moškim.
grin1.gif




Ker ful poudarjajo rit.

In če imaš samo kg preveč, v njih izgledaš kot tiste reklame, zakaj ni pametno hoditi v meka.
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
rec kar češ, jst nism razočarana, vsaj glede na to, kukr sm za oblačila zahtevna
smirk-1.gif
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
rec kar češ, jst nism razočarana, vsaj glede na to, kukr sm za oblačila zahtevna
smirk-1.gif






nisem mislil nic slabega
wink-1.gif
, oboji nam prodajajo ceneno kitajsko robo, ki jo mi kar lepo preplacujemo
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Škorpi zakaj pa Italija? Večja izbira ali nižje cene? Kam pa hodiš? Jaz če grem v It grem v Torri d' Europa, s tem se pa moje poznavanje šopinga tam konča,..pa tudi vse je tam na kupu
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
jst hodim v trst, kr ene parkrat letno, v eno smer mam 70 km in ker šopinga drgač ne maram
grin1.gif




grem v center trsta, avto pustim na železniški postaji, zravn je prva postojanka Mirella
grin1.gif
aja, še vse stvari so cele, neraztegnjene, čist kulske. pol ostale postaje so pa kitajci, kšne kavbojke, jeans jakne pa podobne stvari



je recimo en dobr primer mi, kupla pr kitajcih kiklo za 15 ojrov, 14 dni kasneje vidla enako kiklo, od barve do vzorcev v Clarku za 9900 bivših sit
stupid-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Je kaj z mano narobe da v svojem življenju še nisem bil v Torri D'europa, čeprav živim na Obali, praktično 20 min vožnje do tega centra?
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Jaz tudi ful rada hodim v shopping v Italijo, kupujem pa predvsem high end kozmetiko (ker je cenejša in ker italijanke vedo, da so testerji za stranke), cunje pa v trgovinah, ki jih imamo tudi pri nas (Benetton, Sisley, Kookai, Nara, Bata - potrošni čevlji). Predvsem mi je všeč to, da oni razprodaje dejansko prakticirajo, kar pomeni, da cene dobro znižajo in da ne gledaš na razprodajah tri leta zapored istega blaga. Všeč mi je tudi Avstrija, predvsem Parndorf blizu Dunaja (Miss 60, Palmers, Bree...). H Kitajčkom pa nikoli ne hodim in niti še nisem bila. Me kar srh spreletava, ko vidim lampijone. V Italiji mi je ful všeč tudi, da imajo vedno na voljo dovolj manjših številk (36), ne pa kot v Sloveniji, kjer ima vsaka cunja, ki jo primem v roke št. 44.
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
V Italiji mi je ful všeč tudi, da imajo vedno na voljo dovolj manjših številk (36), ne pa kot v Sloveniji, kjer ima vsaka cunja, ki jo primem v roke št. 44.

Morma zamenjat
grin1.gif
jaz vedno najdem 36ke..
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale

Jst sm bla zadnjič slučajno v Clarku in imajo jeans za okrog 30 ojrov.

Je pa men tut čist out tale korenček, ker res lepo stoji samo na suhih in po možnosti visokih deklinah...al pa če imaš vsaj suha stegna (boke že zakriješ s kako daljšo majco ali puloverjem, ki so zdaj itak v modi). Ne vem no, meni je še vedno najljubši model, srednje-nizki jeans rahlo na zvonec.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Meni so najljubše Miss60, trenutno sem se zagledala v tale model, samo je precejšen problem te jeanse dejansko kje kupiti. V Slovenijo pretežno dobivamo samo neke čudne farmerske modele, edina trgovina pa je v Portorožu (nič pametnega pod 130€).

_49790.jpg


Je pa tako, da ko Slovenijo zagrabi nek trend, takoj zagrabijo (predvsem tisti, ki se radi uniformirajo), tako da trgovci naročajo samo še trendovske modele medtem ko za klasični izbor pustijo tam nekje 20% robe od katere mi je ponavadi redkokaj všeč. Na srečo, če imaš avto, Italija in Avstrija nista problem.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Kulske !

Če kje srečam takole oblečeno bejbo, jo nagovorim z "leprotto, a si to ti?" Pol pa, kar bo pa bo ...
nahrung002.gif


Noker
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Po moje bi morale biti precej normalne cene (čeprav ne ravno zelo poceni...ampak pač dokaj razumna cena) v Springfieldu.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
ksz

jeansa dost vsepovsod, ampak imam problem:
- al so na korenčka (pa ga ni dnarja, da to nase navlečem)
- al pa so prekratke.

Edino kar od kavbojk dobim zase je firma Only ali pa Topshop.