Covid-19 Kako sem se kratkočasil skupaj z korona viruSsom!

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.628
446
83
Tolmin
Pa pravim brisojemalki, če bi ji še jest mal palčko dal, pa nč... ...tud mal se ni nasmehnla. :oops1:

Ko so mi prvič jemali, je "brisojemalka" rekla "Dans boste pa vsi fantje jokali" - Sem ji zabrusil nazaj, da fantje pač nismo vajeni, da se kaj vtika noter v nas !
Ko so mi pa drugič jemali (ista ekipa) je prišla do mene in sem ji kar rekel "Ti si bla groba zadnjič -te poznam po očkah-naj kar druga pride" - se je samo obrnila ;)
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
Haha :)

Meni je prvic vzela nezno fuL, drugic pa porinila palcko noter pa ven v pol sekunde. Malo WTF just happened izraz imel, pa jbg :)
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
In ti dovoliš da te takole skoraj vsakodnevno posiljujejo. Potem pa z sklonjeno glavo naprej.
Ne da dovolim, prosim za to. Mi je kot droga. Neveš kolk paše, dokler ne sporbaš. S sklonjeno glavo pa hodim že zaradi tega, da se ne spotaknem in padem ;) Ne mormo vsi cel dan v luft gledat. En mora kaviar levičarje nafutrat :*
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.567
980
113
48
KR
Nekej ne zastopim. Dons me kliče epidemiologinja, pa mi daje navodila pač, da nej ne hodim v trgovino, itd., bla bla bla. No, pa vprašam, do kdaj naj bi imel zdej karanteno, pa prav, da nimam karantene in da naj pokličem svojega osebnega zdravnika, da mi pač bolniško odpre. WTF? A ne dajejo karantenskih odločb? A je potem kej čudnga, da mamo tako situacijo, če se lohk pozitiven mirno okol šetaš? :bonk:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Nekej ne zastopim. Dons me kliče epidemiologinja, pa mi daje navodila pač, da nej ne hodim v trgovino, itd., bla bla bla. No, pa vprašam, do kdaj naj bi imel zdej karanteno, pa prav, da nimam karantene in da naj pokličem svojega osebnega zdravnika, da mi pač bolniško odpre. WTF? A ne dajejo karantenskih odločb? A je potem kej čudnga, da mamo tako situacijo, če se lohk pozitiven mirno okol šetaš? :bonk:

Zakaj rabiš papir da si doma? Poklič osebnega da dobiš bolniško in bodi doma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
razume se, da bos pac doma 14 dni. 3 smsi in klic, brezveze. Ce bi iskali stike, kot na zacetku, bi ze bili ven iz tega, zdaj pa ljudje ne samo, da ne dajo appa gor, tudi povedo ne drugim, da "imajo kugo"...
Cudno, da ni vec okuzenih.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.633
489
83
41
povsod malo
Nekej ne zastopim. Dons me kliče epidemiologinja, pa mi daje navodila pač, da nej ne hodim v trgovino, itd., bla bla bla. No, pa vprašam, do kdaj naj bi imel zdej karanteno, pa prav, da nimam karantene in da naj pokličem svojega osebnega zdravnika, da mi pač bolniško odpre. WTF? A ne dajejo karantenskih odločb? A je potem kej čudnga, da mamo tako situacijo, če se lohk pozitiven mirno okol šetaš? :bonk:
Nimaš karantene ampak izolacijo.
Karantena je za tiste za katere se sumi, da so bili v stiku z obolelo osebo ampak še ni zbolel. Ko zboli gre pa izolacijo.
Tako da povej za vse ki jih ne maraš pa bodo 14 dni zdravi doma. Če si žleht.
Tebe pa boljše da ne dobijo zunaj kazni gredo v tisoče evrov.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.567
980
113
48
KR
Zakaj rabiš papir da si doma? Poklič osebnega da dobiš bolniško in bodi doma.
Jest ne rabim nobenga papirja, ker sem odgovoren človk in tud pod razno me noben zunaj ne bo videl. Ampak, ko gledaš obnašanje bosancev, šiptarjev, itd., ti je pa jasno, da ne bodo pozitivni upoštevali, ama nč, edin če jim kdo kej predpiše, pa še takrat vprašanje.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Tisti, ki so pri nas v službi bili pozitivni so rekli da so dobili navodilo 10dni po zadnjih znakih okužbe. V to ne šteje izguba okusa ali vonja, ki lahko trajata dlje časa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Jest ne rabim nobenga papirja, ker sem odgovoren človk in tud pod razno me noben zunaj ne bo videl. Ampak, ko gledaš obnašanje bosancev, šiptarjev, itd., ti je pa jasno, da ne bodo pozitivni upoštevali, ama nč, edin če jim kdo kej predpiše, pa še takrat vprašanje.

Če še SMS sporočila ne razumejo da je pozitiven ali negativen na test kot sporočajo s primorske in goriške in hodijo nazaj v bolnico in ZD spraševat, kaj bo njemu karantenska odločba.
 
  • Žalosti me
  • Haha
Reactions: Kamele0N in p4pe

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
14 dni? A ni 10 dni?
Pa res je 10. No sam sem bil 21 dni doma (sicer delal od doma). Okus je že, vonj pa še ne.
10 dni izolacije, ostalo bolniška.

Vprašanje: kako ste se zmenili v službi, ko ste delali od doma ali ste to pač dali od sebe for greater good?