Kam naložiti denar otroka

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Za otroka sva ob rojstvu prejela cca 2k EUR. Malo od občine, malo od države, malo od starih staršev, prababic... pa saj veste kako gre to. Daleč od tega, da bi bila neka "bogatija", ampak ker teh prihodkov s partnerko nisva planirala in jih nimava namen potrošit, bi jih rada za kakšne dve desetletji dala na varno in mu jih, ko bo starejši, dala.

Sedaj pa imam dilemo, kam stvar naložiti. Kaj dosti fizičnega zlata za ta denar ne dobiš, hkrati pa te nekaj stane še hramba... Kam bi vi naložili ta sredstva?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
Za otroka sva ob rojstvu prejela cca 2k EUR. Malo od občine, malo od države, malo od starih staršev, prababic... pa saj veste kako gre to. Daleč od tega, da bi bila neka "bogatija", ampak ker teh prihodkov s partnerko nisva planirala in jih nimava namen potrošit, bi jih rada za kakšne dve desetletji dala na varno in mu jih, ko bo starejši, dala.

Sedaj pa imam dilemo, kam stvar naložiti. Kaj dosti fizičnega zlata za ta denar ne dobiš, hkrati pa te nekaj stane še hramba... Kam bi vi naložili ta sredstva?
Cestitke.

Zlato pa v trezor na banko.
strosek je cca 40-50e / leto.

sej ves, vsi opozarjajo da nikamor kjer je vidno kot premozenje ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: MaverickT

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.573
2.422
113
Zlato pa v trezor na banko.
strosek je cca 40-50e / leto.
Če se bojiš za en kovanček, da ti ga bo kdo iskal po stanovanju. lol

Prej ti bodo TV nesli ali kaj podobnega.

1666893916308.png
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
Nimas nic druga vrednegs za shranit? Vsaj kakih ljubezenskih od kake bivse ljub :)

kak za koga, oz odvisno kolk mas svoj brlog varovan.