Kam po drobnarijo za v kuhinjo?

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ma kdo nahitro kako priporočilo, kam it v nakupe po razno drobnarijo....kako specializirano trgovino za posode, beštek, nože, cedila ipd...

Rad bi, da je vse iz iste serije oz. od istega proizvajalca.

Malce sem že gledal v Mullerju, Rutarju...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
WMF roba se mi zdi poceni...za nekaj kar je dost let, drugače pa nimam predstave...

Nič...grem gledat.
frown-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Evo, nisem nič kupil.
tongue-1.gif


Bom malce po netu pogledu, da vidim linije od proizvajalcev, šele potem nakup....če pa ne poznate za to primerne trgovine v Slo pol bo pa res tujina al pa online nakup.
tongue-1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
WMF roba se mi zdi poceni...za nekaj kar je dost let, drugače pa nimam predstave...

Nič...grem gledat.
frown-1.gif

WMF roba je zelo ok, mam dosti stvari od tam, ampak ni pa poceni, ne se hecat no. Kaj se tiče ugodnih cen je Ikea vredu, kaj se tiče kvalitete, pa je kak naletiš, ene stvari so ful dobre, druge se hitro zrabijo.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
wmf majo kr precej u cityparku u btc...zgorej u prvem štuku. Lepo zgleda, je pa res malce dražje...jst upam na to, da bo doooolgo trajalo
grin1.gif


Razne zajemalke itd smo pa kr u merkurju kupil-tko da je vse iz iste linije pa ni predrago (metlica je pač metlica
smirk-1.gif
).
Aja, u lesnini na brdu majo pa zdej (saj prejšn tedn je še blo) dost popustov na pribor in krožnike itd. Pribor za 12 oseb je bil znižan recimo za več kot 100 evrov, krožniki so bli kakšni u pol cene, pa čist ok zgledajo (po pregledani ponudbi v merkurju, milerju in drugih štacunah sem tam našla enga, ki mi je bil dejansko všeč).
Kakšne lepe stvari se najde tudi v teh darilnih štacunah v cityparku...
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Pozabila prej. Jaz sem veliko stvari takrat kupila v Nami,...recimo od posodic pa krožnikov imaju tudi tiste "stajliš" oblikovane, pribor, ki se s tem ujema, se pa splača čakat na "gospodinjske dneve", ko je 20% popusta. Se splača tudi za kakšno posodo in gospodinjske aparate. Včasih vem, da so bili 2x na leto, in če se ne motim so bili novembra, pa splomladi enrkat-kako je pa s ponudbo trenutno pa ne vem, ker že dolgo nisem bila tam.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Pribor bo verjetno iz ene WMF linije, tudi meni zgleda solidna roba, druge se pa niti ne dobi na tolk koncih in v takem številu.
confused-1.gif


Zdaj pa k nožem...kje bi lahko sprobal damast nož in keramični nož ala Kyocera?

Pa dobre firme za nože? To bom probal še searchat tle na forumu, mislim da smo že debatiral.
17758-icon_confused.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ubistvu ni omejitve, ker razen pri posodah in nožičih, cene niso ne vem kaj visoke, sigurno pa nanese ker je karnekaj robe.

Rad bi še preveril cene, ker mi nakupovanje iz tujine ni tuje (ponavadi dobim iz tujine naj naj robo, za ceno pofla v Slo).

Za nože zdaj gledam WMF, Victorinox, Kyocera, ostalo drobnarijo pa tudi od WMF, sam kje najdit to na kupu, kar je na nemški strani, ker tega je kar veliko.
confused-1.gif
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
666
7
18
bostjan.muha.cc
Sicer ne vem kako je s tem, samo vedno ko sem v centru LJ opazim WMF trgovino.

Pri tromostovju, na nasprotni strani kot je prešeren
Trgovina zgleda zlo velika pa kolikor se vidi skozi izložbe imajo povečini samo WMF robo