kam po kavbojke?

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
hvala za nasvet, ampak tolko ne dam za kavbojke.
bom pogledal še v tujini in takrat kupil 3 komade. pa bo mir.
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
pejt v Outlet rdečo halo v btc, ali pa v outlet na rudnik. tam maš nižje cene

koliko si pripravljen dat za kavbojke?
 

Babette

deklica
31. jul 2007
862
0
16
32
Ljubljana
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
znorel bom. obrnil celo ljubljano. ne dobim hlač! hodim ko klošar. rabim 40 weist in 36 lenght. ja, velik fant sem, močne postave z zelooooo dolgimi nogami. v c&a je še bilo, ampak prekratko. ostali tema. h&m, marks&spencer, varteks, hervis, komplet rudnik. ni!
a naj si dam kavbojke šivat? a dela kdo to?
v vseh trgovinah, ja, smo meli, pa je zmanjkalo. takoj gre, veste. pa skoz pravimo dobaviteljem, dajte nam poslat več, pa nič. joj, joj. ja pa ja da.
pikola, včasih je fajn bit manjši, se vsaj lahko oblečeš po želji. jaz sem srečen, če sploh dobim kake hlače. vzamem tudi platno, žametke ... ve kdo kaj?

G-star vabi..
wink-1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Tukaj, si lahko ogledaš modele.
BTW - če boš kaj naročal preko te spletne strani, lahko samo pohvalim, vedno sem dobil pošiljko v dveh, treh dneh od oddaje naročila.

kok pride postnina? ker vidm da so stvari cenejse kot pri nas..
 

Freak

Pripravnik
19. sep 2007
522
0
16
Pa opazam,da so spet zacel delat kavbojke z zadrgo. Sam se kake leviske so na gumbe
frown-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Cca. 20-25€ odvisno od teže, se ti splača malo več robe vzet, da se transport porazdeli
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Cca. 20-25€ odvisno od teže, se ti splača malo več robe vzet, da se transport porazdeli
wink-1.gif

Dobra stran, plačaš verjetno pri prevzemu? Kakor sem videl ti že ob naročilu nekaj preračuna...sem mislil da je to poštnina?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ne..., placas s kreditno kartico prek neta, vkljucno s postnino. Banka ti trze 18ga v mesecu. Si kaj narocil?
 
Nazadnje urejeno:

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Uf tud jest rabim hlače....bomo vidli jutr grem mim Vrhnike pa bom zavil v Blagomix...roba dlih ni dobra je pa pocen vse skup, da te, kar prisili v večje nakupe.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Evo, jst sem šel na Brezje po kavbojke po meri.
Cena 36€ + poštnina.
Vse skupaj je zloo domače.
V eni sobi imaš en kup vzorčnih modelov jeansa. Čisto vse ni na zalogi.
Najboljš je da pridete v svojih najljubiš kavbojkah, da vidjo kak model/kroj si želiš.
Izmerijo te kar na "suho" oz. na tebi. Se ni treba nič slačit. No vsaj men se ni blo treba:)
Rok izdelave je cca 1teden.
Sam sem šele sedaj doma opazil, da sem izbral kr debel jeans. Bodo to hlače za bolj hladne dni:)
Izbira jeansa na prvi pogled zgleda velika. Ko pa se zakoplješ in zbiraš pa ni več tko velika. Nekih dizanjerskih vzorcov ni ravno za pričakovat.
Lahko bi mi naredili bolj "zlizane", vendar me je bilo preveč strah, da bodo pretiraval, zato sem rekel, da so lahko samo malo:)
Barvo cvirna sem si izbral bež, ker je po defaultu nek driskasto rumen/rjav
smile-1.gif

Šel sem samo enkrat gor. Ko so bile narejene so mi jih poslali po pošti.

Glede kvalitete izdelave; Kolk sem jih uspel pregledat mi zgledajo vredu. Edino robovi na notranji strani niso tako lepo zaključeni kot na trgovinskih. Tko da je par nitk in jih bo treba z vžigalnikom požgat ali porezat.

Moja ženska je rekla, da mi vredu stojijo. Ona je bolj občutljiva na te zadeve kako so hlače na riti:))

Razlika, ki se mi morda samo zdi tako na uč je ta, da so tom tailor hlačnce malo v loku narejene, musher pa bolj naravnost (če gledate sliko, kjer so oboje hlače na tleh). Ko pa sem jih oblekel pa te razlike nisem zaznal.


Če je še kako vprašanje pa vprašte.














 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Jaz sem sicer samo motoristične naročal tam, pa so bile ok. Tako da za to ceno po meri narejeno je best buy. Sploh če veš kaj točno hočeš ti pač naredijo tako kot hočeš. Če si pa izvenstandarden pa sploh ni kaj razmišljat. Kot rečeno, priporočam.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.580
2.428
113
Kakšna je situacija sedaj?

Kje je kaka trgovina v Ljubljani, da bi lahko pomeril.... pa da je taka znamka, da se da po internetu potem naročit, če bi blo preveč. :evil:

Pa normalen kroj, danes sem gledal sodelavca italjana je imel malo nad koleni dno hlač. :valjamse:

36/34 imam normalno.... mogoče bi šlo tudi že 34/34 :cheer:

Kaj takega...

1710355094582.png
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.580
2.428
113
Niso tolk navadne.... ko sem v lokalno štacuno šel, so imel samo za mulce, kot da nimajo riti, pa tudi številk ni blo.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.486
3.120
113
Sonćnega pernatega vprašaj. On ziher ve za kombinacijo z belimi pedrovskimi čevlji.
kuzkzu.png
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.580
2.428
113
Lih danes med pavzo je sosed reku, zdaj so spet popularni beli supergi. So imeli vsi 3je zraven mene bele superge. Jst zgleda, da nisem dobil maila še.