Kam na res dober golaž

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.674
6.551
113
Ker je v temi o Union pivnici forumski kolega Vincent napisal, da je jedel tam odličen golaž, me zanima, kam v SLO na res dober golaž? Verjamem da je golaž ena izmed jedi, ki res definira dobro kuhinjo z razliko od kakšnega sranja. Ker je moje delo bolj kot ne terensko, se tudi prehranjujem po gostilnah po SLO. Po mojih izkušnjah je res dober golaž težko dobiti. Sam se recimo odličen golaž jedel pred leti v gostilni Lectar v Radovljici, vendar je od tega že precej let, tako da nisem več 100%. Pred kratkim sem tudi v gostilni Jurman na Zaloški jedel dober golaž s kruhovim cmokom. Ko sem čez čas vajo ponovil, pa sem dobil kisel shit. Ne vem, ali je bil golaž pokvarjen, ali pa je bilo notri preveč vina ali kaj podobnega. Skratka, kje se da pojesti res dober golaž v Sloveniji?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Gostilna Kimovec v Zgornjem Hotiču. Ali pa pri meni doma.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.674
6.551
113
Zgornji Hotič je malo pred Litijo? Gostilna pa na desni strani v smeri proti Litiji?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja. Malo stran od sveta, kuhinjo imajo pa OK.

Pa veš kaj imajo še dobrega : poprov biftek. Tak kot mora biti.
grin1.gif
Pa nekakšen Hawaji zrezek za naše dame.

Samo še švajne haxe jim dopovem, pa bodo zmagovalci.
 
Nazadnje uredil moderator:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.475
113
Vsak vikend ma poln parking....sem redni obiskovalec tam.....sicer bolj na pivu....golaža res še nisem jedel ampak kar sem je blo dobro

golaž je divjačinski
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.475
113
No če boš za kak vikend gor pa se javi na ZS

Sem na dohvatu ruke....Hirter pa vedno paše brez razloga
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.475
113
Hahah ne......
smile-1.gif


Sicer majo freeWiFi.....signal je tam drugače slab (mobitel itd).....tm raje gasim žejo kot da bi še tam surfal
smile-1.gif


EDIT: edin minus je da nimajo POS na kartico
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.475
113
Ce se ne motim jo je sedanji lastnik prevzel kaki 2leti nazaj...tko da ne vem pri komu si bil ti?

Je pa res da so bli prejsni lastniki katastrofa za katastrofo