Kam izgine rdeča črta?

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Rdeča črta, ki ti kaže neprebrane teme (poste) od zadnjega obiska, je začela izginjat.
Prideš na forum in vidiš, da se je npr. v petih postih pojavilo novo sporočilo. Spodaj lepo rdeča črta. Ko pa klikneš na prvo temo, ta črta izgine. Kot, da bi prebral vse teme, pa nisem.
Kaj dogaja?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Saj si si sam odgovoril... črta je rdeč barve, pa očitno nekatere mode moti...
evil.gif
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik skala pravi:
pomoje včasih en klik dvakrat naloži in potem razume da si že vse prebral...
Ne včasih. To mi dela že dva tedna na vseh računalnikih.
A pri tebi ni tako? Ti rdeča črta ostane, če prebereš samo nekaj od novih postov?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.610
2.444
113
Pomoje se ti kdo logira v raæun, da ti pregleda kaj delaš na forumu in zraven še morebitne PM-je prebere.

Potem pa ni čudno, da črta izgine.
tongue-1.gif
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Pa ne no s takimi. Sarkazem detektor imam bolj švoh zadnje cajte
smile-1.gif

Lahko kakšen moderator oz. kdo iz tehnične podpore odgovori?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.826
4.327
113
Tudi meni se ne pokaže vedno, očitno je neka težava v piškotih in ne zazna vedno kje si bral zadnje poste...

Najboljša rešitev, sprehod v napravo in gledat črte na oblekcah od deklet, do kam so ogorene
cheer.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Meni vedno pokaže rdečo črto,očitno je problem v nastavitvah računalnika...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik JosipBroz pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
pomoje včasih en klik dvakrat naloži in potem razume da si že vse prebral...
Ne včasih. To mi dela že dva tedna na vseh računalnikih.
A pri tebi ni tako? Ti rdeča črta ostane, če prebereš samo nekaj od novih postov?
ravno sedaj ko sem to pogledal in mi jo je pokazalo. večinoma mi jo pokaže samo včasih zgine.
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Malo pobriši piškotke (cookie). Običajno pomaga.


Še malo OFF ....
Komu ali čemu sta namenjena podforuma "Tehnične težave" ter "Predlogi in pobude", če tukaj praviloma nihče od kompetentnih ne odgovarja na zastavljena vprašanja?
17758-icon_confused.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Rdeča črta označuje nova sporočila od tedaj, ko se je zadnjič naložila stran. Se pravi, če odpreš stran in se prikaže črta, ta izgine, če stisneš F5, ker od zadnjega ogleda strani ni bilo nič novega.

Pri branju sporočil pa je obnašanje odvisno, kako greš nazaj na seznam sporočil v forumu. Če stisneš back gumb večina novejših brskalnikov kar prikaže keširano stran od prej. Zato se ohrani črta. Če pa v forumu klikneš na povezavo na seznam sporočil v forumu, se ta stran naloži na novo in če ni novih sporočil ni črte.

Se pravi, če črta izgine se je stran naložila na novo.
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Rdeča črta označuje nova sporočila od tedaj, ko se je zadnjič naložila stran. Se pravi, če odpreš stran in se prikaže črta, ta izgine, če stisneš F5, ker od zadnjega ogleda strani ni bilo nič novega.

Pri branju sporočil pa je obnašanje odvisno, kako greš nazaj na seznam sporočil v forumu. Če stisneš back gumb večina novejših brskalnikov kar prikaže keširano stran od prej. Zato se ohrani črta. Če pa v forumu klikneš na povezavo na seznam sporočil v forumu, se ta stran naloži na novo in če ni novih sporočil ni črte.

Se pravi, če črta izgine se je stran naložila na novo.

Vedno sem delal enako. Se pravi kliknem neko temo, tam preberem vse neprebrane poste in potem kliknem na "vse teme".
Rdeča črta je ostala tam kot prej, dokler nisem prebral vseh novih postov.
Sedaj pa rdeča črta izgine, že ko preberem prvi neprebrani post in se vrnem na "vse teme".
Pobrisal sem tudi piškotke. Pa ne pomaga nič. In to se dogaja na treh različnih računalnikih (doma, c službi...). Tako, da problem mora biti nekje drugje.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.635
230
113
men tko že skoz dela... ko pogledam prvo sporočilo, potem črte ni več... ampak si itak nekako zapomnem kje je bil črta in sem potem pozoren do tistih tem...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
kzs
saj tudi piše pri sporočili novo... samo ne vem ali samo takrat ko je dreča črta ali todi ko je ni...