Kam na pohanega piščanca (Lj-Gorenjska)

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
498
63
Kam se splača zapeljat na reees dobrega pohanega piščanca, pa brez neki fensi-šmensi afnarij in miniaturnih porcij hrane v 12ih hodih?

Relacija Gorenjska - Ljubljana.

Kopača na Brezovici mi ne svetujte, je karkoli drugega še?
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Na pohanga piščanca se gre v Rove. :)
Bil tu dve leti nazaj, nikoli več. Prvič nič posebnega, majhne porcije, nič kaj domačega se nisem počutil notri.... Skratka, vsaka vaška gostilna ima po mojem mnenju boljšega piščanca. Res pa je, da vsi nekaj govorilo o tej Rovi, samo res ne vem zakaj.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Če se ti ni odveč zapeljat iz Ljubljane vn, gres proti ribnci in na Rasci zavijes levo .
Sem ti raje kr google link najdu, ker drugače nevem če bi najdu.

https://goo.gl/maps/g2ETnKM1gQx

Tolk dobrga piscanca nisem se jedel, ponavadi se vzame ene 2 porcije perutnick, kaksna priloga, pa se kr ene par ljudi naje...
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Kam se splača zapeljat na reees dobrega pohanega piščanca, pa brez neki fensi-šmensi afnarij in miniaturnih porcij hrane v 12ih hodih?

Relacija Gorenjska - Ljubljana.

Kopača na Brezovici mi ne svetujte, je karkoli drugega še?

Ravno Pr Kopač je top pohana kura, tudi ostalo je ok.

Drugače, če pa si želiš kaj drugega pa pojdi par sto metrov naprej do Ponvice, katera pa je top, vendar nimajo "pohane kure", imajo vrsto drugih odličnih specialitet za zelo zmerno ceno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.868
113
pri taščici
Včasih je imel Zajc na Mali Loki tudi nekaj imena za piščanca. Kako je zadnja leta, ne vem.
Bil nekajkrat tam pred desetletjem in vec, mislim da ni bilo večje zamere z moje strani.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Včasih je imel Zajc na Mali Loki tudi nekaj imena za piščanca. Kako je zadnja leta, ne vem.
Bil nekajkrat tam pred desetletjem in vec, mislim da ni bilo večje zamere z moje strani.
Zajc, je kolkor vem dal gostilno v najem in jo nima več sam. Ostalo pa težko kaj rečem, ker nisem bil že par let tam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
498
63
Hvala za odgovore, bom poskusil pod Šmarno goro.

Pirc ob sredah ne dela.
Janežič se sploh ne oglaša, menda je tam zdaj mrtvilo.
Bovavc pa do konec marca prenavlja prostore.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey