Kakšne talne obloge na hodnik?

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Jebela cesta, ves denar bom zapravil.
10.gif




Sedaj "smo" se odločili, da je potrebno zamenjati oblogo na hodniku.
priden.gif


Kvadrature je cca 15m2.

Keramične ploščice, marmor ali parket ne pridejo v poštev zaradi niveliranja z ostalimi prostori. Pač nismo prej na to mislili. Žal. Kolega ima delavnico (marmor) in bi ga lahko poceni dobil. "Jadan ja". Tako pa moramo iti v višino starih vinas ploščic.



Tako nam pa ostane topli pod, pvc plošče, linolej.



Kolega je dal pred leti položiti linolej v enem kosu (baje neki švicarski > sem že pozabil), jamral je kot sneto kolo, da je bilo drago ampak za kvaliteto se plača. Dobil je tudi neko reparaturo, če bi se mu kje strgalo, da jo čisto enostavno popravi.

Zakaj sem napisal v enem kosu, ker baje robove "švasajo", tako da jih ni. (prodajam pa kot sem kupil).

Pozna kdo?



Potem bi bil lahko tudi: Ceramiflex

Izkušnje?



Pa kakšne gorenjsko zanimive prodajalce, če kdo pozna. Vsak evro, ki ga prihranim šteje.



Polagal tudi ne bi sam.
grims-1.gif
 

jaka33

Pripravnik
5. sep 2007
281
0
16
Ne razumem zakaj ne LAMINAT-a ? Imaš itak več dimenzij-debelin, cenovno najugodnejša varianta in če imaš čas ter
voljo ga lahko sam postaviš (KLIK varianta).
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Kaj pa vem. Laminat mi ni bil nikoli všeč. Itak imam samo 2-3 mm višine. Laminat je verjetno več.
Sam ne bi polagal, imam 2 levi roki.

Sem bil sedajle pri Balohu v Trzinu in sem našel neke plošče 30x30x3 mm od 19 do 24 € m2, plus polaganje cca 15€ m2.
Samo še prave vzorce je treba najti in se domisliti možne postavitve z bordurami.
 

sbor

Pripravnik
22. avg 2007
562
0
16
Nikjer ne zasledim kaj naj bi to sploh bilo - je to nekaj podobnega kot vinas plošče, se pravi zlaganje plošč in po potrebi obrezovanje? Ali podobno kot ostale pvc talne obloge - rola določene širine?